Ціна збігалась із заявленою на hotline
Alina Pereverzieva рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Мікрохвильовка Samsung MS20A7013AB/UA, Замовлення №72631

Великий вибір товару помірні ціни висока якість обслуговування.Рекомендую.
Nellisa не рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Хотів купити: Ноутбук HP OMEN 16-u0044nw (8F715EA) Ceramic White

Не рекоменую цей магазин - ноутбука по факту немає в наявності, сказали оперативно виправлять інформацію на сайті, але на сайті він і досі світиться як в наявності (пройшло вже 10 годин із часу замовлення).
Відповідь представника «STOREinUA»
Доброго дня, дякуємо за Ваш відгук. Нам дуже шкода, що технічно ми не завжди встигаємо оновити актуальну інформацію щодо наявності товару. Інформація про деякі групи товарів оновлюється на сайті не миттєво, а через деякий час. Приносимо вибачення за спричинені незручності.
Yuliya1 не рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 (DELTAMAX1600-EU), Замовлення №75009

Сподобалося: наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати

peshke5000 рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 Max (EFDELTA2Max-EU), Замовлення №418575

Vladyslav Matiukhin рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: Портативна колонка Marshall Kilburn II Black and brass (1005923), Замовлення №71929

Класний вибір адекватні ціни супер обслуговування
Osmundo Orozco рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Купив: Ноутбук Xiaomi RedmiBook 14 2024 Grey (JYU4575CN), Замовлення №71892

Часто купую тут техніку і завжди задоволений сервісом. Продавці дуже привітні, а доставка миттєва.
Дмитро Кошка рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №71657

Купувала навушники. Обслуговування мені сподобалось. Продавці приємні. Рекомендую.
Олег Берен рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3 Classic with RC-N1 Remote (CP.MA.00000596.01, CP.MA.00000597.01), Замовлення №71812

Мені дуже подобається, що можна замовити великогабаритну техніку з доставкою до дверей. Користуюсь цим магазином вже не перший рік.
Доброго дня, дякуємо за відгук, будемо чекати Вас знову!)
Mark Ponomarenko не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Автономний сонячний інвертор (off-grid) MUST EP20-600 PRO

Зробив замовлення №74082 за три дні ніхто не передзвонив, не відписав, тощо. Сьогодні набрав сам - товару нема, але на сайті він досі э в наявності. Не рекомендую до співпраці. Неуважне відношення до покупця. Введеня в оману, через фіктину наявність товару на сайті.
Відповідь представника «STOREinUA»
Доброго дня! Нам шкода, що сталась така ситуація, але інформація про деякі групи товарів оновлюється на сайті не миттєво, а через деякий час. Ми просимо наших клієнтів уточнювати наявність товару у нашому call-центрі. Дякуємо за ваш відгук, обов'язково беремо його до уваги і намагатимемося покращити якість сервісу обслуговування.
Andrii Fomichov не рекомендує цей магазин
12 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 (DELTA2000-EU), Замовлення №73991

В інтернет магазині товар був зі статусом "в наявності" Менеджер Марина запевнила прямим текстом - "Якщо зараз замовлення оформлюємо то в суботу ввечері відправлення" Після чого на наступний день перетелефонували і сказали що буде доставка в понеділок, бо їх постачальник їм не відправив. Висновкі робіть самі
Відповідь представника «STOREinUA»
Доброго дня, дякуємо за Ваш відгук. Розуміємо Ваше невдоволення. Справа в тому, що дуже часто змінюється ситуація з наявністю пристроїв у нас на складі і на складах постачальників. На всі позиції товару іноді технічно важко та й за часом витратно постійно змінювати інформацію. Приносимо вибачення за спричинені незручності. Впевнені, що Ви зміните свою думку на позитивну, коли ще раз до нас звернетеся. Завжди вам раді у STOREinUA!