Mr.Bond рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Монітор Dell S2722DC (210-BBRR), Замовлення №11.5.13.11

Дякуємо Вам за замовлення та вiдгук!
Katana or Xaky рекомендує цей магазин
12 листопада 2023

Купив: Материнська плата GIGABYTE B760 AORUS ELITE AX, Замовлення №-

Заказывал данный товар 9го числа,спустя два дня товар был уже на почте, забрал, состояние упаковки и товара идеальное,хороший магазин по категории быстро+качественно+надёжно, смело можно рекомендовать
serghl рекомендує цей магазин
6 листопада 2023

Купив: Точка доступу Wi-Fi TP-Link Deco E4 (2-pack), Замовлення №12.5.12.06

Покупкою та доставкою задоволений.
Igor Gorodnikov рекомендує цей магазин
5 листопада 2023

Купив: Акустична система JBL Bar 500 Black (JBLBAR500PROBLKEP, Замовлення №16.5.30.10

Зв’язалися швидко. Поставку затримали на день, але передзвонили. Вцілому магазином задоволений.
dotoshniy рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S21 FE 5G 8/256GB Graphite (SM-G990BZAG, SM-G990BZAW), Замовлення №18.5.16.10

Представник магазину «Інтернет-магазин АП»
26 жовтня 2023 Відповісти
Максим Щудло рекомендує цей магазин
28 вересня 2023

Купив: Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4070 AERO OC 12G (GV-N4070AERO OC-12GD), Замовлення №4.5.25.09

Замовлення 4.5.25.09 Все супер, відеокарту Gigabyte RTX 4070 АЕRO забрав. Доставка - супер швидка! Ціна - актуальна! Якість - відмінно! Тут, в "UP", гарантійний сервіс в Україні та офіційний! Магазину - дякую!
John Odessa рекомендує цей магазин
5 вересня 2023

Купив: Пилосос безмішковий Gorenje VCEA03GALBKCY, Замовлення № 2.5.31.08

Усе пройшло супер, найкраща ціна на потрібний мені пилосос. Вже провів прибирання, працює як треба. Доставили прямо додому, рекомендую
Lara Ryazanceva рекомендує цей магазин
4 вересня 2023

Купив: Електропіч Beko BMF30W, Замовлення №13.5.30.08

О В рекомендує цей магазин
4 вересня 2023

Купив: Комутатор мережевий Ubiquiti ES-24-250W, Замовлення №4.5.01.09

Оперативно, без нарікань Молодці !
Vladyslav Zhorov рекомендує цей магазин
2 вересня 2023

Купив: Відеокарта GF RTX 4070 12GB GDDR6X JetStream Palit (NED4070019K9-1047J), Кабель мультимедійний DisplayPort 2.0m V1.4 8K Zinc Alloy Shell DP112 Ugreen (60843), Замовлення №6.5.17.08

Зробив замовлення, замовлення підтвердили і доставили наступного дня. Все чітко, саме так, як і має бути. Дякую!