Skiperok1 рекомендує цей магазин
25 грудня 2020

Купив: Рюкзак Manfrotto Advanced Befree Black (MB MA-BP-BFR), Замовлення №541683/0

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару

Сделали хорошую скидку и бесплатную доставку. Отношение выше всяких похвал.
Александр Хомич рекомендує цей магазин
3 грудня 2020

Купив: бездзеркальний фотоапарат Sony Alpha A7 III body (ILCE7M3B.CEC), Замовлення №35420

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Топовый фотик, отличный магазин. Все четко, без изьянов. Даже скидки есть очень хорошие.
Евгений Бондаренко не рекомендує цей магазин
2 вересня 2020

Хотів купити: Sony 64 GB XQD

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Товара нет в наличии. "Сегодня карта по такой цене уже уехала к другому покупателю. Она, как-бы завтра может быть, но на 1000 дороже....". Эта цена все еще висит на сайте. Таким образом заманивать клиента на ваш сайт - низко.
Влад рекомендує цей магазин
28 липня 2020

Купив: Портативная колонка Philips BT110C/00, Замовлення №33355

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Заказ выполнен быстро и качественно.Колонка работает без нареканий.
Ilya Korotya рекомендує цей магазин
24 червня 2020

Купив: Sony a7 mark 2, Замовлення №32795

Покупал камеру. Менеджер перезвонил и сказал, что новая партия будет завтра и как только они получат ее - так сразу же отправят по Новой почте. Цена новой партрии была больше на несколько тысяч, но для меня магазин не поднял цену, так как заказ был сделан по старой цене. Думаю это достойно уважения.
Nexus рекомендує цей магазин
18 травня 2020

Купив: настільний штатив Velbon EX-Macro, Замовлення №32454

Заказал, сообщил что меня интересует оплата частями от Monobank. Девушка-менеджер постаралась и согласовала оплату на 5 частей, что было приятно, т.к. ожидал максимум на 4 части. Общение велось через Телеграм, что тоже удобно. Доставка "Новой почтой" за счет компании - тоже мелочь, а приятно. Сервис оценил. Я обращался впервые и, думаю, не в последний раз.
Артём Молодых рекомендує цей магазин
16 січня 2020

Купив: бездзеркальний фотоапарат Fujifilm X-T1 body

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Всем, кто интересуется фото и видео-техникой, рекомендую ознакомиться с данным специализированным магазином, таких сейчас осталось не много.
Руслан не рекомендує цей магазин
8 січня 2020

Купив: Зарядний пристрій Varta LCD SMART CHARGER + 4AA 2100 mAh (57674101441)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

На сайті на товар була занижена ціна. В результаті після замовлення мені ніхто не перетелефонував. Після того, як я сам зателефонував мене проінформували, що товару немає в наявності(на сайті відображалось, що товар в наявності).
Onradi не рекомендує цей магазин
7 листопада 2019

Хотів купити: Аккумулятор Canon LP-E6N Li-Ion battery, Замовлення №27110

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент

Не смог оплатить товар ни по б/н ни картой.
Ant1pka рекомендує цей магазин
29 жовтня 2019

Купив: Акумулятор Panasonic AA 2500mAh NiMh 1шт Eneloop Pro (BK-3HCDE/BF1), Замовлення №507522

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі

Отличный магазин с шикарным шоурумом. Забирал самовывозом. Почему-то 4 аккумулятора по 1 шт покупать дешевле, чем 4 в блистере. 4 аккумулятора упакованы в пластиковый холдер - 20 грн экономии ;) Приятная неожиданность - дополнительная скидка в 7 грн с каждого аккумулятора. За что - не знаю )) Магазин рекомендую.