Ціна збігалась із заявленою на hotline
Семирожкин Влад рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Телевізор Sony XR-55X90L, Замовлення №12

Покупкою задоволений. Все працює, характеристики та можливості тв відповідають заявленим. Персонал дуже ввічливий, супроводжував купівлю на кожному етапі, забезпечив своєчасну доставку, навіть надав рекомендації щодо експлуатації. Раджу магазин.
Oleksandr Borys не рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Хотів купити: бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R50 kit RF-S 18-45mm IS STM Black (5811C033)

Поставили гарну ціну. На своєму сайті теж. Уже пілся оплати мені подзонили і сказали, що "стався збій" і ціна на 3 тисячі вища. І якщо я не погоджуюся, то робити відмову
Ерохина В.И. рекомендує цей магазин
13 липня 2024

Купив: Морозильна камера Siemens GS36NVIEP, Замовлення №300328205

Отримала позитивний досвід у магазині завдяки чудовому консультантові. Хоча я і не запам'ятала ім'я, але хочу висловити свою подяку за якісну консультацію!
Фещенко Костя рекомендує цей магазин
12 липня 2024

Купив: Монітор GIGABYTE G34WQC A, Замовлення №300328110

Величезна подяка! Допомогли обрати те, що мені потрібно, менеджер дуже уважний і ввічливий. Таке обслуговування викликає бажання повертатися знову. Раджу всім!
Фазилова Лола рекомендує цей магазин
7 липня 2024

Купив: Бензиновий генератор Kraft&Dele KD137, Замовлення №300310085

Купівля генератора пройшла без проблем і в зазначені терміни. Все функціонує належним чином. Звертатимусь ще. Дякую)
Маклюк Катя рекомендує цей магазин
5 липня 2024

Купив: Очищувач повітря Dyson Purifier Humidify + Cool Formaldehyde PH04 (379491-01), Замовлення №300309877

Зв'язались швидко, чемно спілкувались. Придбали очищувач повітря, все оригінальне, питань нема. Сподіваюсь по гарантії звертатись не знадобиться) успіхів продавцю :)
Игорь Телычко рекомендує цей магазин
4 липня 2024

Купив: Зарядна станція Xiaomi 70mai Power Station Tera 1000, Замовлення №300309612

Замовив зарядну станцію. Дали хорошу ціну, швидко доставили, рекомендую!
Сергiєнко Артем рекомендує цей магазин
2 липня 2024

Купив: Xiaomi Mi TV Q2 65, Замовлення №300307936

Дуже класний магазин з приємними цінами, просто супер!
Мадаев Сергей рекомендує цей магазин
1 липня 2024

Купив: Кухонна машина Bosch MUM9BX5S61, Замовлення №300307723

Все пройшло добре! Товар прийшов швидко, рекомендую цей магазин!
ШтрикульСаша рекомендує цей магазин
21 червня 2024

Купив: Пральна машина автоматична Samsung WW90T654DLH, Замовлення №300281103

Все своєчасно. Доставили, перевірили. Вже, майже, півроку працює та проблем не виявлено. Дякую дуже!