Ціна збігалась із заявленою на hotline
Rino Turtle не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Meta Quest 3 512GB

Відповідь представника «Aligator»
Дякуємо за Ваш відгук та зворотній зв'язок. Ми щиро вибачаємося за незручності, які виникли під час Вашого замовлення. Ми вдячні, що Ви відзначили ввічливість наших менеджерів та швидкість їхньої відповіді. Водночас, ми розуміємо Ваше розчарування через затримки та проблеми з відправкою замовлення. На жаль, у Вашому випадку виникли обставини, які призвели до затримки з постачальником, що спричинило затримку в обробці замовлення. Ми визнаємо, що це не є прийнятним і вживаємо заходів для уникнення подібних ситуацій у майбутньому. Ми постійно працюємо над покращенням нашого сервісу та вдосконаленням процесів, щоб подібні випадки не повторювалися. Ваша ситуація підкреслила нам необхідність швидких та ефективних змін. Ще раз приносимо вибачення за всі незручності, які Ви зазнали. Дякуємо за Ваше терпіння та за те, що поділилися своїм досвідом. Це допоможе нам стати кращими та уникнути подібних випадків у майбутньому.
vag рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC200PL 2400W, Замовлення №2403237

Ціна і наявність відповідає. Отримав товар через 2 години після замовлення . Рекомендує.
Volodymyr Korotin рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX23, Замовлення №2403141

Шукав маршрутизатор, знайомий порадив цей магазин, ціна на товар приємно здивувала, значно нижче чим в конкурентів. Все прийшло вчасно, все працює, задоволений, рекомендую
Відповідь представника «Aligator»
Дякуємо Вам за рекомендацію! Тепер можете запрошувати друзів на домашні інтернет-посиденьки та ділитись з ними секретом вдалих покупок в інтернет-магазині Алігатор!
Евгений Рыбак рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Купив: Комплект зарядної станції BLUETTI AC300 + battery module B300 (PB930944), Замовлення №11072464

Хочу поділитися своїм досвідом покупок у цьому магазині. Я був приємно здивований рівнем сервісу і підтримки. Персонал надзвичайно ввічливий і доброзичливий, завжди готовий допомогти і відповісти на всі запитання. На момент покупки ціна була найнижчою на ринку, і я дуже зрадів, що вона відповідала заявленій. Кожен етап покупки пройшов без жодних проблем, від вибору товару до отримання замовлення. Це дійсно приємно, коли все працює як годинник. Однозначно рекомендую цей магазин всім!
Відповідь представника «Aligator»
Дякуємо за ваш чудовий та детальний відгук. Наші менеджери дійсно намагаються підтримувати зв'язок з клієнтами та допомагати їм на кожному етапі - від оформлення замовлення до доставки товару до вашого дому.
Ky4er9vka рекомендує цей магазин
14 липня 2024

Купив: Ноутбук ASUS VivoBook Pro 16 K6602VV Cool Silver (K6602VV-KV084, 90NB1142-M003E0), Замовлення №260624772

Перевела гроші на вказані реквізити, оскільки забирала інша людина в іншому місті. Опис товару відповідає на сайті. В коробці була лише накладна. Чека не було, але можу собі в додатку банку вигрузити при потребі.
Юра Черниш рекомендує цей магазин
14 липня 2024

Купив: Зарядна станція Vtoman FlashSpeed 1500, Замовлення №2402925

Замовляв станцію Vtoman FlashSpeed 1500 все відправили швидко за 2 дні станція приїхала на НП повністю справна і з документами на гарантією, і раніше теж в них робив замовлення в кол центрі відповіли на всі мої питання. Тому магазин рекомендую
Valkk ** рекомендує цей магазин
13 липня 2024

Купив: Aligator, Замовлення №130724120

Привезли очень быстро, всё как договаривались, рекомендую этот магазин!
HalynaS рекомендує цей магазин
10 липня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC200P, Замовлення №№ 030724963

ОiB рекомендує цей магазин
5 липня 2024

Купив: Зарядний пристрій на сонячній батареї BLUETTI PV120 Solar Panel, Замовлення №040724999

Radament не рекомендує цей магазин
4 липня 2024

Хотів купити: Зарядна станція BLUETTI AC180P

Очікую на замовлення з 26.06. Не видалятиму відгук поки не отримаю фінальний результат від магазину.