Игорь Колечкин рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: Сменные картриджи / Комплект картриджей Fjord N?2 (PP- 10, ION-10, CTO-10) Артикул: 09838, Замовлення №37574

Дякую Вам за фільтра. Прийшли такі як і замовляли, вже поставили), будемо замовляти ще) Дякую, гарного Вам дня!)
Demetor рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Помпа Rolfis, Замовлення №35852

Купував в цьому чудовому магазині помпу для осмосу і деякі комплектуючі. Зателефонували відразу, порекомендували потрібні мені речі, оперативно оформили та відправили замовлення. З помпою щось трапилось, замінили на нову просто миттєво. Менеджер дуже ввічливий та оперативний. Щиро рекомендую та бажаю триматись на такому високому рівні. Дуже вдячний за співпрацю!
Відповідь представника «Rolfis»
Дуже дякуємо за Ваш відгук!
Олександр рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: Система очищення води Smart Ultra Expert, Замовлення №35801

Отримай саме те що хотів. Дуже вдячний за професійну консультацію, швидку відправку замовлення. Бажаю цьому магазину процвітання. При необхідності буду звертатися саме в цей магазин.
Відповідь представника «Rolfis»
Дякуємо за Ваш відгук, Олександр! Нехай добре служить фільтр)
Oksana Zubko рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Фильтр обратного осмоса Aquafilter H2OO RX-RO5, Замовлення №35116

Довго шукала осмос, так як ціни різні , але на хотлайн знайшла цей магазин , ціна влаштувала, це найдешевший осмос і за характеристиками не поступається дорожчим варіантам. Надіюсь прослужить довго. Доставили вчасно, єдине, після монтажу протікав кран на бачку, це вважаю брак від самого виробника, але магазин пішов на зустріч і за свій рахунок відправили новий краник. Дуже вдячна за людяність та розуміння. Вічливі працівники і чудовий сервіс! Побільше Вам продажів!
Svit V рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: Професійний миючий пилосос Karcher Puzzi 8/1 C (1.100-225.0), Фільтр для питної води Ecosoft Standard (FMV3ECOSTD), Замовлення №23574

Дякую за оперативну доставку, дуже приємно мати справу з Вашим магазином. Якість товару задовільняє вимоги споживача. Ми неодноразово замовляли товари у вашому магазині. Рекомендую. Надійно, вчасно і якісно
AtamanUA рекомендує цей магазин
24 липня 2023

Купив: Aquafilter Big Blue 20, Aquafilter FCCBL20BBB, Aquafilter FCPS20M20B, Fjord ION-20BB, Картридж з фільтруючою завантаженням Aquafilter FCCFE20BB, Замовлення №34396

Приємні чуйні співробітники! Рекомендую
Відповідь представника «Rolfis»
Дуже вдячні за Ваш відгук та фото фільтра!
Вадим Кравченко рекомендує цей магазин
30 червня 2023

Купив: Фильтр обратного осмоса Aquafilter H2OO RX-RO5, Замовлення №74036

Купив в цьму магазині Фильтр обратного осмоса Aquafilter H2OO RX-RO5. Товар прийшов у повній комплектації, не ушкодженим. Встановив фільтр, все працює чудово, товаром повністю задоволений.
Відповідь представника «Rolfis»
Вадиме, дуже дякуємо за Ваш відгук!
Vitalii Sh рекомендує цей магазин
9 червня 2023

Купив: Комплект картриджів, постфільтр, мембрана , Замовлення №33717

Відповідь представника «Rolfis»
Віталій, дуже дякуємо за Ваш відгук!
Сергей Бабич рекомендує цей магазин
31 березня 2023

Купив: Фільтр для питної води Aquafilter ELITE7W-GP, Замовлення №1

Магазин працює з клієнтом ніби ти один у них. Все супер плюс «Нова пошта» пошкодила фільтр і магазин безкоштовно все замінив
Sanya1 рекомендує цей магазин
9 січня 2023

Купив: Кран Platinum Wasser Modern, Замовлення №31753

Спочатку замовив інший кран, але поспілкувавшись з менеджером з'ясував, що різьба на тому крані що я вибрав, малувата у цій поставці. А в цьому крані якраз підходить під столєшніцу з каменю. Рекомендую і кран і компанію.