Андрей Бандура не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
9 квітня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 8 Pro 12/128GB Mint (Global Version), Смартфон Google Pixel 8 Pro 12/128GB Porcelain, Замовлення №024474

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «PixoPhone»
Добрий день, Андрію, дякуємо за відгук! Вибачаємось за представлені незручності, ми робимо все, щоб таких проблем не було, вже зробили проф. роботи з менеджером, котрий робив замовлення. Сподіваюсь, ваша проблема була вирішена. Знову вибачаємось!
Зв'язались, питання було врегульовано, дякую. Як що говорити про телефон, ним цілком в повністю задоволений)
19 квітня 2024 Відповісти
Alex не рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 4a 5G 6/128GB Just Black, Замовлення №№НФНФ-025323

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, відповідність умов оплати

Відгуки про цей магазин тут пишуться для однієї зрозумілої мети - щоб отримати знижку від магазину. Проте!! Цю знижку ви не дочекаєтеся. При спробі нагадати про отриману знижку, менеджери або ігнорять, або, якщо бути настійливим - обіцяють все вирішити і знову ігнорять. В магазині хорошої якості телефони, але чи це єдиний магазин з телефонами? Висновки? Робіть самі.
Відповідь представника «PixoPhone»
Добрий день, Алекс, дякуємо за відгук! В нашому телеграмі відповідають декілька працівників, котрі не бачать, що було до минулого менеджера. Вибачаємось за представлені незручності.
Новому менеджеру я сказав ще ДО покупки про знижку і приклав відповідні скріншоти минулої переписки з минулим менеджером. То у ваш коментар не до кінця зрозумілий. Але добре, що ви повернули обіцяне через тиждень. За це дякую. Тримайтеся?
15 квітня 2024 Відповісти
Alex Kravhenko рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S20 FE SM-G780G 6/128GB Blue (SM-G780GZBD), Замовлення №025080

Сервіс супер. Телефоном задоволений. Дякую. Рекомендую
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо за відгук, Алекс, приємного користування :)
Валентин Швець рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 5a 5G 6/128GB Mostly Black, Замовлення №HOHO-024967

Замовив піксель 5а5g, все супер, не дорого, швидко, без проблем
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо за відгук, Валентине, приємного користування!
Віталій Смовж рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Планшет Xiaomi Pad 6 8/256GB Gold (VHU4346), Замовлення №024302

Дуже задоволений роботою цього магазину, чудова ціна та швидка доставка. Планшет купував на подарунок, було важливо, щоб він був запакований у заводській плівці. Все так і прийшло. Раджу купувати у PixoPhone.
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо за відгук, Віталій, нам дуже приємно, гарного користування:)
Роман Бабешко рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 8/128GB Phantom Black (SM-S911BZKD), Замовлення №№ 024108

Отримав товар, як і було обіцяно магазином. Телефоном задоволений повністю, хоча від батареї очікував дещо більше. Екран та камера взагалі супер.
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо за відгук, Романе, приємного користування!
Роман Князев рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Xiaomi Poco M5s 4/128GB Grey, Замовлення №023818

Дуже гарний магазин. Все пройшло на вищому рівні. Товаром дуже задоволений
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо за відгук, Романе, раді що вам все сподобалось:) Гарного користування!
Sergii Matiavin рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G 12/128GB Mystic Black (SM-N986UZKAXAA), Замовлення №024167

Швидко відгукнулися після оформлення замовлення на сайті, допомогли підібрати найліпший з кількох можливих варіант, відправили замовлення того ж дня. Мій персональний менеджер виявився дуже дбайливою людиною. Щиро вдячний за співпрацю.
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо за відгук, Сергію, приємного користування!
Vladyslav P рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: ZTE Red Magic 9 Pro, Замовлення №023598

Замовляв ZTE Red Magic 9 Pro, отримав повністю з усіма пломбами, запечатаний в заводську упаковку. Хочу відзначнити доволі приємний досвід спілкування з менеджером, швидко, без зайвих слів - зв'язались через телеграм.
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо за відгук, Владиславе, приємного користування :)
Юрій Дряшкаба рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Asus ROG Phone 6D, Смартфон ASUS ROG Phone 6D 16/256GB Space Gray, Замовлення №023790

Покупкою задоволений
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо за відгук, Юрій, приємного користування!