Bulkarr рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Лампа світлодіодна ФАZА 18 Вт T8 матова G13 230 В 6500 К 5032828, Замовлення №28781761

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Найнижча ціна, зручна і безкоштовна доставка до магазину
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець! Ваш позитивний відгук - найкраща нагорода для нас! Ми робимо все можливе, щоб Ви отримували задоволення від нашої співпраці. З нетерпінням очікуємо на Ваші наступні замовлення!
Анжеліка Корчова рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: ЕпіцентрК ТОВ, Замовлення №32164799

Купувала посуд на сайті Епіцентра, доставили в їх Поштомат в той же день!!! І безкоштовно. Я в захваті від оперативності. Щиро рекомендую!
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець! Вдячні Вам за позитивний відгук! Ми завжди прагнемо, щоб у Вас залишились приємні враження від нашої співпраці. Будемо раді новим замовленням!
Гість рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Кришка 26 см Glasern 29-296-007 Krauff, Паста DONNA CH. Spaghetti vern. (500gr) 8007290137005, Замовлення №29019664197

купував пасту та кришку для сковорідки. Дякую Епіцентру за консультацію у виборі товару та приємні ціни.
k.alevtuna рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Плитка InterCerama Pulpis сірий 12060/ 40 071 120 на 60 , Замовлення №29019723225

Рада що все прийшло на нову пошту ціле, гарно запаковане.
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний клієнте! Дуже дякуємо за Ваш відгук. Ми цінуємо, що Ви залишились задоволені якістю нашого обслуговування і сподіваємося на подальшу співпрацю!
Анна Ферманюк рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Книга Стівен Кінг , Замовлення №29018381274

Чудова книга, окремий респект Епіцентру за швидке отримання товару.
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець! Дякуємо Вам за зворотний зв'язок. Ми раді, що Ви залишилися задоволені рівнем обслуговування, будемо сподіватися на подальшу співпрацю!
Denis vi не рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Хотів купити: Midea MCFD55320S-C

Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець, в продовження спілкування хочемо ще раз перепросити за доставлені незручності. Після детального розгляду Вашого звернення були виявлені причини виникнення даної ситуації та застосовані заходи, які допоможуть у майбутньому уникнути подібних випадків. В поточний момент Ваше замовлення отримане. Сподіваємося, що Ви зможете змінити свою думку про наш сервіс. Дякуємо за відгук та будемо раді подальшій співпраці!
Магазин принес свои извинения, пообещали доставку с бонусом
6 лютого 2024 Відповісти
Oldsmith рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Мило Банне 180 г 1 шт./уп. (8690506480912), Замовлення №31692117

Придбав мило, упаковка 180 грамів, що вказано і у найменуванні, і у характеристиках товару. По факту на упаковці написано 180 грамів, фактична вага 150 г. Звернення розглянули, запропонували або повернення товару, або знижку до 10% на наступне замовлення, відгук опублікували на сайті, тож питань до магазину немає.
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець! Дякуємо за Ваше звернення. Ваш відгук буде опубліковано на сайті відповідно до черги найближчим часом. Ми високо цінуємо зворотний зв'язок від наших клієнтів, адже вони допомагають нам покращувати якість обслуговування. На поточний момент товар прибрано з нашого сайту для подальшого коригування характеристики, які очікуємо від постачальника. Для Вас погоджено індивідуальні умови на наступне замовлення. Сподіваємося, що Ви ще зможете змінити свою думку про наш сервіс та скористаєтесь наданою пропозицією. Дякуємо за Вашу активну та небайдужу позицію.
SergeyProud рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Овощечистка горизонтальная для нарезки соломкой 04GD167 Pedrini, Замовлення №31494399

Заказ пришел даже раньше чем обещали) чему я был удивлен) В этот раз был норм чек. Всё новое, запечатанное. Да и по скидке))) Оч приятно делать тут покупки. Дякую))
aleks12 рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Скраб Чистая Линия Ідеальна шкіра 5 в 1 120 мл, Замовлення №10923006

Відповідь представника «Епіцентр»
Nikolay Romeiko не рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Клавиатура игровая Logitech G815 LIGHTSPEED RGB Mechanical Gaming Keyboard GL Linear (L920-009008) b, Замовлення №31446677

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець! У продовження телефонної розмови, дозвольте ще раз перепросити за доставлені незручності. Запевняємо Вас, що ми робимо все можливе для налагодження процесів, які допоможуть уникнути подібних випадків. У якості вибачення Вам було запропоновано індивідуальні умови на наступне замовлення. Будемо раді, якщо Ви ще зможете змінити свою думку про роботу нашого магазину та продовжите співпрацювати з нами. Дякуємо за відгук.