Usatyi рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Samsung UE55CU7100 !, Замовлення №197866

дяка за позитивний досвід покупки, у вас дуже крутий менеджер.
Матвієнко Анастасія рекомендує цей магазин
31 жовтня 2023

Купив: Philips LatteGo EP3246-70, Замовлення №197829

Кавомашина якісна та оригінальна, на гарантії. Продавець магазину сподобався - вічливий і чемний, знається на товарі.
_vldsp_ рекомендує цей магазин
30 жовтня 2023

Купив: Karcher SE 6.100 (1.081-220.0), Замовлення №197862

Відповідність ціни та наявності Karcher SE 6.100 (1.081-220.0) підтвердили по дзвінку. Домовились з продавцем, що доставка буде на середу на восьму годнину вечора. Курьєр від магазину приїхав хвилина у хвилину. Щодо самого Karcher SE 6.100 (1.081-220.0), то він новий та без пошкоджень, запрацював одразу і без проблем.
Sasha1661 рекомендує цей магазин
30 жовтня 2023

Купив: Karcher FC 7 Cordless Premium White (1.055-760.0), Замовлення №197855

Выбрал для покупки Karcher FC 7 Cordless Premium White (1.055-760.0), здесь этот апарат был с наименьшей стоимостью. Перезвонил в магазин - цену потвердили. Прислали мне качественный товар со всеми полагающимися документами.
Vlad рекомендує цей магазин
26 жовтня 2023

Купив: Кавомашина автоматична Nivona CafeRomatica 820 (NICR 820), Замовлення №197825

Є невелике зауваження, а тошніше побажання до власників магазину - розширте списов перевізників, бо як для мене вибір замалий, один довго перевозить, інший нереально дорого бере за доставку. У іншомі зауважень немаю і магазин можу радити до покупок. П.С. Кавова машина просто ТОП, дякую консультанту за вірне направлення у пошуку.
костя вдовенко рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: Кавомашина автоматична Philips Series 2200 EP2235/40, Замовлення № 197856

Все чудово, відпрацювали на 5 балів. Раджу до покупок
Alisabulka рекомендує цей магазин
17 жовтня 2023

Купив: Sumsung UE55CU7100, Замовлення №197865

Щиро відгукнулися на моє прохання вечірньої доставки майже за місто, за що велике дякую магазинові. У іншому все по стандарту.
Yves Juneau рекомендує цей магазин
11 вересня 2023

Купив: Телевізор Samsung UE43CU7172, Замовлення №192568

Відповідність ціни на телевізор, що була вказана у них на сайті, підтвердили по дзвінку. Домовились з продавцем, що доставка буде на четвер на сьому годину вечора, курьєр приїхав хвилина у хвилину. Щодо самого телевізора, то він новий, без пошкоджень, підключився одразу і без проблем.
juspeer рекомендує цей магазин
8 вересня 2023

Купив: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill Elite XL GC760D30, Замовлення №196585

Покупкой доволен. Гриль именно такой, как я хотел. Доставка мега быстрая.Сам магазин нормальный с адекватной ценой на товары . Этот гриль на подарок -лучший вариант, благодарочка менеджеру магазина за подсказку. Сначала сомневался, делать ли заказ, т.к. магазин находится не в моем городе. Но позвонил, т.к. цена понравилась. Мне адекватно все рассказали, объяснили, проконсультировали. Заказал гриль, не пожалел ни разу
Юлія Кравченко рекомендує цей магазин
6 вересня 2023

Купив: Телевизор Samsung UE55CU8000, Замовлення №195845

Усім задоволена - покупка зроблена, телевізор оригінальний з корейською збіркою.