Вадим Клименко рекомендує цей магазин
24 квітня 2024

Купив: Змішувач для кухонної мийки Hansgrohe Aqiuttura M91 76826670, Замовлення №789240424

Дуже гарний магазин,менеджер Ангеліна допомогла вибрати,порекомендувала найкраще рішення,доставка своя і без проблем. Буду вас радити своїм друзям.
NightBird не рекомендує цей магазин
24 квітня 2024

Хотів купити: QT08221213AW

Max Nick рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Ванна акрилова Kolpa San Tamia 170x70 992233, Замовлення №81086

Можу рекомендувати співпрацю із менеджером Володимиром. Він вирішив всі мої запити якісно і швидко.
Алексей Алексей рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Ванна MIRAGGIO Bali Mirasoft, Замовлення №2049

Замовляли ванну і змішувач з кранами, дуже швидко все доставили, допомогли підібрати, радили. Сподобалось, що Володимир завжди був на зв’язку і допомагав. Будемо купувати обов’язково ще)
Володимир Пінчук рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Інсталяція Geberit Duofix 458.103.00.1 з клавішею Delta 30 хром глянцевий + унітаз підвісний Qtap R, Замовлення №#1048

Звернутись до магазину довелось після того, як замовлена в одній з розкручених мереж кераміка прийшла з пошкодженнями, тому був вимушений в авральному порядку шукати заміну. Менеджер запропоновав декілька моделей Наступного дня зателефонував та оформив замовлення, на моє прохання допоміг з підбором (з безкоштовною доставкою). Замовлені позиції їхали з різних міст Співпраця з магазином залишила лише приємні враження!
Олексій не рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Змішувач для кухонної мийки GROHE Plus 23843003, Замовлення №78811

Не сподобалося: наявність, повернення товару, фіскальний чек

Юрий ? не рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Інсталяція Grohe Rapid SL 38772001 3 в 1 + Унітаз підвісний Q-Tap Jay WHI 5176 з сидінням soft-close, Замовлення №922

Сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати

НЕ РЕКОМЕНДУЮ МАГАЗИН. Замовив інсталяцію Grohe Rapid SL 38772001 3 в 1 + Унітаз підвісний Q-Tap Jay WHI 5176 з сидінням soft-close QT07335176W, передоплата 10 %. Надіслали не той унітаз (але співставний по ціні), та значно дешевшу інсталяцію. Змушений був забрати з пошти, оскільки внесена передплата.
Відповідь представника «Santechshara.ua»
доброго вечора. ми сьогодні з вами розмовляли, проблеми в предоплаті немає якщо ви були на новій пошті і побачили якусь проблему потрібно було зателефонувати і сказати мені. я б вернув би її. і потрібно було б відмовитися від замовлення.  а ви забрали товар і через деякий час вините нас. і ви мені сьогодні дзвонили і я пішов вам на зустріч і сказав вам висилайте товар який нібито вам не підійшов і я вам все поміняю. но тут нашої вини немає. я вам вислав якісний товар і САМЕ головне по самій низькій ціні на всю Україну. впродовж нашої розмови ви сказали подумаєте і передзвоните і так не передзвонили(, а написали відгук. я вважаю що в даній ситуації ви не праві. і ви записали нашу розмову візьміть будь ласка закріпіть файл розмови до вашої скарги на хотлайн, щоб працівники хотлайн почули нашу всю розмову і переконалися і зробили висновок хто прав. дякую за розуміння і гарного і мирного вечора.
Доброго вечора. Було замовлено: Інсталяція 4 в 1 Grohe Rapid SL 38772001 + унітаз підвісний безободковий Q-Tap Jay WHI 5176. Було надіслано: Система інсталяції для унітазу GROHE Rapid SL 38840000 + унітаз підвісний Qtap Jay Ultra Quiet QT07335177W. Товар забрав, сплатив. Після спілкування з продавцем, продавець запропонував вирішити проблему: замінити інсталяцію на ту, що була замовлена, з доплатою в 1000 грн. Дякую, але, враховуючи послуги доставки, мене така пропозиція не зацікавила. Інсталяція та унітаз в комплекті, належної якості, але не ті, що були замовлені.
10 лютого 2024 Відповісти
СПК Україна рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Душова кабіна ASIGNATURA Aragon 90x90, Замовлення №346

Купував душову кабінку, ціна та якість товару відповідає заявленим магазином. Менеджер компанії швидко та якісно мене проконсультував нажаль не пам?ятаю її ім?я. Також запропонували адресну доставку товару по Києву та швидко доставили товар. Рекомендую.
Даша Савкина рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Змішувач для ванни, Змішувач для кухонної мийки Hansgrohe Ecostat 1001 13201000, Замовлення №498

Замовляю в цьому магазині не перший раз. Дуже все подобається. Якісь товара відмінна. Все бистро оформили, доставка була вчасно. Ще зробили додаткому знижку, що досить важливо на данний час. Дуже вічливі менеджери. Дякую. Неодмінно буду рекомендувати ваш магазин.
Зорж не рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Хотів купити: Тепла підлога. Нагрівальний кабель DEVI DEVIflex 18T 170м (140F1402)

Зробив замовлення, 2 рази обіцяли в чаті виставити рахунок. Такі ніхто нічого і не виставив
Відповідь представника «Santechshara.ua»
доброго дня. вибачте будь ласка тут нашої вини не має. просто багато поставщиків які завозять цей товар працюють віддаленно і інколи вони не виходять на звязок і уточнити наявність і ціну товара неможливо(. ще раз вибачте