Ціна збігалась із заявленою на hotline
Alexander24Mak не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Додаткова батарея для зарядної станції EcoFlow DELTA Max Extra Battery (DELTA2000EB-US)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Товар відсутній в наявності! Повідомляють вже лише після того як оформив замовлення та взяв кредит! Негативний досвід, продавець не дбає про свою репутацію та актуальність асортименту, станцію продали вже давно , бо повідомили що зранку була 1шт, але на 15:00 і досі відображається на офіційному сайті в наявності !
Yrii Otaman рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Купив: Шурупокрут Сталь ШЛС 1220-2Б, Замовлення №37071979

Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний клієнте! Дякуємо за Ваш позитивний відгук! Ми завжди прагнемо, щоб співпраця з нами залишала у Вас приємні враження. З нетерпінням чекаємо на Ваші нові замовлення!
SergeyProud рекомендує цей магазин
14 липня 2024

Купив: Кирпич силикатный одинарный ХСМ лицевая М-150, Замовлення №36181491

Всё Ок за исключением очередной задержки. 19 кирпичей долго шли, и задержались почти на 3 дня. Типо много заказов. Хорошо если бы предупреждали об этом заранее. Ну а так спасибо) Кирпичи уже использованы)
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець! Дякуємо за Ваш відгук! Ми щиро перепрошуємо за доставлені незручності у зв'язку з затримкою. Після детального розгляду вашого звернення, були виявлені причини виникнення даної ситуації та застосовані заходи, які допоможуть у майбутньому уникнути подібних випадків. Як вибачення, Вам було запропоновано індивідуальні умови на наступне замовлення. Сподіваємось на подальшу співпрацю!
Baratheon не рекомендує цей магазин
11 липня 2024

Купив: Ноутбук ASUS VivoBook 15X K3504VA Indie Black (K3504VA-BQ311, 90NB10A1-M00BX0), Замовлення №№36715451

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець! На жаль, ми не змогли з Вами зв'язатись за вказаним номером телефону в замовленні 36715451. У відповідь на Ваш відгук хочемо перепросити за ситуацію, що відбулася! Після детального розгляду Вашого звернення були виявлені причини виникнення даного випадку та вжито заходів, які допоможуть у майбутньому уникнути подібних випадків. Як урегулювання даного питання, зі сторони магазину Вам було запропоновано індивідуальну пропозицію, якою Ви зможете скористатись при здійсненні наступної покупки. Сподіваємось, що Ви ще зможете змінити свою думку про наш сервіс, та скористаєтесь запропонованою індивідуальною пропозицією на наступне замовлення. Дякуємо за відгук.
Мені запропонували індивідуальні умови, незрозуміло які, на незрозуміло які товари (немаржинальні і без акцій). Перед покупкою товару мені треба радитись з представником Епіцентру чи влаштовує його мною обраний товар? Індивідуальна пропозиція без пропозиції.
16 липня 2024 Відповісти
Дмитрий Неводничий не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
9 липня 2024

Хотів купити: Ноутбук ASUS VivoBook 15X K3504VA Indie Black (K3504VA-BQ311, 90NB10A1-M00BX0)

07.07.24 ночью заказ ноутбук 07.07.24 днем позвонил оператору, чтобы уточнить наявность ноутбука, где мне сказали, что он точно есть и цена соотвествует 08.08.24 утром ноутбук пропал с продажи 08.08.24 вечером мне позвонили, и сказали, что ноутбука нет в наличии 09.08.24 ноутбук опять появился в продаже На сайте указано , что продавец сам Эпицентр
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний Дмитро, в продовження спілкування хочемо ще раз перепросити за доставлені незручності. Після детального розгляду Вашого звернення були виявлені причини виникнення даної ситуації та застосовані заходи, які допоможуть у майбутньому уникнути подібних випадків. Як вибачення, Вам було запропоновано індивідуальні умови на наступне замовлення. Будемо раді, якщо Ви ще зможете змінити свою думку про роботу нашого магазину та продовжите співпрацювати з нами. Дякуємо за відгук та будемо раді подальшій співпраці!
Олександр не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
8 липня 2024

Купив: Реле напруги ZUBR D63 (63 А, 13 900 ВА), Замовлення №36538239

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Поставили біля дому поштомат, вирішив скористатися. На жаль, сервіс в Епіцентрі не покращується . Мені, наприклад, прислали старе подряпане бв реле, виготовлене у 2022 році, з датою оригінального продажу 12.01.2023. Ризикнути ставити його не буду, на гарячій ліній вмовили отримати, але схоже це була погана ідея. Більше НІКОЛИ на поштомат замовляти не буду, та нікому не рекомендую!!!! Просто вкрали час та 1370грн!!
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний Олександре, в продовження спілкування хочемо ще раз перепросити за доставлені незручності. Після детального розгляду Вашого звернення були виявлені причини виникнення даної ситуації та застосовані заходи, які допоможуть у майбутньому уникнути подібних випадків. В поточний момент Ваше питання сервісного характеру врегульоване. Як вибачення, також Вам було запропоновано індивідуальні умови на наступне замовлення. Сподіваємося на Ваше розуміння та подальшу плідну співпрацю!
Дуже всім дякую, також пану Тарасу з відповідного відділу. Товар був замінений на реле належної якості у найкоротші терміни. Також мене запевнили, що таке більше не повториться, та замовляти на поштомат можна! Епіцентр <3
9 липня 2024 Відповісти
Ніна Гончарук не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
6 липня 2024

Купив: Будматеріали, Замовлення №36539319

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець, в продовження спілкування хочемо ще раз перепросити за доставлені незручності. Після детального розгляду Вашого звернення були виявлені причини виникнення даної ситуації та застосовані заходи, які допоможуть у майбутньому уникнути подібних випадків. Як вибачення, Вам було запропоновано індивідуальні умови на наступне замовлення. Будемо раді, якщо Ви ще зможете змінити свою думку про роботу нашого магазину та продовжите співпрацювати з нами. Дякуємо за відгук та будемо раді подальшій співпраці!
Дякую, відділу якості. Протягом години ми все вирішили. Шкода, що мала місце така ситуація, але чудово, що магазин допоміг мені і дійсно запропонував певні "плюшки" на наступне замовлення, дякую)
7 липня 2024 Відповісти
ZaiZ не рекомендує цей магазин
6 липня 2024

Хотів купити: Зарядна станція Choetech BS005-EU-BK, Зарядна станція Choetech Portable Power Station 1200W (BS005)

Неможливо купити зарядну станцію на сайті епіцентра. Три різних замовлення і три скасування замовлення по причині відсутністі станцій #36429949, 36526555, 36580737
Відповідь представника «Епіцентр»
В продовження телефонної розмови, хочемо ще раз перепросити за доставлені незручності. Нам дійсно шкода, що виникла дана ситуація, зі свого боку робимо все можливе для налагодження процесів, які допоможуть уникнути подібних випадків. Сподіваємось, що Ви ще зможете змінити свою думку про наш сервіс, та скористаєтесь запропонованою індивідуальною пропозицією на наступне замовлення. Дякуємо за відгук.
Андрей Новиков не рекомендує цей магазин
29 червня 2024

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro, Зарядна станція BLUETTI AC180P

Замовив спершу одну станцію, через годину прийшла смс, все добре очікуйте ТТН. Через добу передзвонили сказали що товару нема в наявності. Замовив іншу, через годину передзвонили сказали що нема в наявності. В результаті нічого не купив, ще й гроші заморожені(до 3х банківських днів очікуйте)
Представник магазину «Епіцентр»
Шановний Андрію! В продовження телефонної розмови, хочемо ще раз перепросити за доставлені незручності. Після детального розгляду Вашого звернення, були виявлені причини виникнення даної ситуації та застосовані заходи, які допоможуть у майбутньому уникнути подібних випадків. Зі сторони магазину, всі необхідні дії, які пов'язані з процесом повернення коштів було виконано. В поточний момент з Вами погоджено знижку на наступне замовлення. Сподіваємось Ви ще зможете змінити свою думку з приводу роботи нашого магазину. Дякуємо за відгук та будемо раді подальшій співпраці.
3 липня 2024 Відповісти
Sergey рекомендує цей магазин
15 червня 2024

Купив: Розетка переносна Makel без заземлення 250В, Замовлення №29023465460

Замовив, швидко відправили в поштомат, в поштоматі легко отримати по qr code , рекомендую
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець! Дякуємо Вам за позитивний відгук! Ми завжди прагнемо, щоб у Вас залишилися приємні враження від нашої співпраці. З нетерпінням чекаємо на нові замовлення!