Сергей Лис рекомендує цей магазин

Купив: Монітор LG 27GN800-B, Замовлення №197456

Kika09ss рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: 75Q77C, Замовлення №197984

Щиро відггукнулися на моє прохання вечірньої доставки майже за місто, за що велике дякую магазинові. У іншому все по стандарту.
Keyrialyo рекомендує цей магазин
9 грудня 2023

Купив: БФП Canon PIXMA G3410 (2315C009), Замовлення №197966

Брала тут Canon PIXMA G3410 (2315C009), який обрала заздалегіть. У спілкуванні з менеджером особливої потреби не було, тому розмова вийшла банальною - у наявності є, віправка сьогодні, дякую і т.п. Товар приїхав через два дні у налеєжному стані і з усіма документами.
Zs Z рекомендує цей магазин
9 грудня 2023

Купив: Телевізор Samsung UE55CU7100, Замовлення №197932

все отримав, дякую
Ромена Кузьмик рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Купив: БФП Epson EcoTank L3260 WI-FI (C11CJ66407, C11CJ66409), Замовлення №197956

Мої очікування та муки вибору цілком виправдали себе. Знайшла в результаті тут норм ціну і швидкісне обслуговування. Дякую megadom.biz!
qwertyasiio рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: МФУ Canon PIXMA G2420 (4465C009), Замовлення №197965

дяка за позитивний досвід покупки, у вас дуже крутий менеджер!
Akter078 рекомендує цей магазин
30 листопада 2023

Купив: БФП Canon Pixma G3430 Black (5989C009), Замовлення №197888

Дякую продавцеві за дієву пораду, ви дійсно професіонал і знали. що мені ідеально підійде. Оформили все швидко, відправили так само швидко.
Алина Бражник рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Vacuum Cleaner Q7 Max White, Замовлення №197969

Рекомендую магазин, ціна найнижча, очікувала всього кілька днів, швидко доставили. Ми в захваті від пристрою. Вперше стикаюсь, що не треба ніякої передоплати... приємно здивували. Також зробили фото товару перед відправкою без нагадування. Мені було це важливо. Дякую за сервіс та оперативність!
Oleksandr Lopatkin не рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Хотів купити: Духовка електрична Gorenje BO6735E02X

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

написано доставка по Днепру. В реальности доставка из Львова + услуги НП + манагер бросил трубку
Квартал 3 рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: БФП Canon PIXMA G3410 (2315C009), Замовлення №2315C009

Рекомендую цей магазин, якісно, швидко, без передплат. Дякую, друзі.