Serj Kovalenko рекомендує цей магазин
12 червня 2022

Купив: Xiaomi SmartMi Standing Fan 1C White, Замовлення №193660697

Отличный магазин, все понравились. Цена была на момент покупки самая дешёвая.
Відповідь представника «Luxmedia.com.ua»
Дякуємо Вам за вибір нашого інтернет-магазину. Гарного дня і приємного користування!
Irina Shepelenko рекомендує цей магазин
11 червня 2022

Купив: Кухонний комбайн

Все співпало: очикування-реальність. Дякую!
Elena Lightning рекомендує цей магазин
10 червня 2022

Купив: Melitta CAFFEO Passione OT Black F53/1-102, Замовлення №193861682

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Придбала кавоварку. Відвантажили за ціною замовлення, хоча якраз в цей момент був стрибок курсу. До товару претензій немає. Відправили швидко. Дякую.
Andrey Matsehora рекомендує цей магазин
10 червня 2022

Купив: Kiano 58

К магазину претензий нет.
Дмитрий рекомендує цей магазин
9 червня 2022

Купив: Bosch MUM58365, Замовлення №193940005

Відповідь представника «Luxmedia.com.ua»
Щиро дякуємо Вам за виділений час для написання відгуку. Гарного Вам дня.
Влад Кадацкий рекомендує цей магазин
8 червня 2022

Купив: Hisense 55U7QF, Замовлення №193948347

Вопросов к магазину ровно 0. Цена была актуальной. (Несмотря на то, что когда телевизор был доставлен, цена была уже на 10% дороже на сайте. Успел оплатить по старой цене.) Предварительно оплатил в полном объёме на их IBAN. Не пришлось даже платить комиссию 0.5% (Только 3 грн за перевод.) Отправили в тот же день. Товар соответствовал описанию. Были на связи и отвечали на вопросы даже после доставки телевизора.
Відповідь представника «Luxmedia.com.ua»
Щиро дякуємо Вам за виділений час для написання відгуку. Гарного дня і приємного користування!
Николай Крючков рекомендує цей магазин
8 червня 2022

Купив: Gaggia Gran Deluxe Black (RI8425/11), Замовлення №194054012

Магазин швидко зв'язався та відправив товар в обговорений термін. Рекомендую.
Максим Рева рекомендує цей магазин
7 червня 2022

Купив: Krups Virtuoso, Замовлення №194087417

Відповідь представника «Luxmedia.com.ua»
жанна левчишина рекомендує цей магазин
7 червня 2022

Купив: Karcher SC 2 EasyFix Premium (1.512-090.0), Замовлення №194961745

Це вже третя покупка в цьому магазині.По замовленню передзвонили швиденько, проконсультували по експлуатації, відправили вчасно.Менеджер дуже приємний.) Дякую!
Roman Zubchenko рекомендує цей магазин
6 червня 2022

Купив: Viomi Robot Vacuum Cleaner SE, Замовлення №193960294

Товар був в наявності і відповідав ціні вказаній на сайті. Відповіли швидко і того ж дня відправили. Магазин рекомендую