Vasyl Nechyporenko рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: вагінальний лубрикант Pjur Basic Water Glide 100 мл (PJ10410), Замовлення №16324

Дуже хороший магазин, все швидко оформили, чекаю))
Oleksiy Rozkolodko рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: Масажер простати Svakom Vick Neo (SO4860), Замовлення №16037

Чудовий магазин, загалом гарний клієнтський досвід!
Aleksandr Berezovskyi рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Фалоімітатор Doc Johnson Dick Rambone Black (SO1547), Замовлення №16032

Все дуже сподобалося!!!
Катерина рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Флешлайт Fleshlight International STU Value Pack, Замовлення №16015

Гарне обслуговування, товар відправлений вчасно.
Oksana Kasadzhyk рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Кліторальний вакуумний вібратор Satisfyer Curvy 2+ Pink (SO3782), Замовлення №16002

Супер яякість, оперативно обробили замовлення.Дякую менеджерам за вирішення деяких моментів, увійшли у положення і пішли назустріч клієнту, це дуже цінно!
Mykola Pryhodko рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: вагінальний лубрикант Pjur Woman nude 100 мл (PJ11860), Замовлення №15470

Дуже задоволений якістю обслуговування і товару!
Олена рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Кліторальний вакуумний вібратор Lovense Lush 2 (iv0555) (SO4083), Замовлення №15465

Магазин приємний у діалозі, швидко відправив замовлення
Олександра Третяк рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Кліторальний вакуумний вібратор Satisfyer Pro 3 Vibration (SO2304), Замовлення №15448

Є гарантія на товар, зв'язок через телеграм, оплата на ФОП реквізити
Владислав Кабанюк рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Кліторальний вакуумний вібратор Satisfyer Double Joy Black (SO3898), Замовлення №15432

Враження від магазину - супер. Менеджер компанії швидко та якісно мене проконсультувала
Dmytro Bondarchuk рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: Кліторальний вакуумний вібратор Satisfyer Dual Pleasure Mauve (SO4106), Замовлення №15401

ціна та якість товару відповідає заявленим магазином
Відповідь представника «ANONIM.SHOP»
Дякуємо за фідбек! Ми дуже раді, що вам сподобався наш магазин! Ваш, ANONIM.SHOP