nemesis рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Смартфон Pixel 6a 6/128GB Charcoal, Замовлення №11549

Купую в цьому магазині не вперше. Ніяких проблем ніколи не було. До купленних товарів претензій нема жодних.
Костянтин Дубик рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Xperia 10 V 8/128GB Lavender, Замовлення №11700

Чудовий магазин, вже купую другий телефон тут. Найнижчі ціни на улюблену техніку Sony. Швидкий зворотній контакт навіть в позаробочий час, що приємно здивувало, та швидка відправка. Також бонусом можливість купити в розстрочку від mono.
Yurii7778 рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон ROG Phone 7 8/256GB Phantom Black, Замовлення №41007966

Рекомендую онлайн магазин, в комплектацію смартфону входить пластиковий бампер також поклеєна захисна плівка що дуже приємно, хоча був період часу коли по необережності я пошкодив захисну плівку і прийшлось зняти, тиждень користувався без плівки стікло смартфону до монтажу додаткового захисту абсолютно не було пошкоджене, окремо докупив силіконовий чохол
Ірина Полонська рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Pixel 8 Pro 12/256GB Obsidian, Замовлення №11678

Телефон прийшов з пломбами, оригінал (перевіряла пристрій по IMEI), бо для мене це новий магазин, і перша в ньому покупка. Замовляла чоловіку на подарунок. Задоволений, юзає декілька днів, політ нормальний. Замовлення оформлено було в неділю, в понеділок з ранку зі мною зв’язались, ввечері телефон вже виїхав. Умови, сервіс та відправка магазину мені сподобались, тому буду рекомендувати друзям та знайомим цей магазин
Людмила Лев рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Чохол sony xperia 10 v lavender, Смартфон Xperia 10 V 8/128GB Lavender, Мережевий зарядний пристрій XQZ-UC1, Замовлення №502016

Дуже вражена сервісом та задоволена товаром. Все було запаковано. Дякую менеджерам Олександру та Ярославу за фахову консультацію та термінову доставку пізно ввечері після робочого часу! Рекомендую цей магазин!
Vadym Kukharchuk рекомендує цей магазин
28 січня 2024

Купив: Смартфон Pixel 7 Pro 12/128GB Hazel, Замовлення №11633

Рекомендую магазин. Доставка в Одесу на наступний день. Коробка була закрита!
Vladimir рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Смартфон Pixel 8 8/128GB Hazel, Замовлення №11594

Все відбулося швидко. Доставили в інше місто на наступний день. Трошки неприємно що коробка буда відкрита, але я брав для себе мене задовільнило, так як сам телефон був прикритий транпортувальним папірцем та увімкнувся при перевірці при отриманні. Якщо б брав у подарунок був би конфуз. Ціна адекватна сьогоденню, працює без нарікань. Покупкою задоволений.
Аленка ИВВВ рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Фирменный кабель сони , Замовлення №28384

Всё быстро, четко, без проблем ?
Сергій Кухарьонок рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: бездзеркальний фотоапарат Alpha A6700 body (ILCE6700B.CEC), Замовлення №11115

Замовив камеру післяплатою новою поштою, відправили в той же день. Коробка була не запечатана. З комплектом все ок. Від магазину позитивні враження.
Pasha Shalahai рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Google Pixel 8 Pro 12/256Gb Porcelain, Замовлення №11234

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару