Igoretc BIO рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Модуль пам`ятi DDR5 2х16GB/6400 Goodram IRDM Black, Кулер процесорний ID-Cooling SE-226-XT Black, Процесор INTEL Core™ i7 14700F, SSD накопичувач Kingston KC3000 1024 GB (SKC3000S/1024G), Материнська плата ASRock Z790 PG Lightning, Замовлення №267624

Проапгрейдив в цьому магазині майже весь ПК. Все отримав нове, запаковане і вчасно, як домовлялись, - менеджери спілкуються грамотною українською мовою. Тепер от дозрів проапгрейдити ще й відеокарту - вирішив замовляти в цьому ж магазині, ціни конкурентні. Сподіваюсь і наступний досвід співпраці буде позитивний.
Andriy Yermoshin не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Хотів купити: Мінімийка високого тиску Karcher OC 3 Plus Car (1.680-034.0)

Коли за товар вартістю 6т просять передплату у 500 грн з коментарем "А раптом ви не заберете" - це говорить про рівень магазину. Уявляєте собі таке від Комфі, Алло чи Розетки?
Igoretc BIO
На модерації
Так, це насправді виглядає як дикунство! Мені теж запропонували зробити передплату, але 200 грн, хоч замовив на значно більшу суму, і це замовлення вже було вдруге - напевно підкупив приємний голос україномовної менеджерки Катерини ;)
Сьогодні Відповісти
Дмитро Хиж рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Мультиварка Philips HD4713/41, Замовлення №272073

Відповідь представника «Comtrading.ua»
Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку! Звертайтеся до нас знову, будемо раді бачити Вас в числі наших постійних клієнтів! З повагою та найкращими побажаннями, Comtrading.ua.
Sergiy Osaulenko не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Навушники TWS Sony WF-1000XM5 Black (WF1000XM5B.CE7)

Цей товар є в наявності, але після 5 години, а може й завтра, ми вам надішлемо смс з товаром, але не повідомимо коли він приїхав, а коли ви вже зателефонуєте то зможете дізнатись що насправді вони працюють до 6 вечора й реально товар отримати самовивізом неможна. Це напевно найгріша обробка замовлення яка коли небудь мені зустрічалась. В результаті придбав в іншому магазині принципово
Сергей рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Жорсткий диск WD Elements Portable 2 TB (WDBU6Y0020BBK), Замовлення №271116

Купую в цьому магазині не вперше, все пройшло чудово. Товар забрав в магазині в призначений час і належному вигляді (упаковка, пломба). Ціні була прийнятна. До речі, раджу моніторити ціни в цьому магазині на протязі дня, за моїми спостереженнями, в другій половині дня ціна може мінятися в привабливішу сторону. Дякую співробітникам та менеджеру Віталію.
GPOS рекомендує цей магазин
28 квітня 2024

Купив: Корпус Cougar MX600 RGB, чорний, Замовлення № 271602

Все супер! Замовляв через оплату на картку! Після оформлення замовлення, зразу подзвонили та повідомили про замовлення, сказали що надішлють завтра, так і сталось вже завтра замовлення було надіслано, а на слідуючий день уже отримав замовлення. Рекомендую цей магазин
Назар C рекомендує цей магазин
28 квітня 2024 На модерації

Купив: Мобільний телефон RENO8 T 8/128 CPH2481 SUNSET ORANGE OPPO , Замовлення №271193

Замовляв oppo, я залишився задоволеним
Vnix Tves рекомендує цей магазин
26 квітня 2024

Купив: Бездротовий маршрутизатор MikroTik Chateau LTE6 (D53G-5HacD2HnD-TC&FG621-EA), Замовлення №271629

Відправили за дві години після оформлення, отримав на наступний день.
der_meister рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: Зарядна станція UGREEN PowerRoam 2200 (GS2200), Замовлення №271275

Купил в это магазине эл станцию, ни гарантийки, ни чека не вложили. Если вопрос с бумагами решится, отзыв поменяю.
Відповідь представника «Comtrading.ua»
Дякуємо за Ваш відгук! Питання вирішено, необхідні документи надано. Звертайтеся до нас знову, будемо раді бачити Вас в числі наших постійних клієнтів! З повагою та найкращими побажаннями, Comtrading.ua.
Менеджер магазина связался со мной, документы высланы, так что люди порядочные.
Вчора Відповісти
Konstantin Sklyar рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: Мишка Maxxter Mc-335, Підставка до ноутбука GamePro CP413, Замовлення №270824

Підставка дуже якісна за совю ціну. Мишка за свою ціну дуже якісна, даже знайомі оцінили її дорожче. Доставка, були декілька нюансів, але в принципі оперативно все пройшло. Я задоволений)