Юлія Шевчук рекомендує цей магазин
23 серпня 2021

Купив: Спрей Фіпровет Форте для котів та собак

Не сподобалося: сервісна підтримка

Відповідь представника «Зоокомплекс»
Доброго дня, Юлія. Шкода, що так трапилось. Ми переконались в тому, що з нашого магазину було відправлено повністю справний товар, а зараз перевіряємо причину пошкодження, щоб запобігти повторенню подібної ситуації. Дякуємо, що знайшли час залишити детальний відгук. Ми надіслали такий самий спрей, щоб компенсувати пошкоджений, тому сподіваємось, що Ваш пухнастик не встиг засумувати, а Ваша довіра залишилась, щоб наступного разу Ви змогли переконатись, що ZooComplex змінюється. Цінуємо Вас та Вашого улюбленця! З повагою, адміністрація ZooComplex.
Доброго вечора! Дуже приємно, що магазин з розумінням ставиться до клієнтів та вирішує проблеми які виникнули. Мені зателефонували, та запропонували надіслати новий спрей. Цього разу все було добре! Спрей неушкоджений, все чудово! Замовлятиму надалі тут товари для свої пухнастих!
31 серпня 2021 Відповісти
Ирина Любимова не рекомендує цей магазин
30 липня 2021

Купив: Туалети, пелюшки Georplast Пластиковый туалет Shuttle для кошек, 45 x 36 x 15,5 см (10530), Замовлення №54981

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Ужасное обслуживание, прислали другой цвет, при пересылке НП указали завешенную цену, что привело в супер-дорогой доставке, разруливать ситуацию не захотели, долго придумывали разные отговорки, чтобы я не возвращала товар, после чего предложили вернуть за мой счёт. Отдельное внимание упаковке посылки: кусок картона, слой целлофана и полоса скотча
Відповідь представника «Зоокомплекс»
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за те, що витратили власний час на розгорнутий відгук стосовно нашого сервісу. Нам дуже шкода, що ми не змогли виправдати Вашу довіру, тому ми обов’язково візьмемо до уваги всі моменти з якими Вам довелося мати справу. Стосовно Вашого замовлення, наш менеджер запропонував повернути Вам кошти за доставку, оскільки дійсно при відправці була допущена помилка. Ми ще раз вибачаємось за це непорозуміння. Нашому відділу по турботі клієнтів вдалось дізнатись, чому Вам надійшов туалет не бажаного кольору. В картці даного товару вказано, що колір потрібно уточнювати у менеджера, тому на жаль сталась така ситуація. Вам було запропоновано повернути товар власним коштом, тому що, при замовленні не було зазначено бажаного кольору туалету. Після чого від Вас не поступало відповіді. Менеджер декілька разів намагався зв’язатись з Вами, але на жаль на повідомлення Ви не реагуєте. Наш магазин завжди йде на зустріч клієнту, тому ми готові компенсувати витрачені кошти на доставлення але, щоб ми змогли це зробити, будь ласка, зв'яжіться з нами за номером телефону 0800 303 060 для розв'язання проблем. З повагою, адміністрація ZooComplex.
Вы когда-нибудь видели человека, которому изо всех сил хотят деньги вернуть, а он морозится?)) Помните старый анекдот: ещё хотел вам деньги выслать, да конверт уже запечатал)) Я и на ваши звонки отвечала, и сама звонила, и в вайбере переписывалась.
16 серпня 2021 Відповісти
Добрий день, Ірино. Ми намагались з Вами зв'язатись за допомогою дзвінків, месенджерів та e-mail пошти. На жаль Ви не відповідаєте. Будь ласка, зв'яжіться з нами написавши в Telegram за посиланням https://t.me/zoocomplex_partners або зателефонуйте 0800 330 060 (безплатно по Україні) для розв'язання цього питання.
20 серпня 2021 Відповісти
Maxim Mischenko рекомендує цей магазин
22 червня 2021

Купив: сухий корм Happy Cat Adult Sterilised 10 кг

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі, сервісна підтримка

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент

Людмила Тютюнник рекомендує цей магазин
21 травня 2021

Купив: Мяу.Влажный корм для котов., Туалети, пелюшки Bayer Drontal для кошек 1 таб, Замовлення №48638

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Заказала на сайте. Быстрая обратная связь оператора. Большой ассортимент оригинального товара, который в добавок порядком дешевле чем в наших местных вет.магазинах. Бесплатная доставка от определенной суммы заказа. Товар получила через три дня (с г.Днепра в пгт.Новоайдар). Товар был упакован отлично, все пришло в целости и без примятостей. Жидкий корм в дороге не испортился. К 2 таблеткам вложили инструкцию. Всё отлично. Спасибо "Зоокомплекс".
Відповідь представника «Зоокомплекс»
Людмила, искренне благодарим за то, что Вы нашли время оставить такой детальный отзыв! Рады, что Вам все понравилось в нашем интернет-магазине и у Вас остались только положительные эмоции. Всегда готовы обеспечить достойный сервис, чтобы Ваш котик был красивым и здоровым :) Большое спасибо за Ваш выбор и доверие! Оставайтесь с нами, ведь Вы мотивируете быть лучше, доступнее и быстрее! С уважением, администрация ZooComplex.
Наталья Николаевна не рекомендує цей магазин
19 лютого 2021

Купив: Максидин, максидин краплі, фоспреніл, гамавіт

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Гроші повернули. Ліки, на превеликий жаль, ще не дійшли. Тварина вже виздоровіла. Нащо мені тепер ті ліки?
19 лютого 2021 Відповісти
Chmp не рекомендує цей магазин
15 лютого 2021

Купив: Лежак-подушка Trixie Joey, для собак, 98?62?4 см, черный

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Зоокомплекс»
Доброго дня. На жаль нам не вдається перевірити чи сталася ця ситуація на справді. Будь ласка, вкажіть номер замовлення або надішліть на sales@zoocomplex.com.ua, дякуємо. З повагою адміністрація ZooCompex.
Kadama Ama не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
12 лютого 2021

Купив: Корм, Замовлення №40514

Відповідь представника «Зоокомплекс»
Доброго дня, Олександра. Від імені всього інтернет-магазину ZooComplex перепрошуємо за заподіяні незручності. Дякуємо за відгук! Нам вдалося розібратись в даному питанні та зробити висновки стосовно роботи менеджера й оплати замовлення. Ми розуміємо, що таких ситуацій допускати не можна, тому наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб компенсувати незручности. Прикладаємо максимум зусиль, щоб зробити ваші покупки зручними та швидкими. З повагою, адміністрація ZooComplex.
Дополняю свой предыдущий пост: после опубликования моего негативного отзыва, со мной связался менеджер магазина и приложил все усилия, чтобы загладить мое негативное впечатление и исправить сложившуюся ситуацию, конкретнее: предложил в подарок корм, но т.к. я собираюсь переходить на другой, а нужного в магазине нет, то я попросила вкусняшки, которые пригодятся при поощрениях щенка. И да, теперь у нас есть большая коробка симпатичных и , надеюсь, вкусных "косточек". Я надеюсь, "ребята" наладят свою работу с доставкой, т.к. довольный клиент - это постоянный клиент)
23 лютого 2021 Відповісти
Ирина92 не рекомендує цей магазин
11 лютого 2021

Купив: Поводок-рулетка флекси Trixie New NEON S для собак, 5 м, до 15 кг, зеленый/неон, Замовлення №40521

Відповідь представника «Зоокомплекс»
Доброго дня, Ірино. Нам дуже шкода, що трапилася така ситуація. Просимо вибачення за надані незручності стосовно зв’язку з менеджером та затримку замовлення. Щоб компенсувати дану ситуацію, ми пропонуємо отримати подарунок від нашого інтернет-магазину з безкоштовною доставкою. Наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення інформації. Дякуємо, що робили замовлення у нас та залишили відгук. З повагою, адміністрація ZooComplex.
Ievgeniia Semakina рекомендує цей магазин
13 січня 2021

Купив: сухий корм Royal Canin Hypoallergenic Feline 2,5 кг (3902025)

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «Зоокомплекс»
Евгения, нам очень жаль, что мы не смогли предоставить надлежащую скорость обслуживания. В период локдауна увеличилась нагрузка на интернет-магазин, по этому не успели отправить ваш товар вовремя. Приносим свои искренние извинения и благодарим Вас за отзыв. Рады сообщить, что в данный момент интернет-магазин ZooComplex работает в привычном режиме. Спасибо, что Вы с нами и делаете нас лучше!
Svetlana Golovneva рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
21 грудня 2020

Купив: Консерва Леопольд готовый обед для собак, Замовлення №36261

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Вчера по ошибке отправили оплаченный товар наложкой, но утром после звонка менеджеру всё оперативно исправили. Посылку отправили оперативно. Благодарю!
Магазин исправил ошибку
21 грудня 2020 Відповісти