Виктор Братасюк рекомендує цей магазин

Купив: Fiskars сеялка, Замовлення №6640

Олександр Мiшенков рекомендує цей магазин
3 липня 2023

Купив: Садові ножиці Makita DUM111ZX (без АКБ та ЗП), Замовлення №245179774

Как друг познается в беде, так и продавец в трудности.. Уж так получилось, что я заказал свой товар, но сам ошибся при его подборе. Товар мне не подошел. ErBuyer подсказал как мне сделать возврат и вернул мне все мои деньги без задержек. Для меня это нагдяный показатель хорошо поставщика, с которым стоит иметь дело. И это плюс ко всему остальному, что связано с процессом покупки. Всем рекомендую.
Дмитрий Чубай рекомендує цей магазин
19 червня 2023

Купив: Шеф ніж Samura Harakiri SHR-0085B, Замовлення №45565

Дуже приємні менеджере, через 10 хвилин замовлення передзвонили, і сказали, що мій ніж у наявності. Після 2 хв розмови, відправили реквізити на оплату. Ціна відповідає дійсності. І дуже круто, що на сайті пишуть повну характеристику товару, для мене це було дуже важливо
Светлана Куратченко рекомендує цей магазин
14 листопада 2022

Купив: Ніж кухонний 130 мм Latina Arcos (100601)

Хочу подякувати магазину.Ножі дійсно високої якості,користуюсь більше 10 років даною маркою.Ціна дуже влаштувала.
Anzhelika Viacheslavovna рекомендує цей магазин
14 листопада 2022

Купив: Кухонный нож Tramontina Plenus универсальный 152 мм Grey (23423/166), Замовлення № 2181

Ножі гарної якості. Замовлення швидко оброблене менеджером і відправлено у зазначений термін. Рекомендую
Iryna Vasylieva рекомендує цей магазин
7 листопада 2022

Купив: Мішки для пилососу Karcher

Все доставили вчасно та зручно! Без зайвих питань та уточнень. Дякую магазину! Всім рекомендую
Alena Schneider рекомендує цей магазин
7 листопада 2022

Купив: Фільтр на пилосос Кєрхєр

Анна Янко рекомендує цей магазин
2 листопада 2022

Купив: Пароочисник

Все сподобалось: товар, якість, ціна, швидкість! Рекомендую!
Michael Ageenko рекомендує цей магазин
4 жовтня 2022

Купив: Потужне сопло Karcher (2.863-263.0).

Все очень быстро, четко. Товар соответствует описанию.
Лилия Цёма рекомендує цей магазин
4 жовтня 2022

Купив: Лопата штикова Friskas solid

Все чудово і швидко. Фахівці відповіли на питання, все зрозуміло і швидко Рекомендую