bogdan midgin рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 8 8/128GB Obsidian, Замовлення №2400284

Купив гугл пиксель 8 в цьому магазинi Поки що все гуд, дуже задоволенйи
Олег Шпичак рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Миша ASUS ROG Gladius II Core USB Black (90MP01D0-B0UA00), Замовлення №2400172 від 10.01.2024 р.

Менеджер швидко відповів та вчасно відправив повністю новий товар. Упаковка з пломбами, не вскривалась. Товар відповідає якості та опису. Ціна на момент покупки була приємною. Дякую за оперативність.
Herashchenko Dmytro рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Google Pixel 8 Hazel, Замовлення №2400175

Вже другий раз обираю цей магазин для купівлі товару з доставкою по новій почті. Замовляв генератор (передплату взяли тільки за пересилку) і Google Pixel 8(накладений платіж, відправили без передплати). Обидва рази товар приїхав вчасно і повністю задовольняв опису, були присутні чеки, і заповнені гарантійні талони.Цілком задоволений роботою магазину, готовий радити його як надійний магазин.
Сергей Тарасенко рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Телевизор Xiaomi Mi TV A2 43, Замовлення №2400272

Kre4et рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Монітор Samsung Odyssey Neo G7 G70NC (LS43CG700), Замовлення №160124121

Андрей Луцик рекомендує цей магазин
13 січня 2024

Купив: 2E D2621W (2E-D2621W-01.UA), Монітор 2E D2621W (2E-D2621W-01.UA), Замовлення №2400207

отправили быстро, на следующий день после заказа забрал с новой почты.. на почте требовали паспорт, т.к. сумма больше 5т.., на почте не смотрел, потому что все равно включать сразу нельзя из за холода.. товар упакован с пломбой на коробке от магазина. Когда достал монитор, что то там внутри перекатывалось..., похоже на болт, который открутился..., ну уже не стал заморачиваться, ведь забрал же с почты, да и гарантия 24 мес здесь. Так монитор работает, все соответсвует описанию..
Виктория Филипова рекомендує цей магазин
13 січня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою Snaige RF31SM-S0002E, Холодильник з морозильною камерою Snaige RF58SM-S5RB2E, Замовлення №2400190

Менеджери професіонали! Все чітко по суті, оперативно, з повною кваліфікованої консультацію про товарна доставку. Такої оперативної роботи при покупці та доставці товару в интернете магазині я ще не зустрічала. Респект менеджерам та логістиці магазину.
LMichael рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 8 Pro 12/128GB Bay, Замовлення №2400169

Всё отлично. Телефон отправили в день заказа, на следующий день получил. Предоплату не просили. Коробка с заводскими пломбами.
Стелла Сологуб рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Gorenje GT10U/B9, Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Gorenje GT10U/B9, Замовлення №240057

Рекомендую, залишила замовнення о 14-00 , після 18-00 отримала!
Максим рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Телевізор Philips 50PUS8518/12, Замовлення №2400150

Дякую магазину за супер швидку доставку! Телевізор супер, дуже задоволений покупкою!