Денис Костенко рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Автомобільний пилосос/Ручний пилосос A3 Lite Handy Vacuum Cleaner Black (VCAQ050001), Замовлення №№:482753

Все дуже добре, відправили швидко, упаковано дуже добре.
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Денисе! Дякуємо за те, що знайшли можливість підбадьорити нас і поділитися своїм позитивним настроєм. Ми задоволені, що наші послуги вам сподобалися. Нехай придбаний товар принесе лише позитивні емоції. Бажаємо вам успіхів та прекрасного дня. Завжди раді вас бачити!
Максим Величко не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Газонокосарка-робот by AL-KO Robolinho 500 W (119925)

1. Виконав замовлення робота-газонокосарки за ціною 35999грн через веб-сайт touch. 2. Першим дзвінком підтвердили замовлення. 3. На наступний день магазин повідомляє: "ціна 48999грн, чи все ще актуально?" Рекомендація магазину: займайтесь магазином, не коментами. Рекомендація покупцям: багато коментів в тому числі позитивних нічоге не означає.
GloryLight Media рекомендує цей магазин

Купив: Xiaomi Yunmai Push-up Board (YMPB-A601), Замовлення №482705

Чудовий магазин. Широкий асортимент, швидка відправка, все чудесно.
Відповідь представника «Touch»
Добрий день! Ми вдячні за вашу гарну оцінку та позитивні слова про наш магазин. Ваше задоволення від візиту є нашою головною метою. Ми постійно розвиваємося, щоб зробити ваш досвід покупок ще більш приємним. Бажаємо вам міцного здоров'я та гарного настрою. Чекаємо на вас знову!
Анастасия Вовченко рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Mi Robot Vacuum S10+ White, Замовлення №Не пам'ятаю

Робили замовлення робота пилососа у неділю опівдні. А в понеділок зранку товар вже був у поштоматі) дякую за таку швидку відправку! Я в захваті
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Анастасіє! Нам дуже приємно, що ви задоволені нашим обслуговуванням та покупкою. Ми старанно працюємо, аби кожен ваш візит до нашого магазину приносив лише позитивні емоції. Бажаємо вам процвітання та чудового дня. Звертайтесь до нас ще!
Yaroslav Dotsenko рекомендує цей магазин

Купив: Термогігрометр MHO-C201, Замовлення №37310

Мне, все понравилось, отправили быстро, горячая линия перезвонила буквально сразу после заказа, упаковано хорошо.
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Ярославе! Ми щиро цінуємо, що ви витратили свій час, щоб поділитися своїми враженнями про наш магазин. Величезна радість для нашої команди відчувати, що ми відповідаємо вашим очікуванням. Бажаємо прекрасного настрою і хай вам завжди щастить. З нетерпінням чекаємо на ваш наступний візит!
Anastasia Leonova рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Фотокамера миттєвого друку Instax Mini 12 Pastel Blue (16806092), Замовлення №16806092

Придбала цю чудову камеру разом із альбомом та плівкою. Все відправили дуже швидко. І я задоволена якістю обсуговування
Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Анастасіє! Прийміть нашу щиру подяку за чудовий відгук, ми надзвичайно зворушені вашою увагою. Немає нічого ціннішого для нас, ніж позитивні відгуки від наших найулюбленіших клієнтів, таких як ви. Ваші доброзичливі слова надихають нас на подальші покращення. Бажаємо вам чудового настрою та чекаємо з нетерпінням на наступну зустріч з вами!
Дарья Коробцова рекомендує цей магазин

Купив: Іригатор ENPULY MLG1 White, Замовлення №480368

Все було швидко та зручно.
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня! Ми вдячні за вашу оцінку. Ваш відгук - це джерело нашої радості! Нехай удача та веселий настрій завжди супроводжують вас! З нетерпінням чекаємо на можливість знову побачити вас серед наших клієнтів – ми завжди раді вам допомогти!
Iriwka-18 рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Парасолька Xiaomi Zuodu Automatic Umbrella (ZD001) Black, Замовлення №480282

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Все супер! Все прийшло вчасно, все працює. Все було чудово запаковано
Відповідь представника «Touch»
Добрий день! Дякуємо за час, витрачений на відгук про наш магазин. Ваша підтримка є для нас незамінним стимулом для постійного вдосконалення. Бажаємо вам завжди бути у гарному настрої та досягати успіху у всьому. Сподіваємось на ваше повернення до нас!
VAndreeva рекомендує цей магазин

Купив: Кавомолка електрична TSM6A014R, Замовлення №945276

Швидко. Без проблем.
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня! Дякуємо, що залишили такий позитивний відгук. У нашому магазині працюють виключно професіонали своєї справи. Ваше задоволення від покупок – це наше зобов'язання і відповідальність. Бажаємо вам процвітання та чудового дня. Ми завжди готові вам допомогти, звертайтесь!
Альона Цимбалюк рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Зубна щітка Xiaomi, Замовлення №479889

Магазин оперативний, не перший раз замовляю, все подобається!
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Альоно! Ваш позитивний відгук та висока оцінка нашої роботи - це найкраща нагорода для нас. Висловлюємо безмежну вдячність за те, що ви обрали саме наш магазин. Ми продовжимо робити все можливе, щоб кожен ваш візит був приємним. З нетерпінням чекаємо вас для наступних покупок!