M.A.N не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Хотів купити: Телевізор The One 43PUS8518/12

Після оформлення замовлення оператор повідомила, що ціна товару фіксується не гривнях на день замовлення (як повинно бути), а в доларах і буде змінена відповідно до курсу на день отримання товару (звідки береться курс не повідомлено). Ще й на додачу розміщена інформація про гарантію від виробника на hotline.ua та на сайті продавця не відповідає дійсності, гарантія лише від магазину.
Олеся Кривенко рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням S7 Max Ultra White (S7MXU02-00), Замовлення №377642

Дуже сподобалось обслуговування консультанта !!! Персонал дуже кваліфікований і привітний. Придбали робот-пилосос з вологим прибиранням. Нам створили всі умови доставки . Дякуємо за гарний сервіс !
Каріна рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Навушники TWS AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №378977

Дякую!
Дмитро Павлюк рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Моноблочна акустична система Stanmore III Black (1006010), Замовлення №373183

Вражаючий асортимент і висока якість товарів завжди дарують мені можливість знайти все, що я шукаю. Ще однією приємною перевагою є оперативна доставка і чудовий сервіс. Я в захваті від моїх покупок тут!
Доброго дня, дякуємо за відгук, будемо чекати Вас знову!)
Ігор Березний не рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Смартфон iPhone 15 Pro 256GB Natural Titanium (MTV53), Замовлення №63693

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

При покупці було заявлено, що є гарантія від магазину 12 місяців, але по факту виявилося, що за цю гарантію потрібно ДОДАТКОВО платити(декілька тисяч), тому беріть це на увагу . Також при замовлені було дано знижку на першу покупку, але при оплаті виявилося, що вона не діє. Вцілому ціна - якість відповідна
Відповідь представника «STOREinUA»
Доброго дня, дякуємо за Ваш відгук. Мабуть, сталося непорозуміння. Гарантія на телефон у нас і від магазину, і від виробника - 12 місяців, і вона є безкоштовною. Також у нас є декілька видів додаткової платної гарантії, яку ми можемо запропонувати при покупці пристрою. Тож просимо Вас надати контактні дані, для того, щоб зв'язатися і вирішити це питання.
Татьяна рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Смартфон iPhone 13 128GB Midnight (MLPF3), Замовлення №373224

Магазин, де я завжди відчуваю себе в комфорті. Їхня дружня команда завжди готова допомогти з вибором та відповісти на всі запитання. Це місце, де кожен клієнт - це особливий гість
vorzevaleksandr57 рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Навушники TWS AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №373259

Зручність сайту дозволяє мені робити покупки з будь-якого місця та в будь-який час. Дуже зручно для зайнятих людей, як я
Доброго дня, дякуємо за відгук, будемо чекати Вас знову!)
eversummer не рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Хотів купити: Фотоепілятор Lumea Advanced BRI921/00

Відповідь представника «STOREinUA»
Доброго дня, дякуємо за Ваш відгук. Щоб зберегти для Вас найнижчі ціни, ми вимушені регулярно їх оновлювати згідно з поточним курсом долара. Тому вартість товару фіксується лише у доларах, а у гривні може змінюватися залежно від курсу.
Коваленко Олександр рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Навушники TWS AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №373334

Відзивчивий персонал, швидке та якісне обслуговування клієнтів. Завжди допоможуть з терміналом "нубам"
Анна рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Планшет iPad 10.9 2022 Wi-Fi 64GB Silver (MPQ03), Замовлення №373364

Післяпродажне обслуговування було на висоті. Чудова підтримка та швидкі відповіді на всі мої запитання. Відчувається, що клієнти для них на першому місці