Irina Irina рекомендує цей магазин
10 грудня 2023

Купив: Samsung WW80J52EOHW, Пральна машинка автомат, Замовлення №06122391

Швидке оформлення, швидка доставка. Все сподобається.
Oleg Gnatyuk рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Dream Bot D9 Max, Замовлення №2300829

Не висока ціна. Ввічливий персонал. Доставили як домовлялись.
Павло О. не рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Хотів купити: Оптоволоконний кабель Starlink Rectangular Satellite V2 75Ft

Зробив замовлення в магазині на сайті, але продавець моє замовлення проігнорував. Прогнорував він також мій запит на статус замовлення. Після цього я перевірив наявність товару на сайті і виявив, що ціна на товар зросла.
Ruslan Lishchuk рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Телевізор ERGO 65GUS8555, Замовлення №2300676

Zizan рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: Телевізор Samsung QE55QN90B, Телевізор Samsung QE55QN90B, Замовлення №2300697

Дійсно, немає яскравого шоуруму, але товар в наявності, за зазначеною ціною. Персонал адекватний і привітний
Юрий Лях рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Бойлер, Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Tesy BelliSlimo Dry (GCR 802724D E31 ECW), Замовлення №2300622

Ціна, та швидкість обслуговування привабливають. Дуже рекомендую Алігатора.
Raptor Raptor рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Саундбар Samsung HW-Q700B, Замовлення №2300628

После нажатия купить, перезвонили с магазина. Уточнили заказ, доставку и все остальное. Заказал в субботу, забрал в понедельник. Киев- Днепр. Цена соответствовала заявленной.
Aarghjr рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: Зарядна станція BLUETTI PowerOak EB70 Portable Power Station 1000W 716Wh (PB930692), Замовлення №2300618

Все швидко і якісно. Нарікання та скарги відсутні.
Роялькіт - Royalcat рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Купив: Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Charcoal (GA03201), Замовлення №2300583

Misha S рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: XO Power Station PSA-700, Замовлення №2300469

Все супер, комунікація швидка, ціна/наявність/оплата/відправка - актуальні. покупав за передоплатою, все пройшло добре. Рекомендую