Виктория О рекомендує цей магазин
8 червня 2022

Купив: MSI GeForce RTX 3070 Ti SUPRIM X 8G

Все отримала. Все добре, все працює
Name Name рекомендує цей магазин
16 травня 2022

Купив: Canon RF 24-70mm F2.8L IS USM

Всім миру! Дякую за якісну співпрацю і швидку доставку.
Svitlana17 рекомендує цей магазин
26 квітня 2022

Купив: Nikon D5100 Kit (18-105 VR)

Роботою магазину цілком задоволена. Все гарно організовано, швидка доставка, якісний товар.
Alexandr Tsytra не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
19 квітня 2022

Купив: Redmond m800s, Замовлення №55778

Замовив мультиварку Redmond m800s, оплату здійснив через portmone, обіцяли вислати через декілька днів, пройшло 2 місяці, сервіс жахливий, поки сам не напишеш ніхто не відпише, ні мультиварки ні повернення коштів. На вимогу повернення коштів так само "чекайте суботи". Завтра писатиму заяву у поліцію. Нікому не раджу зв'язуватися !
Відповідь представника «ТопРадар»
Доброго дня, вибачте за затримку та незручності.
Паша Бабій не рекомендує цей магазин
23 лютого 2022

Купив: Kitfort КТ-917, Замовлення №55352

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Юрий Гайдук не рекомендує цей магазин
14 лютого 2022

Купив: JBL Partibox 1000

Иван Копча не рекомендує цей магазин
10 лютого 2022

Хотів купити: Видеорегистратор iBOX iCON LaserVision Signature S WiFi, Замовлення №106511052

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Общался с представитеоем данной компании, зовут Аркадий. Полной информации о продукте я не получил. Менеджер не стал напрягаться с ответом, и после нескольких вопросов о товаре, положил трубку и заблокировал мой номер.
Vanyka1245 рекомендує цей магазин
10 лютого 2022

Купив: HOBOT Legee 7

Пылесос такой, как и ожидалось. Описание полностью соответсвует реальности. По заказу и отправке, все предельно быстро, без задержек и "завтраков".
petrakov_aj рекомендує цей магазин
28 січня 2022

Купив: Видеокамера Sony FDR-AX53

Сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару

Камера отличного качества. Продавец дал рекомендации по использованию, которые очень пригодились мне. Спасибо за хорошее отношение и заботу о комфорте покупателя.
Anna_ Hrinuk рекомендує цей магазин
15 січня 2022

Купив: Видеоняня Ramili Baby RV1500

Покупка видеоняни Ramili Baby RV1500 прошла успешно. Магазин порадовал и ценой и обслуживанием. Отправка очень быстрая.