romarik1975 рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Саундбар Signa S2, Замовлення №279705496

Вже перевірив, звук шикарний, все працює чудово, всі задоволені!
DimasS1996 рекомендує цей магазин

Купив: Електрочайник TWK8611, Замовлення №279601392

Хороший магазин,швидка доставка,ціні актуальні! Особливо дякую менеджеру Роману!
Nadia2000 рекомендує цей магазин

Купив: Електрогриль притискний Optigrill+ XL GC722D16, Замовлення №279598733

Максимально задоволена роботою магазину. Швидко відправили все як описано на сайті. Всім рекомендую!!!)
Larisa Larisa99 рекомендує цей магазин

Купив: Мікрохвильовка з грилем GE83M, Замовлення №279570665

Хороший магазин ціна відповідає заявленій. Швидко зв‘язались та відправили.
Олексій рекомендує цей магазин

Купив: Геймпад DualSense Starlight Blue (9728290), Замовлення №279491339

Новий оригінальний геймпад по акційній ціні, дякую за консультацію менеджеру Роману
Hjvfy рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Електрочайник KLF03PGEU, Замовлення №277847033

Дякую за чудовий сервіс задоволений усім!)
Дерлюк Ірина рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) HD9252/90, Замовлення №277845992

Все відповідає опису товару,ціна актуальна,відправили навіть швидше ніж обіцяли,рекомендую цей магазин
Дмитро Костюшко рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: Інверторний комбінований генератор (газ-бензин) Smart Generator Dual Fuel (GasEBDUAL-EU), Замовлення №271882607

Замовлення було оброблено оперативно, товар доставлено швидко. Хороша клієнтська підтримка. Я задоволений якістю обслуговування та покупкою у цьому магазині.
Роман Дерлюк рекомендує цей магазин
13 грудня 2023

Купив: Кавомашина автоматична Evidence EA8908, Замовлення №232389356

Замовляв доставку у цьому магазині доставка відбулась у день замовлення. Товаром задоволений дякую магазину!!!
Сергій Плимко рекомендує цей магазин
13 грудня 2023

Купив: Інверторний комбінований генератор (газ-бензин) PG3000, Замовлення №262996598

Швидко опрацювати моє замовлення та відправили, дякую за оперативність