Andrii A рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo LOQ 15APH8 (82XT003JPB), Замовлення №№647

Було трохи лячно замовляти в невідомому мені магазині, але насправді все пройшло якнайкраще, відправили в неділю, а нова пошта привезла в понеділок. Дуже гарна ціна на ноут. Прийшов повністю запакований, новий, і ще в рідкісній комплектації на райзені)) Дякую за якісне обслуговування і якісний товар працівникам магазину upd: ноутбук чудо, все що треба на ньому працює)
Відповідь представника «SpaceOne»
Дякуємо Андрій за Ваш приємний відгук! Нам дуже приємно, що ви задоволені нашим обслуговуванням. Нам дуже приємно, що Ви обрали саме нас. До нових зустрічей.
Dmitry Shlapak рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Fenix 7X Pro Solar Slate Gray w. Black Band (010-02778-00/01), Замовлення №600

Мне всё понравилось, начиная от тех поддержки, заканчивая пониманием данной ситуации. Отправили в тот же день когда заказал. Плюс есть гарантия и вся должная документация. Товар приехал вовремя и полностью в сохранности и в пломбах. Советую магазин однозначно! 10 из 10!!!
Відповідь представника «SpaceOne»
Дякуємо Дмитрій за Ваш приємний відгук! Нам дуже приємно, що ви задоволені нашим сервісом обслуговування та комунікабельністю. Нам дуже приємно, що Ви обрали саме нас. До нових зустрічей.
Ольга Голуб рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: бездзеркальний фотоапарат Nikon Z6 II Body (VOA060AE), Замовлення №580

Рекомендую! Брала фотоапарат та адаптер! Зробили знижку))) дуже приємна ціна та сервіс!
Відповідь представника «SpaceOne»
Дякуємо Ольга за Ваш приємний відгук! Нам дуже приємно, що ви задоволені нашим сервісом та обслуговуванням. Нам дуже приємно, що Ви обрали саме нас, нехай ваша нова покупка приносить вам лише задоволення. До нових зустрічей.
Катя Маковская рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Мультистайлер Dyson Airwrap Complete Long Blue/Blush Gift Edition 2023 (460690-01), Замовлення №323

Гарний магазин, одразу зв'язалися, відповіли на всі питання, швидко відправили товар, також можу сказати, що продавець дійсно відповідальний, і допоміг з вирішенням додатково виникших питань. Продукція оригінальна, і ціна одна з найприємніших на ринку. Можу лише рекомендувати цей магазин
Відповідь представника «SpaceOne»
Дякуємо Катерина за Ваш приємний відгук! Раді, що ви задоволені покупкою. Нам дуже приємно, що Ви обрали саме нас, гарного та приємного користування! До нових зустрічей.
PavloMK рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: be quiet! Pure Power 12 M 1000W 80 Plus Gold ATX 3.0 (BN345), Замовлення №537

Весь процес комунікації з магазином пройшов добре. На свої питання отримав вчасні і зрозумілі відповіді. З оплатою проблем не виникло. Замовлений товар прийшов швидко і без фізичних недоліків(на момент відгуку ще не було можливості перевірити працездатність). Магазин раджу до співпраці.
Відповідь представника «SpaceOne»
Дякуємо Павло за Ваш приємний відгук! Нам дуже приємно, що ви задоволені нашою комунікабельністю та швидкою відправкою. Нам дуже приємно, що Ви обрали саме нас та залишилися задоволені. До нових зустрічей.
Назар Кукло рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Навушники TWS Sony WF-1000XM5 Black (WF1000XM5B.CE7) , Замовлення №529

Замовив наушники. На наступний день вже отримав.
Андрей Ратушняк рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: модуль Asus rog Phone AeroActive 7, Замовлення №503

Хлопцям велике спасибі. Придбав сину. Тікі в цьому магазине буа данный прилад. Всё дуже зручно і вчасно.
Андрій Лапчик рекомендує цей магазин
7 січня 2024

Купив: Shokz openrun pro mini black, Замовлення №487

Швидко зателефонували, швидко відправили, чудова ціна, чудовий магазин
Igor Igmatenko рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Навушники TWS Sony WF-1000XM5 Black (WF1000XM5B.CE7), Замовлення №465

Замовив навушникив в п'ятницю в ночі, передзвонили в суботу з самого ранку і тим же днем відправили, прийшло на наступний день. швидкістю оформлення задоволений)
Відповідь представника «SpaceOne»
Дякуємо Ігор за Ваш приємний відгук! Нам дуже приємно, що ви задоволені нашою швидкою відправкою. Нам дуже приємно, що Ви обрали саме нас та залишилися задоволені. До нових зустрічей.
а що по самих навушниках? як вони вам?
15 січня 2024 Відповісти
Leo Shu рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Смарт-годинник Garmin Epix Pro (Gen 2) Sapphire Edition 51 mm Carbon Grey DLC Titanium with Chestnut, Замовлення №484

Рекомендую цей магазин! Все чітко, швидко, якісно!
Відповідь представника «SpaceOne»
Дуже дякуємо Leo за Ваш приємний відгук! Раді, що ви задоволені покупкою. Нам дуже приємно, що Ви обрали саме нас, гарного та приємного користування! До нових зустрічей.