Денис Ушаков не рекомендує цей магазин
27 жовтня 2022

Купив: Гарнітура Samsung Type-C Earphones (IC100) Black, Замовлення №8806090270093

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «MOYO»
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. В обов'язковому порядку зробимо детальний аналіз ситуації, що склалася і проведемо роботу над помилками. Докладемо максимум зусиль, щоб не розчарувати Вас в майбутньому. З повагою, команда MOYO
Oleg12333 не рекомендує цей магазин
26 жовтня 2022

Купив: MSI GeForce RTX3080 Ti 12GB GDDR6 GAMING X TRIO, Замовлення №2464381319

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

DNZKH рекомендує цей магазин
26 жовтня 2022

Купив: TCL пральна машина автомат, Замовлення №2471507764

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Пралка приїхала в ідеальному стані у заводському пакуванні та з усіма необхіднми документами. Підключив і вона працює, радіємо всією сім'єю. Боявся що в наших широтах це екзотичний бренд і пралка довго простояла десь на складі чи на вітрині. Але ці побоювання були марні, пралка новенька.
Відповідь представника «MOYO»
Добрий день! Щиро вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами. Нам дуже приємно працювати для Вас. Будемо раді бачити Вас знову! з повагою, команда MOYO!
Лена Хлевная рекомендує цей магазин
25 жовтня 2022

Купив: подрібнювач садовий, Замовлення №2471286329

Все сподобалося, і товар і обслуговування
Дмитрий Губарь рекомендує цей магазин

Купив: Миша HP Dual Mode Black Mouse (6CR71AA), Замовлення №2469690967

Замовив на сайті, товар був в наявності, ціна відповідає, відправили швидко
Eugene рекомендує цей магазин
24 жовтня 2022

Купив: Портативний зарядний пристрій 2E сонячна панель 36 Вт, USB-С/USB-A (2E-PSP0021), Замовлення №2470479775

Не сподобалося: оформлення замовлення

Egor Egor рекомендує цей магазин

Купив: Кранштейн для монитора, Замовлення №2472253731

Магазин гарний, товар теж
Відповідь представника «MOYO»
Александр Овдиенко не рекомендує цей магазин

Хотів купити: QE55Q60AAUXUA, Замовлення №2470648815

Архип Ахрипович рекомендує цей магазин

Купив: Asus Vz239he, Замовлення №2471489546

Всё оперативно и качественно!
Люба Моисеева рекомендує цей магазин

Купив: https://www.moyo.ua/ua/fonar_neo_usb_10vt_800_lyumen_99-033/512232.html