Ціна збігалась із заявленою на hotline
Тесленко Ирина рекомендує цей магазин
25 травня 2024 На модерації

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot Z10 PRO, Замовлення №290681814

Дякую за класний пилосос, дякую за пораду по вибору. Я обов'язково до вас ще звернусь наступного разу.
БезухЯрина рекомендує цей магазин
22 травня 2024 На модерації

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Easy Fry&Grill Precision EY505D15, Замовлення №290664922

Покупкою задоволена, прийшло все швидко, гарна якість за розумною ціною. Дякую, магазин рекомендую.
Забелин Дима рекомендує цей магазин
22 травня 2024

Купив: Ноутбук ASUS ROG Strix G15 G513QR (G513QR-HF003), Замовлення №290663197

Купував новий ноут рік тому, проблем ніяких не виникло, все чудово працює і зараз.
Алиев Инокентий рекомендує цей магазин
21 травня 2024

Купив: Гайкокрут Makita DTW1002Z, Замовлення №290662916

Рекомендую даний сайт. Продавець зацікавлений в продажі товарів! Сайт простий, товарів достатньо, вартість асортименту вигідна, порівнюючи з великими мережевими магазинами.
Alenka Stoeva рекомендує цей магазин
21 травня 2024 На модерації

Купив: Телевізор Sony KD-65X81K, Замовлення №290662752

Покупали плазму, качество картинки на высоте, по цене тоже все ок было. Выбрали именно эту модель, потому что в соотношении цены/качества она самая лучшая. Понравился ассортимент и цены в магазине.
Редькин Олег рекомендує цей магазин
20 травня 2024

Купив: Електросамокат Xiaomi Mi Electric Scooter 3 Black, Замовлення №290250722

Сподобалось спілкування з продавцем. Все чітко, по ділу. У мене одразу викликало довіру професіоналізм. Можу рекомендувати цей магазин.
Sovko Sveta рекомендує цей магазин
19 травня 2024

Купив: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Electrolux EP81HB25WU, Замовлення №290250601

Оцінити магазин можу на 10 з 10 Все швидко, ціни та наявність товарів на сайті - актуально. Великий вибір товарів. Рекомендую!
Чупенко Инна рекомендує цей магазин
15 травня 2024

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Easy Fry&Grill Precision EY505D15, Замовлення №290250330

Привітний та компетентний продавець! Обслуговування на найвищому рівні. Товарів багато на різні гаманці. Ціни актуальні, доставка швидка. Можна довіряти!
Козуля Даша рекомендує цей магазин
15 травня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI PowerOak EB70 Portable Power Station 1000W 716Wh (PB930692), Замовлення №290249714

Дуже рада, що обрала і замовила зарядну станцію саме тут. Надійно, швидко і просто, сервіс на висоті, рекомендую!!!
Олег Фадеев рекомендує цей магазин
15 травня 2024

Купив: Монітор Alienware AW2723DF (210-BFII), Монітор Alienware AW2723DF (210-BFII), Замовлення №290248598

Сподобався магазин, приємне спілкування, перевірили монітор на биті пікселі перед відправкою безплатно.