Даша Савкина рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Змішувач для ванни, Змішувач для ванни Hansgrohe Ecostat 1001 13201000, Замовлення №498

Замовляю в цьому магазині не перший раз. Дуже все подобається. Якісь товара відмінна. Все бистро оформили, доставка була вчасно. Ще зробили додаткому знижку, що досить важливо на данний час. Дуже вічливі менеджери. Дякую. Неодмінно буду рекомендувати ваш магазин.
Зорж не рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Хотів купити: Тепла підлога. Нагрівальний кабель DEVI DEVIflex 18T 170м (140F1402)

Зробив замовлення, 2 рази обіцяли в чаті виставити рахунок. Такі ніхто нічого і не виставив
Відповідь представника «Santechshara.ua»
доброго дня. вибачте будь ласка тут нашої вини не має. просто багато поставщиків які завозять цей товар працюють віддаленно і інколи вони не виходять на звязок і уточнити наявність і ціну товара неможливо(. ще раз вибачте
nd_md не рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Хотів купити: Унітаз Villeroy&Boch O.novo 56881001

Дуже поганий інтернет-магазин, що не замовляю нічого немає в наявності! Не раджу навіть пробувати
Відповідь представника «Santechshara.ua»
доброго дня. вибачте що по продукції вілерой немає в наявності товара. але тут не наша вина. у звязку з нинішньою ситуацією в країні. поставщики не гарантують поставку в Україну. остатки скидають одні а по факту товар недоєжджає або є на складі, а коли ми дзвонимо він в пересорті(. вибачте за незручності
Дмитрий Трушков рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: Дренажний канал MCH CH-750/S40 KN1, Замовлення №6879

Менеджер Ірина надала професійну консультацію та допомогла з вибором. Також можна отримати додаткову знижку від ціни сайту якщо купуєте декілька одиниць продукції. Помилково замовив трап з підлоговим зливом а потрібен був з боковим. Звернувся з проханням обміняти - все вирішили на протязі дня. Якщо коротко, то рекомендую.
Alex Kolovanov рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: Кришка + сидіння Catalano New Light 5LIFRF00, Замовлення №7622

Дякую співробітникам за допомогу в виборі. Особиста подяка менеджеру Ірині
Тина рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Унітаз + Інсталяція GROHE Rapid SL 38721001+Q-tap Swan WHI 5178, Замовлення №7571

Дуже все швидко та якісно. Дякую вам. Буду ще звертатися і рекомендувати вас.
Daria Apple рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Унітаз Newark Modern, Замовлення №7502

Все дуже швидко і якісно. Дякую
Адреналина не рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Хотів купити: Рушникосушарка Navin Arabesque 480х800 (12-123033-4880)

товар отсутствует .... зачем вы даете ложную информацию .....
Svitlana 79 рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Унітаз Geberit Smyle (500.683.00.2), Замовлення №-

Купувала сантехніку. Все сподобалося: обслуговування, якість товару та особливо ціна. Рекомендую.
Наталія Корнійчук рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: MARE Rim-Off, Замовлення №0000-006501

Передзвонили швидко та оперативно. Відправили товар у той же день. Продавець дуже чемний та ввічливий! Так як товар ішов двома частинами, приємно вражена була тим, що доставку за одну частину товару оплатив продавець!... Рекомендую всім!!!