Ціна збігалась із заявленою на hotline
Tony24 не рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: зубна нитка (флосс) Oral-B Зубна нитка Pro Expert Clinic Line прохолодна м'ята 25 м, Замовлення №№1679967212

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

У магазині в Луцьку на вулиці Винниченка кошти за товар зняло два рази. Адміністратор був відразу повідомлений. Згодом я ще подзвонив й на гарячу лінію. За 20 днів гроші так і не повернули
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Для розв'язання цього питання, напишіть, будь ласка, у месенджері більш детальну інформацію.
Снегур Тома не рекомендує цей магазин
12 липня 2024

Купив: Капсули для прання Ariel Капсули для прання Pods+ Екстрасила очищення 60шт (8001090804969), Замовлення №030637030

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, повернення товару, відповідність умов оплати

Замовляла капсули через інтернет. Після використання, всі речі воняють, купувала в іншому магазині, все норм. Я спочатку грішила на пралку і викликала майстра, але проблем з пралкою немає. Користуюсь іншим засобом, все норм, тільки кину ці капсули, відразу затхлий запах. Писала відгук на сайті, його не публікують, навіть після спілкування з оператором і доповненням фото, тому що відгук негативний. Не рекомендую магазин, чесні відгуки не публікують і продають неякісний товар!!!!!
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Дуже шкода, що трапилась така ситуація! Перепрошуємо за незручності! Щоб детальніше розібратись у ситуації, прохання написати нам в особисті повідомлення! Чекаємо на зворотній зв'язок!
Я вже Вам писала і отримала відповідь. Я Ваш магазин викреслюю. Ви мій коментар не опублікували, я телефонувала, чекала тиждень і без толку. А зараз щось зміниться?
14 липня 2024 Відповісти
Olga Galitska не рекомендує цей магазин
3 липня 2024

Хотів купити: c127470

Не змогла купити товар, так як ціна на сайті і в повідомленні яке мені надійшло відрізняється, суттєво. Менеджер сказала що відбулась переоцінка за цих 2 хвилини що я оформляла замовлення, дуже професійно?
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Ціни можуть змінюватись на сайті протягом, бо на ціноутворення впливає багато факторів. У першу чергу, ціна на товар формується в залежності від цін закупівлі, встановлених постачальниками, які також можуть змінюватися щодо цін на ринку й впливати на кінцеву вартість продукції. Щиро перепрошуємо за незручності!
Юлия Ильяшенко не рекомендує цей магазин
17 червня 2024

Купив: Матова помада для губ Catkin Dreamworld Carving Love Poems Lipstick C01 Miss You, 3.6 г, Замовлення №№031593282

19.05.2024 замовила багато декоративної косметики в Інтернет-магазині EVA. Із трьох помад ДВІ не відповідали кольору, заявленому на Сайті. Одну вдалося повернути, а на рахунок другої була відмова: мовляв може бути таке особисте сприйняття кольору! На Сайту відтінок називався Miss You, га коробці було написано Orange red, а по факту - якийсь третій колір. Не розумію, чому Я повинна нести збитки?! Моєї помилки тут немає! Помилка тільки у виборі Магазину!!!
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Добрий день, Юліє! Дякуємо за ваш зворотний зв'язок. Дійсно, невідповідність кольору на екрані і фактичного може напряму залежати від індивідуальних налаштувань вашого комп'ютера і передачі кольору. Тому наполегливо просимо оглядати замовлення перед отриманням.
HRM не рекомендує цей магазин
26 травня 2024

Хотів купити: №031512711 від 17.05.24 09:28

Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Добрий день! Приносимо вибачення за незручності. В якості компенсації Вам нараховано на картку лояльності бонус. Звертаємо увагу, що точних термінів, коли запрацює термінал наразі немає. Прохання враховувати це при наступному замовленні.
В этом месяце получал в Еве свой заказ в своем городе, так тоже был отправлен администратором магазина искать наличку... Оказывается эта история повсеместная...)
26 травня 2024 Відповісти
Kovals2012 не рекомендує цей магазин
25 травня 2024

Хотів купити: D&G The One 75 ml

Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Добрий день! Дійсно, акційні товари дуже швидко закінчуються. Сподіваємося, що наступного разу ви зможете скористатися акцією. Перепрошуємо за незручності.
Очень хотелось бы, чтобы в случае отсутствия товара,сотрудники Евы мне бы не предлагали купить его по сниженной цене (нельзя купить то,чего нет),не принимали мой заказ в работу,не собирали его,чтобы мне отправить..,и тогда бы вам не пришлось здесь искать не очень убедительные оправдания.
31 травня 2024 Відповісти
Alex Alex не рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Хотів купити: Заказ N030104524

Зробив інтернет замовлення з доставкою в магазин Єва. Замовлення прийшло вчасно, але оплатити товар карткою я не можу, тільки готівкою. Чому при замовленні не попередили?!
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Нам дуже прикро, що Ви зіштовхнулись з цією ситуацією. Наразі, через доопрацювання програмного забезпечення, можуть виникати складнощі при оплаті карткою. Ми вдосконалюємо наші процеси, щоб забезпечити високу якість обслуговування у майбутньому. Перепрошуємо за створені незручності. Сподіваємося, що нам вдасться змінити Вашу думку на краще й наша подальша співпраця буде виключно позитивною.
Після скарги, магазин відправляє мені повідомлення, що попередив мене. Вибачте, але ви попередили після скарги. Це не повага до клієнта
11 квітня 2024 Відповісти
Юлія не рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Глиняно-бульбашкова маса, Замовлення №#029211589

Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Шановний клієнт, дякуємо за звернення! Хочемо звернути вашу увагу, що під час вибору товару на сайті для клієнта є примітка, а саме "Радість для себе - користь для гаманця! Термін придатності товарів завершується за 1–4 місяці". Тобто під час вибору клієнт погоджується, що замовляє товар з терміном придатності, що буде завершено у вказаний період. Зі свого боку нами виконано всі зобов'язання. Товар на час отримання замовлення є придатним до використання, що не суперечить нормам чинного законодавства. Згідно з п. 6.8 Договору приєднання клієнт має оглянути товар при отриманні та у разі питань до якості — має можливість відмовитись. Ми завжди готові до комунікацій та розв'язання будь-яких запитів клієнтів, тож в якості лояльності погодили вам повернення товару. На разі вам необхідно очікувати на повернення коштів. Маємо надію, що надалі між нами буде виключно позитивна співпраця та від замовлень ви будете отримували тільки позитивні емоції.
Joy Gastell не рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Ківш Krauff 26-286-003, Замовлення №029714080

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Під час огляду неможливо було виявити скол, бо дно було встелене картоном, а ківш обтягнуто плівкою. Після розпаковки й виявлення браку залишила заявку на повернення. Мені перетелефонували і сказали, що я можу повернути товар поштою і тільки за свій кошт. І не дай Бог вам замовити товар кур'єрською доставкою. Повернути через точку видачі в магазині "EVA" вам не дозволять, тільки Новою поштою і тільки за свій рахунок, навіть якщо там брак.
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Перепрошуємо за створені незручності. З цього приводу було зафіксоване звернення №SR02827408 та вже вирішене. Ми завжди просимо наших клієнтів ретельно оглядати замовлення при отриманні, це зазначено, також, на нашому сайті (Договір приєднання п. 6. 8.). Якщо товар Вам не підходить — Ви можете відмовитись від нього. Ми відкриті для спілкування й розв'язання будь-яких питань. Повернення товару погоджене коштом складу. Маємо надію, що ми зможемо уникнути у майбутньому будь-яких непорозумінь, а наша подальша співпраця буде виключно позитивною.
Oleksij Legusov не рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Хотів купити: staleks pro

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Нам дуже прикро, що Вам довелося зіштовхнутися з даною ситуацією. Оскільки EVA.UA є маркетплейсом, деякі позиції нам напряму надає постачальник. Ми зробимо все можливе, щоб у майбутньому мінімізувати такі випадки. Щодо вартості продукції, зазвичай, ціни на сайті інтернет-магазину EVA.UA, дійсно, нижче, аніж в стаціонарних магазинах. Це пов’язано з тим, що на відміну від мережі магазинів EVA у містах України, інтернет торгівля не потребує додаткових витрат. Акційні пропозиції також можуть відрізнятись, умови можна порівнювати на нашому сайті у розділі "Акції" й обирати найбільш привабливі. Щиро перепрошуємо за створені незручності. Сподіваємося, що нам вдасться змінити Вашу думку на краще.