Берегун Віктор рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: HDMI v1.4 defender (87353), Настінне, стельове кріплення Vinga PC10-4165W, Замовлення №258211

Якість відповідає ціні.
Відповідь представника «Comtrading.ua»
Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку! Звертайтеся до нас знову, будемо раді бачити Вас в числі наших постійних клієнтів! З повагою та найкращими побажаннями, Comtrading.ua.
Валерій не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
29 грудня 2023

Купив: Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2D6000Z36, Замовлення №256559

Купував багато разів у цьому магазині протягом багатьох років, тільки один раз був брак блоку живлення - кошти повернули одразу, все було гаразд. Зараз - повернув бракований товар. Кошти повертати не хочуть, тільки пропонують заміну... Хочете втратити клієнта - будь ласка, на все добре. Інші магазини коли мав випадки браку повертали кошти нормально.
Відповідь представника «Comtrading.ua»
Дякуємо за Ваш відгук! Приносим щирі вибачення за цю ситуацію. Готові повернути кошти, але не вдається до Вас додзвонитись, зв'яжіться будь ласка з нами як буде можливість. Сподіваємось на Ваше розуміння! З повагою та найкращими побажаннями, Comtrading.ua
P.S. Навіщо мені заміна якщо я вже придбав в цьому ж магазині схожу оперативну пам'ять навіть дорожче?
29 грудня 2023 Відповісти
В робочий час не маю змоги спілкуватись по телефону. Написав на пошту: info@comtrading.ua ще другого січня з приводу цього замовлення. Мені чекати на відповідь?
12 січня 2024 Відповісти
Дякую, повернули.
12 січня 2024 Відповісти
Shockwave рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 64 GB (2x32GB) DDR5 6000 MHz Flare X5 Black (F5-6000J3040G32GX2-FX5), Замовлення №25972/258814

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Зробив замовлення - одразу зателефонували. Ціна одна з найнижчих. Доставили на день пізніше ніж домовились - про це повідомили. Але взагалі не критично. Память приїхала нова, запустилась без проблем. Замовляю вже не перший раз.
Відповідь представника «Comtrading.ua»
Никита Бак не рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Обкладинка для електронної книги BeCover Чохол-книжка Smart Case для Amazon Kindle 11th Gen. 2022 6" Love Story (708871), Замовлення №258849

Сподобалося: наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Замовив чохол, не підійшов за розміром. Хотів обміняти на інший розмір з доплатою, сервіс сказав, що ви його вже відкрили, не обміняємо. Чохол у незапаяному зіп пакеті. На момент звернення хотів обміняти на інший з доплатою, наразі ціни підяняли)
g00dn1ght рекомендує цей магазин
24 грудня 2023

Купив: ОЗУ G. SKILL, Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 32 GB (2x16GB) DDR5 7200 MHz Trident Z5 RGB (F5-7200J3445G16GX2-TZ5RK), Замовлення №258518

Замовлена ореративка, т.я. обіцяють вкотре подорожчання. Зізвонився з менеджером, сказали що 1 комплект є по базі, а другий уточнять. Вже подумалось мені, що з моїм "щастям" 2гого комплекта або не виявиться, або буде дорожче, але все норм, єдине прийшлось ще день зачекати. Так що все супер, забрав, як і замовляв, обидва.
Marta Kotyk рекомендує цей магазин
24 грудня 2023

Купив: Туристичний килимок Tramp Air Lite Double (TRI-025), Замовлення №258452

Замовлення і доставка були виконанні в обговоренні терміни, ціна дуже класна у порівнянні з іншими магазинами. Коврик класний та якісний, вже перевірили. Одине побажання, додати варіант зв'язку щоб можна було написати у вайбері чи телеграмі. А так все супер, рекомендую.
2fold не рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Хотів купити: Монітор Dell P3421W (210-BDDU)

Продавец вказуэ ціну без ПДВ, а на сайті нотлайні пише з ПДВ
Відповідь представника «Comtrading.ua»
Дякуємо за Ваш відгук! На дану позицію ціна може бути як з ПДВ так і без. На жаль ціна з ПДВ може відрізнятись від ціни без ПДВ. Сподіваємось на Ваше розуміння. З повагою та найкращими побажаннями, Comtrading.ua
Kuzya рекомендує цей магазин

Купив: SSD накопитель ADATA LEGEND 710 1 TB, Замовлення №257463

Александр Карпенко рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: blok-pitaniya-gamemax-850w, kompkorpus-1stplayer-v3-a-4g6-black, Замовлення №258515

Олександр222 рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Водяне охолодження ID-COOLING FROSTFLOW X 240 LITE SNOW, Замовлення №258514

Все чудово, товар цілий, відправили вчасно.