AnageN не рекомендує цей магазин
4 квітня 2014

Хотів купити:

Сподобалося: видача товару на складі, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Магазин повністю не придатний до використання. Спочатку замовив електрозварку Патон (замовлення №782). Після того як я сам передзвонив до менеджерів, виявилось що ціна на електрозварку реально вища в 10 (!!!) разів. В друге хотів замовити дриль DWT SBM-810, яка на сайті позначена як "в наявності" та за досить хорошою ціною. В результаті - ціна на сайті знову занижена, а всього модельного ряду фірми DWT реально немає в наявності. Тільки дарма час потратив.
6 березня 2014

Купив: Замовлення №564

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

Отлично сработали, оперативно доставили. Магазин хоть и молод, но порадовал ценой, скидкой, бесплатной доставкой и поддержкой
3 лютого 2014

Купив:

Замовляв гітару Fender CD-60. Отримав грамотну консультацію а також швидко доставили товар, не дивлячись на те що живу в віддаленому районі Києва(троєщина). Сервіс та підхід до клієнтів на високому рівні. Всім рекомендую, і сам ще не раз звернуся в цей інтернет-магазин.
18 грудня 2013

Купив:

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі, відвантаження товару

Я владею небольшим деревообрабатывающим предприятием, мне понадобился рейсмусовый станок. В интернете случайно наткнулся на этот магазин, меня удивил ассортимент товаров и низкие цены на продукцию. Я решил остановить свой выбор на Рейсмусовом станке JET JWP-12. Товар мне доставили очень быстро. Хочу выразить огромную благодарность магазину "С Торгом".
13 грудня 2013

Купив:

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару, сервісна підтримка

На этот магазин я наткнулась случайно, даже и не знала и не ожидала, что мне здесь так понравится совершать покупки. Главное понравились цены, вполне адекватные. Да и обслуживание не подкачало, грамотные специалисты, знают, как с клиентом разговаривать и как доходчиво всё объяснить))Заказала, недели 2 назад пуско зарядное устройство Дека, доставили очень быстро, пользуюсь без нареканий.
11 грудня 2013

Купив:

Неделю назад купил в этом магазине электрогенератор для дачи. Остался доволен обслуживанием и товаром. Доставка быстрая, персонал вежливый и грамотный, помогли определиться с выбором. Электрогенератор качественный и добротный. Не пожалел, что обратился именно в этот магазин, ассортимент большой, цены приемлемые.
9 грудня 2013

4 грудня 2013

Купив:

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Отличный интернет магазин! В "Сторгом" не раз заказывал товары. Последнем моим приобретением ста снегоуборщик hyundai s 400 . Долго искал такой. вообщем магазин могу только похвалить! Процесс заказа товара проходит довольно быстро. Притом, хотелось бы отметить довольно доступные цены и качество товара!