Артем78 рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Samsung Galaxy Tab A7 Lite (T220) 8.7, Замовлення №260955

Купував вже не один раз. Все добре.
Відповідь представника «Comtrading.ua»
Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку! Звертайтеся до нас знову, будемо раді бачити Вас в числі наших постійних клієнтів! З повагою та найкращими побажаннями, Comtrading.ua.
Андрій Рябов рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Навушники TWS JBL Tune 230NC Black (JBLT230NCTWSBLK), Замовлення №259123

Все було швидко та все чудово працює
Відповідь представника «Comtrading.ua»
gblubricants не рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Память SAMSUNG SODIMM 32G DDR4 3200MHz, Замовлення №260523

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не рекомендую магазин. Успіхів!
Відповідь представника «Comtrading.ua»
Дякуємо за Ваш відгук! На жаль ми вимушені працювати по частковій передплаті, багато людей не забирають замовлений товар, внаслідок чого вимушені сплачувати доставку в обидва боки, дана інформація вказана на сайті. На жаль при замовленні даної пам'яті не має можливості надати додаткову знижку 100грн. Приносимо вибачення та сподіваємось на Ваше розуміння. З повагою та найкращими побажаннями, Comtrading.ua
Владислав рекомендує цей магазин
6 січня 2024

Купив: Процесор AMD Ryzen 7 7700X (100-000000591), Замовлення №254993

Придбав процесор AMD Ryzen 7 7700X, нарікань не маю. Комплектація відповідає заявленій магазином
Владимир Пилацкий рекомендує цей магазин

Купив: Kingston KC3000 1024 GB (SKC3000S/1024G), Замовлення №30643

Уже 2-й раз покупаю в данном магазине. В первый раз брал блок питания MSI A850G PCIE5, сейчас купил SSD Kingston KC3000. Товар официальный и можно не беспокоится о том что попадется подделка коих сейчас на рынке SSD хватает. Быстрая доставка. Магазин рекомендую!
Денис Мемрук рекомендує цей магазин

Купив: Процесор Intel Core i5-12400F (CM8071504555318), Замовлення №258556

Покупал процессор Intel Core i5-12400F Отправили и доставили вовремя, хороший магазин
Відповідь представника «Comtrading.ua»
oleg igorovych не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці

Купив: Ryzen 5 5500, Замовлення №258595

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «Comtrading.ua»
Дякуємо за Ваш відгук! Приносимо щирі вибачення за дану ситуацію. Ваш відгук та звернення розглянуто, було запропоновано повернення даного товару. Сподіваємось на Ваше розуміння. З повагою та найкращими побажаннями, Comtrading.ua
Doctor Saimo рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Акумулятор Voltronic 21700 5000mAh Li-Ion 1шт (NCR21700-48G), Замовлення №26461/259293

перевірили, усе сподобалося, товар відповідає заявленим характеристикам, зроблений якісно, сподіваюся в експлуатації вистачить на довго
Dima Sidiropulo рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Кабель PowerPlant USB3.2 Gen1 Type-C для VR Oculus Quest 2,5 м, Замовлення №CA913732

Bogdan_Korn рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco F5 12/256GB Black, Замовлення №259506

Вітаю з прийдешнім Новим роком! Чудовий магазин. Ввічливі менеджер та кур'єр. Доставили вчасно, як і домовлялися. Повністю задоволений роботою Comtrading та смартфоном. Рекомендую і дякую магазину!