Ціна збігалась із заявленою на hotline
Юрій Гарасюк рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Компактний MP3 плеєр Sony NW-A306 Black, Замовлення №11111

Валера рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Купив: Смартфон ASUS ROG Phone 8 12/256GB Rebel Grey, Замовлення №1

Купив смартфон Asus ROG Phone 8. Персонал магазину дуже привітний, все розповіли і показали. Комунікація магазину з покупцями також на високому рівні, оперативно і якісно, і просто. Що заявлено на сторінці магазину, все відповідає реальному товару. Покупкою я дуже задоволений! Смартфон дуже хороший, якісний. Рекомендую! Дуже задоволений!
Igor Babinets рекомендує цей магазин
9 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro (DELTAPro-EU), Замовлення №13089

Всьо супер, відправили в день замовлення Тепер можна нормально працювати і балдіти:) Магазин топчик
Evgeniy Rovenskiy рекомендує цей магазин
9 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (1024 Вт·год), Замовлення №13090

Купив "Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (1024 Вт·год)". В мене було багато питань, але я отримав вичерпні і точні відповіді, хоча чат закінчився ввечері в 22:15 :) Ще раз хочу подякувати за конструктивний стиль у перемовинах. Станція виявилася офіційно імпортованою, була зарезервована як ми і домовлялися, мінімальну перевірку пройшла. Далі подивимось, але магазин свою роботу зробив добре.
Ярослав Яценко рекомендує цей магазин
29 червня 2024

Купив: Pixel watch 2, Смарт-годинник Google Pixel Watch 2 LTE Matte Black Aluminum Case / Obsidian Active Band, Замовлення №123456

Хороший магазин!
Богдан Чернявський рекомендує цей магазин
28 червня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №3014908201

федор подмазко рекомендує цей магазин
23 червня 2024

Купив: Sony Xperia 10 IV 6/128GB Min, Замовлення №12874

Приємно здивувався швидкістю, якістю обслуговування
Влад Карпенко рекомендує цей магазин
22 червня 2024

Купив: Смартфон Sony Xperia 10 V 8/128GB White, Мережевий зарядний пристрій Sony XQZ-UC1, Замовлення №13999, 12881

Покупал в этом магазине сначала смартфон потом приблизительно через пол года к нему докупил оригинальную зарядку на 30 Вт так как моя домашняя слишком медленная. Могу сказать что товар в целом и тот и тот мне понравился. Выбор на сайте интуитивный и понятный. Доставка быстрая. Определенные нюансы если возникают можно напрямую решить с продавцом через мессенджер. В общем хороший сайт для фанатов sony и их продукции.
Підтримую коментар
23 червня 2024 Відповісти
MindfreakDenny не рекомендує цей магазин
14 червня 2024

Хотів купити: Смартфон Sony Xperia 1 VI 12/256GB Black

Відповідь представника «Hi-Res Store Online»
Надайте будь ласка номер замовлення.
А ви мені його надавали? ?
2 липня 2024 Відповісти
Евгений Мойсеенко рекомендує цей магазин