Виктор Новицкий рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Купив: Саундбар SC9S, Замовлення №150224

Купували товар по повній передплаті але випадково оплатили більше. Повернули, товар доставили вчасно все добре. Порядність чесність все супер. Дякую.
Анна Шибико не рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Хотів купити: Товара немає в наявності. Пропонують іншу ціну(

Даниил Головко рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: БФП i-SENSYS MF3010 (5252B004), Замовлення №19926

Отримав те що замовляв і доволі швидко. Продавця рекомендую.
Naz19 рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Canon PIXMA G3410 (2315C009), Замовлення №19920

Замовляв Canon PIXMA G3410 (2315C009) за номером замовлення 19920. Покупкою задоволений, все що очікував отримав. Окреме дякую прордавцеві за круту і зрозумілу консультацію!
Volodymyr101190 рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: БФП EcoTank L3260 WI-FI (C11CJ66407, C11CJ66409), Замовлення №19919

Десь при пересилці загубився мій чек на покупку, але магазин одразу вирішив це питання і відправив мені його по пошті. Рекомендую.
Mnpko рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Телевізор UE43CU8002, Замовлення №19916

Телевізор відправили одразу, курьєр приїхав вчасно. Оплату я робив одразу на карту, тому що не перший раз тут купую і впевнений у пордавці. До телека поклали інструкцію, чек та гарантійний талон.
Милевская рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: БФП Pixma TS9550 (2988C006), Замовлення №23456

Купила МФУ Canon PIXMA TS9550. Дуже задоволена якістю. Все доставлено вчасно. Продавцю (Сергію) окреме дякую за консультацію. Дуже гарний магазин. І ціни тішать.
Yrijbar69 рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Кавомашина автоматична Philips EP2230, Замовлення №19911

Магазин порадила подруга. Порядність продавця для мене найголовніше і з цим тут все в порядку. кавомашина якісна, збірка як і обіцяли, опис на сайті співпадає з функціями в реалі.Зауважень по роботі в мене немає, тому раджу і я тепер з особистого досвіду.
Анна рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Ігрові приставки Sony PlayStation 5 825GB, Замовлення №19866

Вперше робила таку дорогу і покупку через інтернет магазин і дуже переживала, але все обійшлося. Ігрову приставки доставили прямо до квартири у той самий день. Підключала все сама, але то не складно. Sony PlayStation запрацював одразу, всі заявлені функції є, опис на сайті відповідає дійсності.
Wqxesss рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Телевізор Samsung QE43Q60C, Замовлення №19868

Магазин megadom.biz мені порадили, тому одразу звернулася сюди і точно знала, що проблем тут не буде. Отримала свій товар вчасно. Як і очікувалось, жодних зауважень до роботи магазину в мене немає.