Ціна збігалась із заявленою на hotline
Владислав Фера рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Смартфон Google Pixel 8 8/128GB Obsidian, Замовлення №033992

Все на відмінно
Відповідь представника «PixoPhone»
Вітаємо! Дякуємо за відгук, Владислав! Ми дуже раді, що Ви задоволені обслуговуванням нашого сервісу) З повагою, команда PixoPhone
Артур Тура рекомендує цей магазин
22 липня 2024 На модерації

Купив: Фітнес-браслет Xiaomi Smart Band 8 Pro Black (BHR8017GL), Замовлення №031172

Отличный магазин, менеджеры отвечают сразу и подскажут то что нужно. Отправка практически сразу была Сам товар отличный, видно что перед отправкой проверяли Рекомендую
Відповідь представника «PixoPhone»
Вітаємо! Дякуємо за відгук, Артур! Ми дуже раді, що Ви задоволені обслуговуванням нашого сервісу) Гарного користування! З повагою, команда PixoPhone
Antoshka рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 4 XL 6/64GB Oh So Orange, Замовлення №032969

Самі ексклюзивні моделі тільки тут. Замов Google pixel 4xl японську версію. Повний комплект, новий в оранжевому кольорі це просто ексклюзив. Повна довіра PixoPhone
Відповідь представника «PixoPhone»
Добрий день! Дякуємо за відгук, Антон! Раді, що ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням! Ми завжди прагнемо до того, щоб кожен клієнт отримав незабутні враження від покупки та користування пристроєм :) Гарного Вам використання! З повагою, команда PixoPhone
Оля рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S24 Ultra SM-S9280 12/256GB Titanium Violet, Замовлення №НФНФ-032769

Відповідь представника «PixoPhone»
Вітаємо! Дякуємо за відгук, Оля! Ми дуже раді, що Ви задоволені обслуговуванням нашого сервісу) З повагою, команда PixoPhone
Юлія Шейко рекомендує цей магазин
12 липня 2024

Купив: Айфон11 , Замовлення №032701

Дякую. Дуже задоволена покупкою.і окреме Дякую .онлайн консультанта Євгенію
Відповідь представника «PixoPhone»
Добрий день! Дякуємо за відгук, Юлія! Раді, що ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням :) Гарного користування! З повагою, команда PixoPhone
Nazar Tsidulo рекомендує цей магазин
3 липня 2024

Купив: Google pixel headphone adapter usb-c to 3,5mm white (g016a), Мережевий зарядний пристрій Google Pixel 30W USB-C Power Charger EU White (GA03502-EU), Замовлення №НФНФ-032034

Задоволений магазином,а головне що в наявності оригінальний товар
Відповідь представника «PixoPhone»
Вітаємо! Дякуємо за відгук, Назар! Ми дуже раді, що Ви задоволені обслуговуванням нашого сервісу :) З повагою, команда PixoPhone
Володимир рекомендує цей магазин
1 липня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Snow, Замовлення №031883

Однозначно рекомендую цей магазин!
Відповідь представника «PixoPhone»
Добрий день! Дякуємо за відгук, Володимир! Раді, що ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням! Ми завжди прагнемо до того, щоб кожен клієнт отримав незабутні враження від покупки та користування пристроєм :) З повагою, команда PixoPhone
Денис Седлачек рекомендує цей магазин
29 червня 2024

Купив: Смартфон Sony Xperia 1 V 12/256GB Platinum Silver, Замовлення №Смартфон

Дуже задоволений покупкой, дуже швидко і несподівано
Відповідь представника «PixoPhone»
Вітаємо! Дякуємо за відгук, Денисе! Ми дуже раді, що Ви задоволені обслуговуванням нашого сервісу) Гарного користування! З повагою, команда PixoPhone
Віталій Добровольський рекомендує цей магазин
29 червня 2024

Купив: Google Pixel 7 Pro 12GB/128GB Obsidian (GE2AE) (USA), Замовлення №НФНФ-031726

Відповідь представника «PixoPhone»
Вітаємо! Дякуємо за відгук, Віталій! Ми дуже раді, що Ви задоволені обслуговуванням нашого сервісу) З повагою, команда PixoPhone
Ivan рекомендує цей магазин
28 червня 2024

Купив: Vivo x100 Ultra 16GB/1TB Black, Замовлення №027999

Доставлено в заявлений термін, смартфон у заводській упаковці, без пошкоджень. Менеджери магазину постійно на зв'язку, в будь-який момент можна дізнатися статус доставки. Рекомендую PixoPhone
Відповідь представника «PixoPhone»
Добрий день! Дякуємо за відгук, Іван! Ми дуже раді, що Ви задоволені обслуговуванням нашого сервісу :) Приємного користування! З повагою, команда PixoPhone