Ціна збігалась із заявленою на hotline
КовалевАлекс рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 4/128GB Onyx Gray, Замовлення №1393

Дуже задоволений покупкою. Товар якісно упаковується, дуже приємний сервіс та продавці. Буду звертатись тільки до вас тепер!
Відповідь представника «CACTUSS»
Доброго дня, Дякую Вам за позитивний відгук! З повагою, Інтернет-магазин CACTUSS
Самойлова Елена рекомендує цей магазин
12 липня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Epix Pro Gen 2 47mm Slate Gray w. Black Band (010-02803-00/01), Замовлення №1403

Купила смарт-годинник, стан техніки відмінний, без жодних подряпин, ідеальний. Доставили на наступний день. Сервіс чудовий, дуже задоволена!
Nadezhda Vashchenko рекомендує цей магазин
4 липня 2024

Купив: Екшн-камера DJI Osmo Pocket 3 (CP.OS.00000301.03), Замовлення №1368

Замовила подарунок сину. Ціна конкурентоспроможна, та відправили у той же день. Цілком задоволена, дякую та рекомендую!
Прилуцкий Вася рекомендує цей магазин
26 червня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 13C 4/128GB Clover Green, Замовлення №1377

Нещодавно придбав собі смартфон. Ціна супер вигідна. Замовлення обробили за кілька годин, доставили за 1 день. Якістю товару залишився задоволеним. Мені все сподобалося!
АртюховаТаня рекомендує цей магазин
25 червня 2024

Купив: Планшет Xiaomi Pad 6 6/128GB Gold (VHU4345EU), Замовлення №1386

Робота менеджерів магазину сподобалась, був зворотній зв'язок, відправили товар швидко, прийшло все ціле, нове. Ми залишились задоволеними роботою магазину.
Александр Винярский рекомендує цей магазин
22 червня 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 128GB, Замовлення №71526

Абальмаз Игорь рекомендує цей магазин
18 червня 2024

Купив: Екшн-камера GoPro HERO 12 Creator Edition Bundle Black (CHDFB-121-EU), Замовлення №1333

Гарний магазин, відправили швидко! Ввічливий консультант. Кмерою користуюсь вже місяць, нарікань немає! Рекомендую!
Реджепов Рахат рекомендує цей магазин
12 червня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11S 6/128GB Graphite Gray, Замовлення № 1319

Купив телефон, забрав на пошті, все дуже сподобалось, гарне обслуговування, доставка була виконана вчасно, як і домовлялися зі співробітниками, гарна якість, ціна супер.
Крылов Николай рекомендує цей магазин
12 червня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/128GB Midnight Black, Замовлення №1335

Задоволені покупкою. У магазині ми купуємо не вперше. Щиро дякуємо за такий рівень сервісу!!!
Maksym B рекомендує цей магазин
23 травня 2024

Купив: Портативна ігрова приставка Valve Steam Deck OLED 512 GB, Замовлення №12105