magick_world не рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Клітка Savic Nero 3 Deluxe для морських свинок, карликових кроликів, 100 х 50 х 47 см, Замовлення №173892

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Aria Gee не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
21 березня 2023

Купив: Корм для гризунів Vitapol Сено для грызунов 800 гр (17685), Корм для гризунів SuperCat Сіно лугове 300 г (3516), Замовлення №0006768

Дуже розчарована.Двічі замовляла,гарне сіно було,зелене та запашне,а це замовила не маленьку партію 5 упаковок великого сіна і 3 іншого.Запах плісняви прямо в ніс ударив,коричневе і трухляве що це жах.Я ж попросила вибрати гарне,запашне сіно,а відправили мені певно найгірше що могли...
Сергей Баранов рекомендує цей магазин
12 лютого 2023

Купив: Силикагелевый наполнитель Пушистики для кошачьего туалета, 10 л, Замовлення №0002560

Леся Жирова не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
10 жовтня 2022

Купив: іграшка для тварини, Замовлення №102801

Відповідь представника «Зоокомплекс»
Доброго дня. Ми хотіли б подякувати за те, що Ви обрали саме наш магазин та знайшли час повідомити нам про негативні моменти, що скоригували Ваші враження від покупки. Ми приносимо свої вибачення за цю ситуацію та вже працюємо над тим, щоб покращити сервіс онлайн замовлення. Наш магазин докладає усі зусилля, щоб зробити кожну покупку максимально комфортною. З нетерпінням будемо чекати наступних зустрічей, які зможуть підняти Вам настрій й задовольнити потреби Вашого улюбленця! :)
Не дивлячись на не дуже приємний досвід із оформленням замовлення. Сервіс доставки працює відмінно, товар привізли на наступний день як обіцяли, попередньо передзвонили. Ціна/якість відповідає опису на сайті. Але сервіс онлайн замовлення товару та виставлення рахунку на оплату вимагає доопрацювання, щоб уникнути неприємних ситуацій з клієнтами. До речі гроші повернули того ж дня, за що окрема подяка, дякую.
11 жовтня 2022 Відповісти
Антоніна Беженар рекомендує цей магазин
16 травня 2022

Купив: Сухой корм Hill\'s Science Plan Young Adult Sterilised Cat для кошек, с тунцом, 1.5 кг, Замовлення №20450537885046

Все було швидко і просто. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «Зоокомплекс»
Антоніна, дякуємо Вам, що обрали наш магазин та щиро дякуємо за те, що знайшли час, щоб залишити такий приємний відгук. Продовжуємо ставати краще для вас та ваших улюбленців!
Aschim рекомендує цей магазин
17 березня 2022

Купив: Hill\'s Prescription Diet Feline s/d Urinary Care, Замовлення №76160

Хочу подякувати працівникам магазину zoocomplex за те що продовжують працювати навіть в умовах війни і змогли відправити при першій можливості посилку з спеціальним лікувальним кормом. Він зараз дуже потрібний для мого кота.
Відповідь представника «Зоокомплекс»
Дякуємо за те, що довірились нам та знайшли час написати такий чудовий відгук. Ми робимо все можливе, щоб в улюбленців було все необхідне. В такий складний час наша команда не зупиняється ні на хвилину, ми щиро раді Вашому відгуку, бо такі теплі слова мотивують нас робити не можливе!
Anna Turchina не рекомендує цей магазин
1 лютого 2022

Купив: Засіб по догляду Trixie Зубная паста с щеткой для котов 25620

Посылка пришла на следующий день после оплаты, за что благодарна. Но курьер судя по тому, как было упаковано, особо не заморачивается. Паста и 2 щётки были упакованы в 2х килограмовую коробку. Вопрос зачем так? Мне дополнительно пришлось переплатить за 1 кг объёмного веса. И вместо 99 грн паста обошлась 182 грн. Удачи вам Зоокомплекс. Категорически не рекомендую к ним обращаться.
Відповідь представника «Зоокомплекс»
Добрый день, Анна! Спасибо за то, что нашли время оставить отзыв о нашем магазине и отдельная благодарность, что оценили скорость доставки. Сожалеем, что заказ в нашем интернет-магазине вызвал у вас негативные эмоции, но всё же мы хотим внести ясность в сложившуюся ситуацию. Вы акцентировали внимание на том, что стоимость товара с 99 гривен стала 182 гривны. Тут стоит уточнить, что стоимость именно товара 99 гривен, помимо этого есть стоимость услуг доставки Новой Почтой (от 45 гривен), также вы воспользовались услугой наложенного платежа (25 гривен + 2% от стоимости товара). Стоимость товара никак не изменилась. Переплата за объём получилась ориентировочно 10-12 гривен. Мы всегда заботимся о том, чтобы товар при отправке был проверен и не имел дефектов, а также, чтобы при доставке он не деформировался. Поэтому обрезка коробки под ваш товар могла бы нарушить её жесткость и при незначительном давлении, товар мог бы пострадать. Ещё раз спасибо за то, что оставили отзыв нашему интернет-магазину, мы обязательно учтём данную ситуацию. С уважением, администрация интернет-магазина ZooComplex.
Лариса Т рекомендує цей магазин
3 січня 2022

Купив: Сухий корм Royal Canin Sterilised 37 для стерилізованих котів, 4 кг + масажний центр у подарунок., Замовлення №68839

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Сьогодні отримала замовлення. Питань нема.
Відповідь представника «Зоокомплекс»
Ларисо, дякуємо за те, що знайшли час залишити гарний відгук! Раді, що у Вас не залишилось питань стосовно нашої роботи та товару, який Ви замовляли. Ваш відгук важливий для нас, бо він говорить про те, що ми рухаємось у вірному напрямку. Наш колектив кожного дня докладає зусилля, щоб зробити кожну покупку комфортною. З нетерпінням будемо чекати наступних зустрічей, які зможуть підняти Вам настрій й задовольнити потреби Вашого котика! :) З любов'ю Ваш ZooComplex.
Haze не рекомендує цей магазин
17 грудня 2021

Купив: Шампунь и капли, Замовлення №67972

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Зоокомплекс»
Здравствуйте. Благодарим Вас за то, что нашли время оставить подробный отзыв о нашем магазине. Нам очень жаль, что два раза Вы получили негативный опыт, к сожалению на подобные моменты в работе магазина невозможно повлиять. Мы не останавливаемся и постоянно ищем решение этих проблем, чтобы в дальнейшем Вы получили желаемый товар и остались полностью довольны. Ваш заказ после оформления по какой-то причине попал в утерянные заказы, из-за этого Вам могло не прийти уведомление, мы выясняем причину почему так произошло. В данный момент работает в штатном режиме. Все тестовые и реальные заказы отображаются без проблем.
Bozman888 не рекомендує цей магазин
25 жовтня 2021

Купив: Корм для хвилястих папужок максі актив, Замовлення №62197

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Замовлення відправили швидко,але не вщитали знижку по промокоду hotline,хоча в історії замовлення вона досі відображається.Мабуть,для заохочування покупців було написано що мелок додається безкоштовно, його в посилці не було.Корм приїхав обмотаний скотчем, бо була трохи рвана коробка . Один плюс магазину,що доставка з Justin була безкоштовною,як і вказували.