Photo Guru рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Електровелосипед складаний Engwe EP-2 PRO Black, Замовлення №56124

Купив електровелосипед в оплату частинами. Нступного дня вже забрав на відділенні нової пошти. Пакування було максимально якісним як власне і товар.
Іван рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Швабра з віджимом для підлоги Joybos Sponge Mop для підлоги, з двома губчастими насадками, 33 см, то, Замовлення №56738

Придбав бюджетну швабру з віджимом, якістю задоволений Окремо дякую за оперативність, замовлення отримав наступного дня!
wasya666777 рекомендує цей магазин

Купив: Xiaomi Roidmi X30 Pro, Замовлення №-

Відправка одразу після оформлення замовлення. Комплектація товару відповідала тому, що було описано на сайті. Магазин рекомендую
Danylo Hrynovets рекомендує цей магазин

Купив: Органайзер для прикрас, Замовлення №55764

Все було виконано дуже швидко, товар повністю відповідав опису і фото Все чудово. Дякую магазину
ДМИТРО Р рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція Oukitel P1201, Замовлення №54538

Швидко. Гарний товар. Найкраща ціна.
Елена Ткаченко рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Органайзер для білизни та одягу Joybos із лляної тканини, що складається, 11л, із застібкою-блискавк, Замовлення №JBS-SNX-11LL-BG

Дуже сподобався товар. Якісно і швидко.
Юрій П'ясецький рекомендує цей магазин

Купив: KUGOO KIRIN G2 PRO New, Замовлення №56126

Дякую консультанту що допоміг зробити правильний вибір!
Татьяна Иванько рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Зарядна станція Bluetti AC180P, 1800 Вт, 1440 Вт/год, Замовлення №56096

Andrii Suprun рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Електросвмокат Koogo Kirin G3Pro, Замовлення №17985

Ціна актуальна на момееь придбання, менеджер витримав всі запитання та прискіпливо ставлення до всіх умов. Узгодив самовивіз. Комплектація самокату була краще ніж заявлена на сайті.
Олег Михайлусь рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Зарядна станція Oukitel P1201, Зарядна станція Oukitel BP2000, Замовлення №54918

Дуже сподобалось конструктивне спілкування, оперативність обробки заявки і швидкість відправки. Товар повністю відповідає всім характеристикам. Приїхав до відділення Нової пошти в заводському пакуванні на наступний день. Співпраця с магазином дуже сподобалась, тому заказав в них це одну станцію меншої потужності для іншої потреби. Приїхала наступного дня! Все добре! Можу рекомендувати!