Alexandr Ischenko не рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: БФП Canon i-SENSYS MF453dw + Wi-Fi (5161C007), Замовлення №3162

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Доброго дня аде підкажіть пожалуйста де ви переписувались з Ігорем??
25 квітня 2024 Відповісти
Alexandr Ischenko відповів на коментар Ваня Герич
В Телеграмі
26 квітня 2024 Відповісти
Artur Ubohiy не рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Материнська плата ASRock B650M Pro RS WiFi Знайти у одного продавця, Замовлення №3213

Сподобалося: наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Жахливий магазин, купляв материнську плату 27 лютого, зараз 4 квітня досі ні обіцяних повернених грошей, ні материнської плати, звернувся в кібер поліцію!
Відкинули лише 3000грн, 3840 ще досі очікую...
19 квітня 2024 Відповісти
Сергей Семенов не рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Тостер Bosch TAT4P420, Замовлення №Замовлення №3094

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Замовив товар! Сплатив Вже більше двох місяців ні гроші не повертають ні товар, спочатку обіцяли що відправлять товар зараз навіть їхній телефон став неактивним. Буду звертатись до поліції
mgrizdak@ukr.net не рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Кущоріз STIHL HSA 45 (45110113500), Замовлення №3300

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Alexeycon не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
20 березня 2024

Хотів купити: Відеокарта Biostar Radeon RX 550 (VA5505RG41)

Доброго вечора. У мене, нажаль така ж ситуація. Зрабила замовлення 3300, 9 березня 24р.. З мене взяли передоплату на рахунок ФОП через Приват24. Прийшло повідомлення, що товар (кущоріз) буде відправлено 16.03.24р. Ніхто нічого не відправив. Коли 19.03.24 я звернулась до мененжера за поясненням, мені прийшла відповідь з вибаченнями, що завтра 20 березня ваше замовлення буде відправлено за наш рахунок, але до сьогоднішного дня замовлення 3300 не надійшло. На мої звернення про повернення грошей ніхто не реагує, телефон не відповідає. На сайті з'явились пояснення про блокування кордону. У мене питання, а що 9 березня кордон не блокувався??? Чому приймали замовлення, яке не могли виконати, чому взяли передоплату, чому брехали, що завтра (20.03) відправимо, якщо у вас немає товару в наявності??? Поверніть, будь ласка, гроші!!!
23 березня 2024 Відповісти
Антон Милеев не рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Електрокоса Makita UR3501, Замовлення №3188

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Замавлення зробив 26лютого 2024 року. Зараз вже 18 березня 2024 року і товар я так і не отримав! Здвонив їм багато разів, додзвонитися до них дуже важко(кожен 5 раз тільки візьмуть слухавку). Потім вибачаються і кажуть, шо завтра відправимо, бо якісь проблеми на складі. І це завтра по сьогоднішній день. Купував в оплату частинами від приват банку. Тож кредить весить, а товару нема. У банку сказали вірішувати через продавця, а продавець схоже що тіль і може шо обіцяти
Лідія Сокуренко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
18 березня 2024

Хотів купити: Замовлення №3254, Міксер Camry CR 4223

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Замовила в цьому магазині товар ще 04.03.2024 оплата була частинами, сьогодні вже 18.03.2024 ні товару, ні повернутих коштів І ЩЕ НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ НА ДЗВІНКИ.
Зв'язалась з власником інтернет-магазину і кошти були повернуті.
20 березня 2024 Відповісти
djsiropchik відповів на коментар Лідія Сокуренко
Лідія, підкажіть, контакт для звʼязку будь ласка
22 березня 2024 Відповісти
Теж цікавить
25 березня 2024 Відповісти
Дмитрий Бобрович не рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Хотів купити: Шабельна пила Ryobi RY18PSA-0 ONE+ (5133004594)

Нерекомендую, витратив багато часу і нервів. Після замовлення дозвонитись не можна останні два тижні взагалі телефон не брали. Чотири тижні обіцяли, казали що директор вас набере Вже вивчав як подати в кіберполіцію, просто невстиг. . В решті решт віддали гроші. Нема зворотнього звязку, невідписують на вайбер чи емейл., колбек не працює, не відзвонюються .
Евгений Коротких не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
16 березня 2024

Купив: 4LAg3awm8iaW.sD, Замовлення №4LAg3awm8iaW.sD

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Заказал товар в этом магазине ещё в феврале , говорит за 5 дне привезут .Не чего подобного не произошло и через 2.5 недели заказа не было .Звонил менеджеру кармил завтраками ,деньги возрощять не хотели ,пока не нашел номер главного все решилось за один день
Поділиться будь ласка контактом главного.
4 квітня 2024 Відповісти
Oleksandr Lutsenko не рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Мікрохвильовка Whirlpool AMW 734 IX, Замовлення №3114

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Оминайте цей магазин! Ні товару, ні грошей! Замовлення оформив 16 лютого та перерахував магазину кошти за товар. Постійно посилалися, що склад порушує усі домовленості, а не вони. Вчора попросив повернути кошти. І все, на зв‘язок не виходять. Телефон, вайбер, телеграм - все мовчить.