Любомир Нагорняк не рекомендує цей магазин
24 вересня 2022

Хотів купити: Лопата штыковая Fiskars Solid 131413 (1003455), Лопата туристическая штыковая укороченная Fiskars So, Замовлення №1741

через 21 годину після оформлення замовлення на сайті магазину, так і ніхто не зв'язався для підтвердження замовлення. менше того, що і я сам неодноразово намагався дозвонитись- кожен раз автовідповідач видавав - "ізвініте менеджер щас занят''. як висновок - марно потрачений час та негативний осадок.
Відповідь представника «ErBuyer»
Любомир, доброго дня! Нажаль ви телефонували у вихідні дні, наш магазин не працював. Тому і не змогли до нас дозвонитись. Перепрошуєм за незручності... =)
Hlib Sereda рекомендує цей магазин
9 вересня 2022

Купив: Morakniv Garberg C Survival Kit, Замовлення №35607

Дуже якісний сервіс, швидко обробляють замовлення та приємні працівники. Рекомендую до співпраці.
Анастасия Гвоздик рекомендує цей магазин
3 вересня 2022

Купив: Електрична плитка, Замовлення №5457

Все дуже сподобалось, працює відмінно. Ціна просто супер. Дякую, лишилась задоволена.
Юрій Ковалик рекомендує цей магазин
2 вересня 2022

Купив: Karcher, Замовлення №35694

Супер
Антоха Городецкий не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
1 червня 2022

Купив: Набор кастрюль, Замовлення №4302309285396

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Отправили товар наложкой без разрешения на осмотр. В посылке присутствует стекло и пластик, а может уже битое и отправили. Не рекомендую. Вину сразу переложили на почту.
Вадім Куліш рекомендує цей магазин
25 травня 2022

Купив: https://erbuyer.net.ua/instrumenti/jelektroinstrumenti/shlifovalnie-i-polirovalnie-mashini--bolgarki, Замовлення №20450542357355

Проблем немаю
Bubble21 рекомендує цей магазин
16 травня 2022

Купив: Лопата для машины

Продавца рекомендую. Делала заказ за пару дней до начала войны, посылка приехала, но застряла в отделении почты, потом была отправлена куда-то почтой и связь с посылкой была утрачена. Продавец связался со мной и сказала, что посылка у него и он может мне прислать еще раз или вернуть деньги за товар. Я выбрала первое. Буду заказывать еще.
Відповідь представника «ErBuyer»
Дякуємо Вам за відгук! Чудово, що оцінили наш сервіс роботи=)
Роман Лупан рекомендує цей магазин
13 травня 2022

Купив: Нiж шефський, Замовлення №20450535604798

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

Устроило соотношение качество и цена. Ножи порекомендовал брат, шеф повар. Доставка была оперативная, оплачивал сразу на карту.
Відповідь представника «ErBuyer»
Роман, дякуємо ща залишили відгук. Нехай ножі служать довго!
Вика Виктория рекомендує цей магазин
18 січня 2022

Купив: Сабельная пила Риоби, Замовлення №27610

Большое спасибо магазину, я очень довольна обслуживанием. Когда я заказала эту пилочку, у меня возник специфический вопрос, и менеджер, девушка (имя, к сожалению, не запомнила,простите) дала мне исчерпывающий ответ. В других магазинах не смогли мне помочь, а здесь всё ОК! Рекомендую 100%!
Відповідь представника «ErBuyer»
Спасибо что поделились впечатлениями! Для Вас только так и работаем, ведь хотим чтобы покупки были в удовольствие!
Лана Камінська рекомендує цей магазин
11 січня 2022

Купив: Набор из 3-х кухонных ножей (универсальный, Накири, Сантоку) Samura , Замовлення №27585

Довго вибирала собі на кухню хороші ножі, менеджер порадив зупинитися на цих, чим і задоволена. У використанні зручні, комфортно тримати в руці. Раджу
Відповідь представника «ErBuyer»
Дякуємо за відгук! Приємного користування =)