Христина Йосипчук рекомендує цей магазин
4 листопада 2022

Купив: Epson L3151

Я дуже задоволена обслуговуванням магазину та товаром! Дякую!
Відповідь представника «MOYO»
Добрий день! Щиро вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами. Нам дуже приємно працювати для Вас. Будемо раді бачити Вас знову! з повагою, команда MOYO!
Silent Bob рекомендує цей магазин

Купив: Пам\\\'ять ноутбука Crucial DDR4 16GB 3200, Замовлення №2481657607

Зробив замовлення через сайт, з телефона трохи не зручно. Під час оплати, сайт упав, але згодом прийшло посилання на вайбер і за ним оплатив через сайт. Також у деяких банках є кешбек на покупку у цьому магазині. Відмітив щоб мені не передзванювали, на щастя ніхто не дзвонив. Доставка на поштомат була безкоштовно обрав її .
Алексей Горобец рекомендує цей магазин
3 листопада 2022

Купив: Зовнішній акумулятор Apple MagSafe Battery Pack (MJWY3ZE/A), Замовлення №2476556484

Доставка на відділення НП в Києві дійсно була безкоштовна
Andron_Pl рекомендує цей магазин

Хотів купити: Ssd team 512gb

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

На хотлайне написано бесплатная доставка по Киеву (типо Акция) - а на деле 45 грн. ))
Alex Balyuk рекомендує цей магазин

Купив: Lego

Ціна-наявність актуальні. В обід замовив, наступного дня отримав. Все чудово.
Віталій Кравцов РЕМС 60 КУК рекомендує цей магазин
3 листопада 2022

Купив: Фотоапарат PANASONIC DMC-G80 + 12-60mm (DMC-G80MEE-K)

Все дуже швидко та якісно. Інформування то коментарі були виконані ( попросив дуже гарно запакувати, Виконали на 5). Доставлення безкоштовна та швидка. В мене немає ніяких поганих коментарів.
Анна Деревянко рекомендує цей магазин

Купив: Зарядний пристрій

Антонина Полежаева рекомендує цей магазин
2 листопада 2022

Купив: Покупала посуду Ardesto, Замовлення №2476133814

Замовлення було зроблено через сайт. Все було в наявності. Швидка доставка! Замовляла посуд Ardesto за дуже вигідними цінами, тож дякую!
Станислав Завизион рекомендує цей магазин
1 листопада 2022

Купив: Навушники з мікрофоном Sony WH-CH710N Black (WHCH710NB.CE7)

VolkGr рекомендує цей магазин
29 жовтня 2022