Павло Голубович не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Електрогриль притискний Zeegma GRILL CHEF SILVER, Замовлення №1410

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Жахливий магазин, купив в них гриль, оплатив по предоплаті повністю, спочатку 2 тижні відкладали доставку тепер вже 2 місяці не повертають кошти, підтримка жахлива, обіцяють кожного разу от-от повернути
Гончар Ярослав не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Хотів купити: Робот-пилосос з вологим прибиранням Bot L20 Ultra Complete White

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару

це шахраї. для отримання оплати використовують не свої реквізити. товар не відвантажують кожного разу переносячи термін
Volodymyr Fedotov не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Хотів купити: Tefal EY801D15 Easy Fry & Grill XXL

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару

НЕ КУПЛЯЙТЕ тут нічого!!! Я зробив часткову передплату на ФОП. За 3 тижні так нічого і не відвантажили. Ніхто не має розумініння де товар і коли він прийде. Написав багато відгуків на різних платформах, електронну заяву до МВС, та кожного дня робив по кілька дзвінків і гроші таки повернули, але так пощастило не всім. Кому не повернули гроші гугліть "Електронне звернення до МВС".
Артем Силюк не рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: Електрична зубна щітка Sonicare ProtectiveClean 4300 HX6800/35, Замовлення №2867

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Oleksii Vlasenko не рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Блоковий конструктор Офіс (21336), Замовлення №3002

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Нічого нового не додам. Оплатив, зачекав 6 днів на відправлення, як зазначено на сайті і як повідомив менеджер під час підтвердження, а після почалося: сьогодні-завтра відправимо. На п'ятий день менеджери не відповідають. В результаті втрачені час на очікування, на підготовку звернення до кібер поліції та 5000 гривень.
Alex01 не рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Хотів купити: Sennheiser EPOS H3PRO Hybrid Green

Михаил Викторович не рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Хотів купити: Блоковий конструктор LEGO Daily Bugle (76178), Блоковий конструктор Daily Bugle (76178)

Не сподобалося: відвантаження товару

Андрій Родзоняк не рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Bot L20 Ultra White, Замовлення №2704

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Планував купити Dreame Bot L20 Ultra Complete White. При замовленні уточняв у менеджера чи це саме версія Complete, адже саме у ній є річний комплект розхідників. Менеджер запевнив, що це саме Complete. В кінцевому результаті отримав просто Dreame Bot L20 Ultra White без додаткового комплекту розхідників. В подальшому зв?язатися з магазином не вдалося. Пилососом задоволений, але осад залишився))
Sol1k не рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Хотів купити: Корпус S2 TG Black

Не сподобалося: відвантаження товару

Купив корпус, протягом 10 днів ніхто не відправив хоча написано 4-6 днів, звернувся в підтримку щоб відмовитись, сказали що протягом 5 днів повернуть вже 11 день а гроші ніхто не повернув
Anton Tovstukha не рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Хотів купити: Блок живлення PURE POWER 12 M 1200W (BN346)

Не сподобалося: відвантаження товару

Добрый день! Та же история, не могу вернуть предоплату Если вам удалось решить этот вопрос напишите пожалуйста как
20 лютого 2024 Відповісти