Sasha_erm0l рекомендує цей магазин
5 вересня 2023

Купив: БФП EcoTank L3260 WI-FI (C11CJ66407, C11CJ66409), Замовлення №195863

Сюди потрапила випадково, сподобалась ціна. Швидко зателефонували по заявці, все докладно пояснили, швидко відправили.Зауважень по роботі магазину та його персоналу в мене немає. Принетр перевірила , все працює, взагалі апарат ТОП.
Aka Zatoka рекомендує цей магазин
30 серпня 2023

Купив: БФП B315 (B315V_DNI), Замовлення №192686

Порядність продавця для мене найголовніше і з цим тут все в порядку. МФУ якісний, опис на сайті співпадає з функціями в реалі. Можу радити.
Fac OF не рекомендує цей магазин
10 серпня 2023

Купив: Телевізор UE50CU7100, Замовлення №Мне не какого номера не п

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Заказал Телевізор Samsung UE50CU7100UXUA а прислали UE50CU7172UXXH. Коробка от 7100 . Приклеена наклейка 7172. Гарантию не заполнили. Чека тоже нет. Не советую данный магазин. Посути телевизор без гарантии.
Борис не рекомендує цей магазин
6 серпня 2023

Хотів купити: Philips 2200 Series EP2235/40

Не сподобалося: відвантаження товару

При замовленні чітко вказані критерії доставки: Нова пошта - відділення. Замість цього оператор пропонує незрозумілі схеми отримання товару через водія, або у визначеному ним самим відділенні Нової пошти, незручному для покупця. Забагато незрозумілих моментів, за відгуками інших - сірий товар. Не раджу!
Alex_man777 не рекомендує цей магазин
25 липня 2023

Купив: Кухонний комбайн Bosch MUM58M59, Замовлення №продавець не надав

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Lebovsky не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
25 липня 2023

Купив: Монітор 38GN950-B, Замовлення №1-45775

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відправили побитий монітор, обіцяли відправити інший, так і не надіслали, предоплату 600грн не повернули...
Michael Fischer рекомендує цей магазин
14 липня 2023

Купив: Samsung UE55CU7100, Замовлення №634512

Людо4ка рекомендує цей магазин
26 червня 2023

Купив: Телевизор Samsung UE55CU7100, Замовлення №190723

Порадили магазин друзі, вони тут постійні клієнти, які навіть знижку вже свою мають. Я купувала тут вперше і залишилась задоволена. Все як мені розповідали - швидко і якісно. Телевізор доставили вчасно, з моделлю, коробко, гарантією і т.п. нічого не наплутали. Чоловік телевізор підключив без проблем і одразу все запрацювало. Магазин тепер і я буду рекомендувати своїм друзям.
Alina27262 рекомендує цей магазин
20 червня 2023

Купив: Телевизор Samsung UE55CU8000, Замовлення №190623

Сделка закрыта, телевизор удачно делает свое дело)
Наталия Олейник рекомендує цей магазин
16 червня 2023

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Vacuum Cleaner Q7 Max Black, Замовлення №190523

Десь при пересилці загубився мій чек на покупку, але магазин одразу вирішив це питання і відправив мені його по пошті. Рекомендую.