Деревська Ліза рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Ноутбук VivoBook 16X K3604ZA (K3604ZA-MB054), Замовлення №1132

Відмінно. Відправили швидко, товар прийшов якісно та надійно запакований. 100% буду рекомендувати
Відповідь представника «CACTUSS»
Доброго дня, Дякую Вам за позитивний відгук! З повагою, Інтернет-магазин CACTUSS
Artem рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Портативна ігрова приставка Steam Deck OLED 512 GB, Замовлення №1136

Крутий магаз, дуже приємні ціни і супер швидке відправлення товару. На питання відповідають чітко і розгорнуто. Дякую за чудовий сервіс.
pgn2k17 рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 8 Pro 12/128GB Obsidian, Замовлення №1099

Alex Chabanets рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Ноутбук MacBook Pro 16" Space Black Late 2023 (MRW13), Замовлення №1137

Замовлення виконали швидко, вчора оплатив в той же день відправили поштою. Пакування, від розбиття при доставці, було зроблено добре. Продукція оригінальна, серійний номер співпадає з базою apple.
Ионович Вика рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Портативна ігрова приставка Steam Deck OLED 512 GB, Замовлення №1127

Чудове обслуговування! Товаром повністю задоволена. Ставлення до покупця відмінне, дуже приємно. Буду радити цей магазин і впевнена, що ще не раз скористаюся його послугами.
Конюхов Витя рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Смартфон iPhone 15 Pro Max 256GB eSIM Black Titanium (MU663), Замовлення №1094

Гарний магазин та ціни! Задоволений повністю! Телефон оригінальний, новий. Коробка не розкривалась. Дякую за оперативність.
Бондарь РВ рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Машинка для стрижки+тример 21 в 1 Multigroom series 9000 MG9730/40, Замовлення №1085

Замовляли доставку на сайті. Ввечері оплатили, на наступний день вже забрали на пошті. Товар оригінальний, новий. Дякую!
Редькин Олег рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Quest 3 128GB, Замовлення №1079

На момент покупки найкраща ціна на дану модель. Товар отримав через два дні. Відразу проконсультували, оглянули і перевірили. Магазин рекомендую.
Дан Вероника рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Ноутбук IdeaPad 1 15ALC7 Cloud Gray (82R400B5RM), Замовлення №1076

Замовила ноут Lenovo, зв'язались швидко, відправили в той самий день. Додатково запитали для яких потреб беру, чи підійде мені ноут. Отримала професійну консультацію. Ноут доставили НП. Перевірила його одразу, новий, працює добре. Ціна дешевша чим в конкурентів! Рекомендую данний магазин.
Alina Pisarenko рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Смартфон Pixel 8 Pro 12/128GB Obsidian, Замовлення №1071

Магазином дуже задоволена. Купили телефон сину і не пожалкували. Асортимент великий, очі розбігаються. Сміливо можна купувати тут!