ElwooD рекомендує цей магазин
9 жовтня 2023

Купив: Atlantic 52852.41.55R, Замовлення №174359

Купував у них недешевий годинник, виявився проблемним. Мені був важливий сам годинник, його важко знайти, тому зустрівши першу проблему, я здав його у сервіс. Після повернення з сервісу я помітив ще одну проблему і вирішив все ж таки повернути гроші. Усе пройшло без проблем, допомогли з оформленням документів та вибачилися за незручності.
Galaxy Chess не рекомендує цей магазин
21 жовтня 2022

Купив: Чоловічий годинник Tissot T-Race Touch, Замовлення №127477

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Kate Kitten не рекомендує цей магазин
7 серпня 2022

Хотів купити: годинник

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Kaziy не рекомендує цей магазин
28 листопада 2021

Хотів купити: GST-B300-1AER, Casio G-Shock, Замовлення №145616

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Секунда»
Добрый день. Приносим искренние извинения за негативный опыт приобретения часов на нашем сайте. Некорректная работа сайта и невнимательность продавцов привела к неудачному шопингу:( Сделаем всё возможное, чтобы подобное не повторилось.
Естественно не повториться я ведь к вам ни ногой.
2 грудня 2021 Відповісти
Роман рекомендує цей магазин
28 листопада 2021

Купив: Синтезатор Casio LK-S250, Замовлення №146661

Замовляв синтезатор для дитини. Вибрав даний магазин через акційну ціну, можливість оплати через платіжну систему і безкоштовну доставку. Відправили товар в той самий день, а наступного дня забрав на відділенні Нової Пошти. Ще не випробував, так як це подарунок, але візуально - все добре, коробка ціла, всередині заповнений гарантійний талон. Так що, всім задоволений і можу рекомендувати даний магазин!)
Відповідь представника «Секунда»
Добрий день. Дякуємо за відгук. Раді дізнатися, що наш магазин був корисним у майбутньому творчому розвитку Вашої дитини.
Светлана Кривенькая не рекомендує цей магазин
20 вересня 2021

Купив: --, Замовлення №--

Покупали часы несколько раз , последний раз 31 августа 2021 года на сумму 10000 грн. Были насчитаны бонусы 1922 грн. 19 сентября 2021 года хотели купить часы и использовать эти бонусы, но они были списаны без предупреждения. Это было очень не приятно. Жаль,но наверное это была последняя покупка в вашей сети магазинов.
Представник магазину «Секунда»
Добрый день, Светлана. Бонусы начисляются в течение летней акции, оплатить ими часы можно только в период действия этой акции. Торговая сеть СЕКУНДА и так пошла навстречу пожеланиям клиентов, продлив срок действия бонусов на неделю, но дольше, к сожалению, при всём желании мы не можем:((
22 вересня 2021 Відповісти
Всё понятно, но нужно предупреждать об окончании акции
12 жовтня 2021 Відповісти
Представник магазину «Секунда»
Добрый день. Все условия, в том числе и сроки проведения акции прописаны на сайте.
12 жовтня 2021 Відповісти
Mary0808 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
12 серпня 2021

Купив: Часы наручне

Сподобалося: асортимент

В магазине Секунда в Дрим тауне не сделали скидку 10% на День рождения, хотя на сайте написано что в течении 7 дней -10%. ДР 08.08, пришла 11.08, (паспорт был с собой, на него даже не глянули) сказано что скидки нет, а это на минутку 540 грн
Відповідь представника «Секунда»
Добрый день. Приносим искренние извинения за это недоразумение. С Вами уже связались наши специалисты и предоставили положенную скидку. Продавец, чья невнимательность омрачила радость покупки часов ко Дню рождения, получил строгое взыскание. Благодарим за терпение и понимание.
Спасибо, все решилось очень оперативно.
18 серпня 2021 Відповісти
Alexandr Kondratenko не рекомендує цей магазин
22 липня 2021

Хотів купити: GARMIN vivomove Style, Graphite, Black Pepper, Nylon (010-02240-23)

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, асортимент

На сайте есть в наличии, по факту нет. При этом на сайте есть опция купить в рассрочку. Вот так купи и потом плати
Відповідь представника «Секунда»
Добрый день, Александр. Приносим искренние извинения за сложности, возникшие в процессе заказа. К сожалению, это связано с техническими особенностями работы сайта. Надеемся, дальнейшее сотрудничество будет более удачным.
Anton Prykhodko не рекомендує цей магазин
7 липня 2021

Хотів купити: GARMIN VIVOACTIVE 4S, POWDER GRAY/SILVER, GPS, Замовлення №1377893

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

На жаль на сайті невірна інформація про наявність товару. Як результат мої гроші заблоковані на 5 днів.
Відповідь представника «Секунда»
Добрий день, Антоне. Приносимо вибачення за незручності. Розуміємо, наскільки це неприємно – зіткнутися з технічними помилками. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом і владнають питання з поверненням грошей.
Гроші повернулися, але магазин так і не змінив статус на цей товар. Він все ще доступен для замовлення. Наразі це не "технічна помилка" - це людська халатність і відповідне відношення до клієнтів.
12 липня 2021 Відповісти
Татьяна Кабанова рекомендує цей магазин
21 лютого 2021

Купив: Royal London 40051-01, Замовлення №228461

Відповідь представника «Секунда»
Татьяна, благодарим за отклик. Поздравляем Вас с именинником;) Очень рады стать частью Вашего праздника, а также поучаствовать в создании отличного настроения. Ведь брендовые часы – это лучший подарок, который ежедневно будет дарить своему обладателю море положительных эмоций.