Ціна збігалась із заявленою на hotline
Степаненко Анастасія рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Power bank Hoco Q23, Power bank Hoco Q23 Black , З овнішній акумулятор Hoco Q23 Blade 10000mAh 22.5W Black (612647), Замовлення №539245

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Павербанк супер. Була проблема з відправкою, але вона легко вирішилася дзвінком до менеджера.
Ілля Богомол рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Миша Razer Viper V3 Pro Wireless White (RZ01-05120200-R3G1), Замовлення №539202

Все сподобалось, ціна на мишу нижча ніж у конкурентів. Сама миша відчувається і працює чудово, як і має бути за такі гроші
WGKotal рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Orange, Замовлення №539229

Дякую цьому магазину, в ньому дуже багато товарів, та й речі є в які в інших навряд чи знайдеш
Ольга Усатенко рекомендує цей магазин

Купив: Ручний масажер Beurer CM 50, Замовлення №536329

Dima Deep рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Миша Logitech G Pro X Superlight Wireless White (910-005942), Замовлення №539240

гарний товар, оригінал
entropy не рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Навушники TWS Nothing Ear (3) White, Замовлення №549275

Сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Слава Паржин рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Папір для фотопринтера Xiaomi Mi Pocket Print Instant Photo Paper 5x7.6см 287/50 (TEJ4012CN) [97822], Замовлення №297685862

Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Святославе! Щиро вдячні вам, що ви знайшли час для оцінки нашого магазину. Дуже раді, що вам все сподобалось. Ми постійно працюємо заради того, щоб наші клієнти були задоволені. Бажаємо вам всього найкращого і чекаємо за новими покупками!
Анна Касьянова-Никогдюк рекомендує цей магазин
21 липня 2024

Купив: Водонепроницаемый бокс GoPro HERO 9/ 10 Super Suit Dive Housing (ADDIV-001) Clear, Карта памяти Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 256Gb Class 10 UHS-1 U3 (SDCG3/256GB) + SD адаптер, Замовлення №536586

Заказ было удобно оформить. Доставили быстро. Работой магазина довольна. Спасибо!
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Анно! Ваша вдячність та позитивний відгук - це наша найкраща нагорода. Наша команда з особливою турботою та увагою підійшла до виконання вашого замовлення. Для нас величезна радість знати, що наш сервіс зробив вас щасливим. Ми сподіваємось, що ваше нове придбання подарувало вам багато позитивних вражень. Бажаємо вам гарного настрою та з нетерпінням чекаємо вашого повернення до нас!
Яна Жукова рекомендує цей магазин
14 липня 2024

Купив: Смарт-часы Samsung Galaxy Watch6 44mm Black (SM-R940NZKA) EU, Замовлення №461927

Дякую магазину Touch, приємна ціна, вічливі продавці і дуже гарний сервіс.
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Яно! І ми вам дякуємо за такі добрі слова. Нам дуже приємно, що ви залишились задоволені нашим сервісом. Ми знаємо, що для наших клієнтів має величезне значення своєчасна доставка товарів та якісний сервіс, тому постійно удосконалюємося у прагненні забезпечити найкращі умови для здійснення покупок. Бажаємо чудового настрою і хай щастить. Чекаємо вас знову!
К. Анатолій рекомендує цей магазин
14 липня 2024

Купив: Миша Logitech G502 X PLUS Black (910-006162), Замовлення №542068

Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Анатолію! Дуже дякуємо, що залишили такий позитивний відгук. У нашому магазині працюють виключно професіонали своєї справи. Ваше задоволення від покупок – це наше зобов'язання і відповідальність. Бажаємо вам процвітання та чудового дня. Ми завжди готові вам допомогти, звертайтесь!