Марія Вакуленко рекомендує цей магазин
16 лютого 2024 На модерації

Купив: Смартфон Galaxy S24 Ultra 12/1TB Titanium Gray (SM-S928BZTP), Замовлення №2400570

Сергей К. рекомендує цей магазин
15 лютого 2024 На модерації

Купив: Монитор 34" LG UltraWide 34WQ60C-B, Замовлення №13022455

Evgen не рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Хотів купити: Смартфон Pixel 8 Pro 12/256GB Obsidian

Не сподобалося: відвантаження товару

Зробив замовлення у п'ятницю ввечері, у субботу зателефонували і сказали що відправлять у понеділок, у понеділок я передзвонив і спитав чи буде відправка, оператор запевнив що буде, нічого так і не віпдправили, ціну на сайті змінили на вищу. Дивлюся по відгукам я не один такий, не раджу мати справи .
Аліна Красовська рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Hisense 55U7KQ, Телевізор Hisense 55U7KQ , Замовлення №2400527

Товар відповідає заявленим характеристикам, менеджер ввічливий, все оформили швидко. Інтернет-магазином задоволена, рекомендую
Михаил скоробагатько рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Леново таб 11, Замовлення №2400480

Рекомендую цей магазін
VSK Umbrella рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Духовка електрична BSA65334PG, Замовлення №2400487

Денис Шевчук рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Телевізор Philips 55PUS8518/12, Телевізор 55PUS8518/12, Замовлення №2400476

Купував Телевізор Philips 55PUS8518/12 - привезли вчасно, допомогли підключити і встановити. По телевізору нарікань намає, все чудово працює. Рекомендую магазин.
PogChamp рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Навушники TWS Pixel Buds Pro Bay (GA05191), Замовлення №#2400387

Все добре. Товар був гарно упакований і з усіма пломбами.
bogdan midgin рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Смартфон Pixel 8 8/128GB Obsidian, Замовлення №2400284

Купив гугл пиксель 8 в цьому магазинi Поки що все гуд, дуже задоволенйи
Олег Шпичак рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Миша ROG Gladius II Core USB Black (90MP01D0-B0UA00), Замовлення №2400172 від 10.01.2024 р.

Менеджер швидко відповів та вчасно відправив повністю новий товар. Упаковка з пломбами, не вскривалась. Товар відповідає якості та опису. Ціна на момент покупки була приємною. Дякую за оперативність.