Ціна збігалась із заявленою на hotline
Dmitry не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Хотів купити: Відеокарта MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16G GAMING X SLIM (912-V511-228)

Заказ 2403398-0 был оформлен 12.07. Внес предоплату 1000 грн. При оформлении заказа сказали ориентировочно ждать 5 дней. Также, при оформлении не предупреждали, что могут быть задержки. На момент 24.07 заказ не доставили, кормили вечно завтраками. Товар больше ждать не мог, поэтому попросил его отменить. Предоплату не вернули. Категорически не рекомендую этот магазин.
Іванна Іванова не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU)

Відповідь представника «GameZone»
Шановний клієнт! Нам дуже шкода, що у Вас склалася подібна ситуація. На жаль, терміни, які надає магазин, виключно орієнтовні, про що указано на усіх сторінках нашого сайту. Склади постачальників стали пустими на перший же день підвищеного попиту, внаслідок чого було прийняте рішення закупки напряму у виробника, що може займати більше часу, на жаль, ми не можемо пришвидшити даний процес до моменту прибуття товару в Україну. Вам одразу повідомили, коли магазин отримав інформацію про більш тривалу затримку, що ми можемо повернути Вам передоплату, якщо замовлення Вам більше неактуальне. У останній розмові тон Вашого голосу не дозволяв прийти хоча би до якогось вирішення ситуації, Ви просто кинули слухавку, тепер пишете у відгуку, що хочете повернути передоплату, якщо ми ще раніше сказали Вам, що можемо це зробити, але Ви сказали, що будете далі очікувати. Далі магазин намагався з Вами сконтактуватися та повідомити, що Ваша станція прибула та ми можемо доставити її до Вас, проте Ваша істерика не давала змоги пояснити, що якщо товар уже був переміщений кур'єру, а актуальність замовлення була підтверджена самим покупцем, тобто Вами, тоді передоплата не підлягає поверненню, оскільки вона покриває транспортні витрати. Радимо наступного разу хоча би спробувати вислухати людину, яка з Вами розмовляє, щоб зрозуміти, чому відбувається саме таким чином, а не інакшим. Усі правила повернення передоплати описані на нашому сайті, Ви можете ознайомитися з ними у будь-який період часу.
Іванна Іванова
На модерації
Іванна Іванова На модерації На модерації Модератор не треба видаляти коментар, несіть відповідальність та конструктивний діалог оперуючи фактами! Не вводьте людей в оману, якби була адекватна комунікація і одразу пояснили, що є проблема і скільки чекати-це одне, а діалог з вихідним мною дзвінком на гарячу лінію вівся 9хвилин, де вашого оператора вислуховувала, але оператор слухати не хотів та істерично перебивав, а розмову ввів нападаючого характеру! Не визнання своєї відповідальності та не виконання зобовʼязань саме є не повага до клієнтів та шахрайство з вашоі сторони не повертати попередню оплату за товар, який ви не доставили вчасно! Також, наголошую, що заказ товару на вашому сайті не відбувався за індивідуальним замовленням під мене-це замовлення відображалося, що товар є в наявності і за 1000грн передоплати, я готова була почекати до вівторка 16.07.24, але відтермінування безосноване з вашоі сторони не може бути безтерміновим! Поверніть КОШТИ! 26.07.2024 21:27!
Вчора Відповісти
Тетяна Кравчун не рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Хотів купити: Замовляла eco flow

Зробила замовлення 03.07 , сказали очікувати протягом тижні замовлення. Але замовлення на сьогоднішній день не надійшло ( сьогодні 22.07) . Кожен тиждень обіцяють що ось - ось в них з?явиться, що скоро буде відправлення і тд. Сьогодні від замовлення відмовилась ,бо сказали те саме, очікуємо ще тиждень. і очікую тепер свою передплату, хоча розумію що іі вже не буде. Не раджу з магазином зв?язуватися взагалі. Просто час в нікуди , за який можна було купити товар і користуватися ним .
Відповідь представника «GameZone»
Шановна Тетяна! Укажіть, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми могли більш детально розібратися в даній ситуації.
Светлана Коробко рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Купив: Зарядна станція Xiaomi 70mai Power Station Tera 1000, Замовлення №2402873

Купила зарядну станцію, все потішило! Персонал приємний) Все пройшло швидко та без проблем! Швидше за все, тут купуватиму ноутбук!
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за відгук! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення :) З повагою, команда GameZone!
Katerina19 рекомендує цей магазин
16 липня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Sony WH-1000XM5 Silver (WH1000XM5), Замовлення №2402916

Каждый раз когда стоит вопрос покупки техники - сразу всплывет в голове магазин GameZone. Отличный сервис, гарантии и выбор. Очень любим!
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за Ваш відгук! Будемо раді подальшій співпраці :) З повагою, команда GameZone!
Сергей Чу не рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Хотів купити: Відеокарта MSI GeForce RTX 4060 Ti VENTUS 3X 8G OC

Сделал заказ 1.07.2024. Сегодня 15.07.2024 и по прежнему о заказе ничего неизвестно. Как всегда кормят "завтраками".
Відповідь представника «GameZone»
Шановний клієнт! Нам дуже шкода, що у Вас склалася подібна ситуація. На жаль, інколи можуть траплятися затримки за незалежними від нас обставинами, коли справа стосується переміщення від постачальника, як і було в даному випадку. Наскільки ми бачимо, Ви скасували своє замовлення та оформили повернення передоплати. Приносимо свої вибачення за незручності, Ваша заявка була передана до бухгалтерії та буде опрацьована якнайшвидше, кошти будуть зараховані найближчими днями.
Нася рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №2402864

Замовлення день-в-день. Все швидко замовила, пвдтвердили, отримала. Зручна точка видачі в необхідному місці. Без черг. Оплата на місці. Картою. Гарантія на товар від магазину. Мені нра!
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом! Приємного користування :) З повагою, команда GameZone!
Meryliq рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro, Замовлення №2402838

Щиро вдячна консультанту за швидке розуміння моєї потреби, за пояснення як працює станція, за чемне ставлення! Красунчик!
Відповідь представника «GameZone»
Alexandr_XRP не рекомендує цей магазин
13 липня 2024

Хотів купити: Додаткова батарея для зарядної станції EcoFlow DELTA Max Extra Battery (DELTA2000EB-US)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

На Hotline пишуть що є в наявності, а по факту передзамовлення.
Відповідь представника «GameZone»
Шановний користувач! Даний товар знаходиться на складах наших постачальників, у середньому переміщення займає близько 5 робочих днів, наявність товарів автоматично формується з прайс-листів постачальників, тому статус товару "В наявності" визначається в автоматичному порядку, для цього у магазині працюють менеджери, які уточнюють, на якому саме складі знаходиться товар.
380995564402 рекомендує цей магазин
12 липня 2024

Купив: Монітор Dell S2722DC (210-BBRR), Замовлення №2402781

Супер! Все понравилось, купила то, что хотела. Минимум потраченного времени и максимум возможностей