Сергей Денисенко не рекомендує цей магазин
25 лютого 2020

Купив: котам AnimAll Спрей для привлечения к туалету для котят 150 мл (55839), котам AnimAll Спрей для защиты мест не предназначенных для туалета для котов и собак 150 мл 55840 (2000981081904), Замовлення №16756

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, відвантаження товару

6 лютого 2020

Хотів купити: Капли Bravecto Spot On от блох и клещей для собак малых пород весом от 2 до 4,5 кг, 1 пипетка, 112,5

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Цена на сайте не соответствует реальной (фактической) цене, озвученной оператором в колл-центре. На сайте 236, по факту - более 500.
Andrey_K не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
10 квітня 2019

Купив: Vitapol Песок для птиц с ракушками, Замовлення №4562

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, асортимент

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Сделал заказ - декларацию не выслали, оправдание "звонили - не брал трубку", хотя звонка реально не было. Сказали, что один из товаров отсутствует, согласился на корректировку. В итоге выслали на полную сумму без отсутствующего товара.Попросили оплатить заказ полностью - потом вернут переплату. Получил заказ, оплатил все и с того времени полный игнор. Сумма за товар небольшая - 38 грн, но в целом неприятно. Не рекомендую данный магазин для покупок!!!
На следующий день после отзыва вопрос о возврате денежных средств был полностью решен - обратная связь присутствует! Благодарю менеджера Викторию за корректное решение возникшей проблемы. Так как цена и выбор товара в этом магазине достаточно хороший, надеюсь, следующая покупка будет более удачной, а со скидкой еще и приятной.
11 квітня 2019 Відповісти
Victor_te рекомендує цей магазин
21 березня 2019

Купив: VanCat Natural бентонитовый наполнитель для туалета, 20 кг, Замовлення №4848

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент

Не сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

Покупка в магазині пройшла без проблем, єдине , що розчарувало - на сайті вказано, що при доставці Новою поштою, в магазину є знижка на доставку, і доставка не буде коштувати дорого. Можливо це стосується не магазину, а самої Нової пошти. Але це дорого (доставка коштує 87грн).При тій самій вартості товару (в іншому інтернет магазині доставка 60грн), виходить, що я переплатив 27грн.