Евгений рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: NAS-сервер Synology DiskStation DS223j, Замовлення №4.5.06.12

Отримав замовлений NAS від кур'єра в день замовлення, ціною і якістю задоволений.
Svitlana Zabolotnia рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Мікрохвильова піч LG, Замовлення №20588032

Рекомендую магазин. Все швидко , якісно та без проблем.
Nikola Korneta рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Смартфон Motorola Moto E13 2/64GB Aurora Green (PAXT0035), Замовлення №4.5.28.11

Загалом задоволений. Шукав магазин в якому можна купити відразу смартфон і аксесуари до ного і при тому по хорошій ціні. Відправили все як і обіцяли. Телефон отримав вже на 2ий день.
alexsy_21 рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: Ноутбук Dell Vostro 3525 (N1010VNB3525UA_UBU), Замовлення №# 1.5.28.11

Заказанный товар полностью отвечал описанию на сайте,цена как было указано на момент заказа.связались для уточнения оперативно,форма оплаты удобная и есть выбор.Отдельно порадовал новый вид доставки в партнёрский магазин,т к есть возможность и проверить и получить весь пакет необходимых документов.Могу рекомендовать этот магазин для сотрудничества.
Володимир Панчишин рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Пральна маашинка LG , Замовлення №18.5.27.11

Відправили в тойже день, товар отримав на наступний день. Товар відповідав опису, продавець виконав всі зобовязання зі своєї сторони швидко і якісно.
bbohdanek рекомендує цей магазин
26 листопада 2023

Купив: Навушники TWS OPPO Enco Air3 Pro White, Замовлення №4.5.24.11

Купляв навушники, залишився повністю задоволений. Передзвонили, оплатив по реквізитам, відправили в цей самий день, забрав з пошти наступного дня. Навушники прийшли добре запаковані, ні подряпин, ні пошкоджень, все чудово.
Vetal Kovalenko рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: Пральна машина HEINNER HWM-H8014INVA+++, Замовлення №1.5.19.11

Юлия Егорова рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Модуль памяті для компютера DDR5 32GB (2x16GB) 5600 MHz Black Sark eXceleram (ED50320563638CD), Замовлення №5.5.20.11

Все швидко відправили, дуже оперативні менеджери.
Віталій Биковець рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: DDR5 64GB (2x32GB) 6000 Trident Z5 RGB Silver G.Skill (F5-6000J3238G32GX2-TZ5RS), GIGABYTE GeForce RTX4070 12Gb WINDFORCE OC (GV-N4070WF3OC-12GD), Материнська плата ASUS ROG STRIX B760-F GAMING WIFI (90MB1CT0-M0EAY0), Замовлення №4.5.25.10

Все чудово. Дякую за комплектуючі до мого ПК. Довелося звертатися до технічної підтримки магазину, оскільки була підозра несправності материнської плати. Спеціаліст максимально дистанційно старався допомогти. Проте проблему знайшли в райзері відеокарти.
Svitlana M рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: Прально-сушильна машина автоматична Whirlpool FFWDB 864349 BV, Замовлення №42-20454885

Все відповідало замовленню, ціні та надійшло у зазначений термін.