Vira Kriv не рекомендує цей магазин
17 грудня 2020

Купив: Влажный корм Royal Canin Renal, Замовлення №35874

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

Оформили замовлення 14.12.20 (понеділок) через сайт, оплатили зразу. Вибрали перевізника Justin. Так як відправлення (ТТН) не з`явилося в системі Перевізника 16.12.20 звернулися листом на вказану електронну адресу. Станом на 15:00 год 17.12.20 зворотнього зв'язку не було. Тільки після "вияснення стосунків" (інакше це не назвеш) через контакт центр, обіцяли відправити цього ж дня. Звертаю увагу! замовлено в понеділок, відправили в четвер після звернення (передача перевізнику о 19:15 год).
Андрей1984 не рекомендує цей магазин
14 грудня 2020

Купив: Зоотовары, Замовлення №35442

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару, сервісна підтримка

Алена Голубенко не рекомендує цей магазин
7 листопада 2020

Купив: Сено для морской свинки

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Sergey Leluk не рекомендує цей магазин
10 вересня 2020

Хотів купити: Terrario Premium Repti Pad

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Nestea рекомендує цей магазин
3 вересня 2020

Купив: Засіб по догляду Api-San Стоп-Зуд суспензия для кошек 10 мл (18027)

Светлана Гунько не рекомендує цей магазин
28 серпня 2020

Купив: Засіб по догляду NexGard Таблетки від бліх і кліщів для собак Afoxolaner 68 мг 10-25 кг ціна за 1 таб (50120), Засіб по догляду Zoetis Жевальные таблетки Simparica против блох и клещей для собак весом от 10 до 20 кг 3 шт (10022532)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

viktorchaly95 рекомендує цей магазин
29 липня 2020

Купив: сухий корм Royal Canin Labrador Retriever Puppy 12 кг (2491120), Замовлення №109242

все классно рекомендую
Инна Загричанская рекомендує цей магазин
27 липня 2020

Купив: сухий корм Royal Canin British Shorthair Adult 2 кг (2557020), Замовлення №109370

Заказывала в интернет-магазине «Зоокомплекс» корм для кота. Выбрала именно этого продавца из-за самой низкой цены на интересующую меня позицию товара. Прислали посылку на следующий день. Была очень удивлена, что продавец еще и оплатил доставку! Очень рекомендую этот магазин. И сама буду и дальше заказывать тут товар.
Accio рекомендує цей магазин
23 липня 2020

Купив: Наполнитель для туалета Super Cat Стандарт 6+1 кг, синий, Контейнер-переноска MPS Pratiko 2 Metal Зеленый (S01140207), Засіб по догляду Georplast Закрытый туалет Vicky для кошек, с фильтром, 54 x 39 x 39 см (10582), Замовлення №26355

Заказ согласовали в понедельник, отправили его в среду, получила в четверг. Все пришло целым (переноска, туалет), корм с актуальным сроком годности, запечатан. Меня предупредили, что доставка наполнителя будет отдельно и я согласилась, т.к. уже не хотела морочиться с поисками замены, но не ожидала, что доставка будет стоить дороже чем сам товар. В остальном все нормально.)
Ілля рекомендує цей магазин
17 липня 2020

Купив: сухий корм Royal Canin Sterilised 37 10 кг (2537100), Замовлення №25943

Цена соответствовала заявленной. Отправили на следующий день, после оформления заказа(о чём мне сообщили). В целом работой магазина остался доволен. Товар получен, коты не голодные. :)