vorzevaleksandr57 рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Анальна пробка Rocks-Off RO-Zen (RO2286), Замовлення №16333

Гарна якість товару. Спілкування на найвищому рівні, дуже приємно спілкуватися із продавцями для уточнення інформації
Виктория рекомендує цей магазин
16 травня 2024

Купив: Rabbit-вібратор Satisfyer Double Flex Black (SO6094), Замовлення №16322

Спасибо большое магазину. Отправляли посылку прям перед закрытием новой почты (у мужа день рождение и доставка пришла даже раньше).
Вероника рекомендує цей магазин
14 травня 2024

Купив: Вібратор клітора Satisfyer Number One (SO1644), Замовлення №16317

Магазин создал впечатление что всегда на стороне клиента, а это очень ценно, точно непоследний раз когда я что-либо покупаю в этом магазине!
Шевченко Сергій рекомендує цей магазин
12 травня 2024

Купив: Вібратор-яйце Lovense Lush 3 (SO4562) (0728360599728), Замовлення №16303

Сделали все быстро и четко. Очень хороший магазин!
Олег Дмитренко рекомендує цей магазин
10 травня 2024

Купив: Секс-машина Lovense Sex Machine (SO6057), Замовлення №16119

Дякую чудові іграшки за вигідною ціною!
С С рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: автоматичний мастурбатор Satisfyer Men Vibration+ (SO8628), Замовлення №16414

Дуже задоволений і товаром і якістю і обслуговуванням і строками відправки і цінами! Рекомендую! Це кращій магазин!!!
Klyatyy Philosopher рекомендує цей магазин

Купив: Satisfyer Dual Crush Wine Red, Замовлення №16410

Оперативна комунікація.
Yarik рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: Кліторальний вакуумний вібратор Womanizer Liberty Blue (SO2829), Замовлення №16099

Найнижча ціна на вуманайзери
Литвиненко Артур рекомендує цей магазин
6 травня 2024

Купив: Вібратор кліторальний вакуумний та точки G Womanizer Duo 2 Petrol (W44127), Замовлення №16078

Все прийшло гарно запаковано. Товари хорошої якості.
Аня Лебідь рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Купив: Кліторальний вакуумний вібратор We-Vibe MELT Coral (SO6927), Замовлення №16062

Дуже сподобався сервіс, ввічливі працівники, якісний товар, хороша ціна!