Nataliia Vovk рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Смарт-годинник Instinct Solar Surf Edition Cloudbreak (010-02293-08), Замовлення №alprs-15615

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Мені сподобався магазин, зі мною швидко зв?язались і товар теж відправили швидко) чек, гарантія - все присутнє) я задоволена ))
Bismuth 1546 рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Arctis 5 2019 Edition Black (61504), Замовлення №alprs-15614

Замовляв навушники. Згідно правил магазину потрібна була передоплата. Відправили згідно з домовленністю, зауважень нема. Дякую)
Богдан Мазовецкий рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: G.Skill 8GB (2x 4GB) DDR3 1600 MHz DIMM Sniper, Замовлення №N/A

Замов онлайн. Ризикнув і оплатив відразу повну сумму. Продавець виявився порядним: зв'язався, пояснив, що товар на складі і буде протягом кількох днів. Я погодився. І через кілька днів — моє замовлення чекало на мене у відділенні НП. Все прийшло як і замовляв. Товар у роботчому стані. Вже всановив та використовую кілька тижнів.
vitaljano2008 рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Навушники з мікрофоном WH-1000XM4 Midnight Blue (WH1000XM4L.E), Замовлення №1sr-20658

Покупав навушники у якості подарунка племіннику. Потрібно було їх терміново відправити, у місто Дніпро, тому що попереднє моє замовлення інший магазин скасував. Хлопці зробили все дуже швидко та якісно, щиро вдячний їм за це.
Жорик Вахтанов рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Портативні колонки PS-929, Замовлення №Ууу

Здивували. Відпрацювали швидко.
Ivan Reshetniov рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Пылесос строительный Makita VC2512L, 1000Вт, 25л (VC2512L), Замовлення №alprs-15429

Швидко відправили. Дякую
317 -th рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном WH-CH720N Black (WHCH720NB.CE7), Замовлення №Не помню номера заказа

Менеджер добросовестно обслужил меня после времени закрытия магазина. Я получил наушики на следующий день после отправки, из Киева в Одессу. Был наложенный платеж, запросили аванс. Я покупкой сверхдоволен, никакого геморроя, сервис очень вкусный!
Kostiantyn Petrusha рекомендує цей магазин
14 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Elite 7 Pro Titanium Black (100-99172701-98), Замовлення №1

Дар Самарский рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Lenovo Legion 5 15ACH6H 15,6, Замовлення №47468292747

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Все супер дякую ноут дуже гарний не було ніяких підстав все чітко працює вже майже 2роки все на вищому рівні дуже дякую
Serjio_27 рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів 2 GB DDR2 800 MHz (KVR800D2N6/2G), Замовлення №