Pr ado BT рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 7a 8/128GB Sea, Замовлення №06112301

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Марія Гринюк рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Зарядна станція BLUETTI EB3A Portable Power Station (PB930784), Замовлення №2300277

Олег Яценко рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA (EFDELTA1300-EU), Замовлення №6565156

Топовий магазин, швидко доставили, день в день привезли, задоволений дуже, також надали додаткову знижку, вдячний Вам за сервіс!!!!
Сергей Русанов рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: Бензиновий генератор EnerSol EPG-2800S, Замовлення №2300412

Оперативно обробили замовлення, надали консультацію та оформили заказ! Рекомендую
AgentSlash рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: Ноутбук ASUS ROG Flow X13 (GV302XV-MU019, 90NR0DT1-M001E0), Замовлення №09102303

Від магазину тільки приємні враження. Замовив ноутбук, доставили в той-же день. Все запаковано, в плівочках. Все працює. Що менеджер що курьер ввічливо розповіли все що мене цікавило. Коротше рекомендую, з магазином приємно мати справи
Bodya Petsukh рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: Зарядна станція BLUETTI EB55 Portable Power Station 700W 537Wh (PB930340), Замовлення №2300256

Дуже довго шукав зарядну станцію яка б мені підійшла, знайшов у них, дякую за швидку реакцію,працює гарно, саме те що я шукав)
teplo.zt рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №2300209

Замовив Ecoflow в 15 годин, ввечорі вже відправили. На наступний день з ранку вже отримав на новій пошті. Сервіс по відправці на висоті.
Jon Snow рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Купив: ДБЖ для роутера Marsriva Smart Mini DC UPS KP3, Замовлення №19092333

Все хорошо, нет никаких нареканий. Никакой предоплаты не потребовали, наложка и нет проблем. Спасибо за сервис! ИБП работает как надо, фото прикрепляю.
Ivan Samoilenko рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: Зарядна станція XO PSA-700 (6920680834341), Замовлення №31

Зарядна станція виявилась з браком і вийшла з ладу через місяць після купівлі. При цьому рівень сервісу даного магазину дуже порадував. Тримали в курсі весь час. І протягом місяця отримав нову станція на заміну Дякую
Alex рекомендує цей магазин
28 вересня 2023

Купив: Пилосос з аквафільтром Thomas DryBOX+AquaBOX Parkett (786555), Замовлення №25092326

Жодних проблем з покупкою - наявність актуальна, ціна співпадає з Хотлайн. Товар привезли навіть швидше ніж обіцяли. Дякую магазину!