Ціна збігалась із заявленою на hotline
lucenkoo441 рекомендує цей магазин
22 липня 2024 На модерації

Купив: Вакуумний вібратор Satisfyer Pro 2 Generation 3 with Liquid Air Wine Red (SO7772), Замовлення №16810

Дуже сподобалось обслуговування і швидкість доставки, все максимально просто і зрозуміло
Тарас рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Купив: Анальний душ-вібратор Marc Dorcel Douche Mate Pro (SO5532), Замовлення №16791

дуже задоволений покупкою та рекомендую
Марина Кукса рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Купив: вакуумний екстендер PeniMaster PRO Premium (PMP004), Замовлення №16768

При продажі менеджери дуже чемно допомогли консультацією, чек надали.
Артем Товкач рекомендує цей магазин
12 липня 2024

Купив: Rabbit-вібратор Satisfyer Air Pump Bunny 5+ (SO6718), Замовлення №16750

Товар відправили в день замовлення, товар належної якості і найдешевша ціна
Sofia рекомендує цей магазин
7 липня 2024

Купив: Анальна пробка Satisfyer Rotator Plug 2+ Black (SO6279), Замовлення №16731

Магазином задоволені!
Остап Дуфанець рекомендує цей магазин
3 липня 2024

Купив: Кліторальний вакуумний вібратор Satisfyer Curvy 2+ Pink (SO3782), Замовлення №16712

Швидке замовлення. Гарне обслуговування!
Євген рекомендує цей магазин
1 липня 2024

Купив: Вібратор подвійний We-Vibe Chorus Purple (W44012), Замовлення №16584

Спілкування ввічливе, консультації щодо іграшки та його робочих моментів - компетенте!
Вика рекомендує цей магазин
28 червня 2024

Купив: Секс-машина Hismith Pro Travel with Strong Suction APP (SO6196), Замовлення №16579

Гарні ціни та в цілому сервіс магазину!
Voula рекомендує цей магазин
26 червня 2024

Купив: Ділдо Sinner Gear Unbendable Elegant Seven Metal Dildo (SO4614), Замовлення №16558

Дуже чемні, ділові та відповідальні!
LEO рекомендує цей магазин
24 червня 2024

Купив: вібратор подвійний ROMP Reverb (SO8739), Замовлення №16546

Дарують гарні знижки, гарні менеджери!