Ціна збігалась із заявленою на hotline
Yuriy Rohovyy рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Інверторний бензиновий генератор MaXpeedingRODS MXR3500, Замовлення №59001190614221

В суботу замовив генератор, в середу отримав своє замовлення. Менеджер Дмитро все чітко пояснив та організував передпродажний супровід. Генератор купував не собі, тому перевірив цілісність. Все гарно запаковано, без ушкоджень, новеньке.
Тарік2024 рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Інверторний бензиновий генератор MaXpeedingRODS MXR2300 , Замовлення №alprs-18620

Інверторний бензиновий генератор MaXpeedingRODS MXR2300 ціна, комунікація з менеджером на всі 100%
Владимир Кочура рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Бензиновий генератор Hyundai HHY 3050FE, Замовлення №alprs-18772

Швидке і якісне обслуговування.
Sanyo4ever не рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Хотів купити: БФП Epson L14150 (C11CH96404), БФП Epson L14150 (C11CH96404)

немає в наявності
Алексей Л рекомендує цей магазин
16 липня 2024

Купив: Додаткова батарея для зарядної станції Segway Cube BTX-1000 1024Wh 51.2V (AA.13.04.02.0002), Замовлення №alprs-18365

Робив замовлення додаткової батареї до зарядної станції, товар під замовлення, з невеликою передоплатою. Треба було почекати тиждень. Мене це влаштувало, тому погодився і далі було все як і домовлялися, товар прийшов у обговорений термін і я задоволений. Раджу цей магазин
Василь Головцин не рекомендує цей магазин
16 липня 2024

Хотів купити: Акумулятор для ДБЖ Extralink AGM 12V 200Ah (EX.9793)

товару немає в наявності
Igor Igor не рекомендує цей магазин
16 липня 2024

Хотів купити: Кліматичний комплекс Camry CR 7908, Мобільний кондиціонер Clatronic LK 3742

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Інформація на сайті взагалі не відповідає дійсності. Вказано "В наявності", а по факту 10-12 днів під замовлення з передоплатою 1000грн. Менеджер кидає слухавку. Навчіться вести себе з людьми, щоб продавати.
ФОП ПОПАДЮК Н.І. рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Купив: Принтер Epson WF 7840, принтер WF 7840, Замовлення №-

Дуже швидко обробили замовлення. У той же день відправили замовлення.
Евгения Руденко рекомендує цей магазин
14 липня 2024

Купив: Окопний РЕБ. Глушилка FPV дронів. Стриж-2, Замовлення №alprs-18042

Товар належної якості, ввічливий продавець, з доставкою довелося трошки зачекати, бо товар був під замовлення і логістика не залежала від продавця. Менеджер пояснив як користуватися, показав як вмикається, як працює на місці при самовивозі з магазину. Покупкою задоволена, дякую продавцю за сервіс.
Олексій Кірдін рекомендує цей магазин
14 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 (DELTA2000-EU), Замовлення №alprs-18546

Дуже швидка доставка, не довелося чекати обіцяних 5 робочих днів.