Egor Egor рекомендує цей магазин
24 жовтня 2022

Купив: Кранштейн для монитора, Замовлення №2472253731

Магазин гарний, товар теж
Відповідь представника «MOYO»
Добрий день! Щиро вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами. Нам дуже приємно працювати для Вас. Будемо раді бачити Вас знову! з повагою, команда MOYO!
Александр Овдиенко не рекомендує цей магазин

Хотів купити: QE55Q60AAUXUA, Замовлення №2470648815

Відповідь представника «MOYO»
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. В обов'язковому порядку зробимо детальний аналіз ситуації, що склалася і проведемо роботу над помилками. Докладемо максимум зусиль, щоб не розчарувати Вас в майбутньому. З повагою, команда MOYO
Архип Ахрипович рекомендує цей магазин

Купив: Asus Vz239he, Замовлення №2471489546

Всё оперативно и качественно!
Люба Моисеева рекомендує цей магазин

Купив: https://www.moyo.ua/ua/fonar_neo_usb_10vt_800_lyumen_99-033/512232.html

Віталік Веретко рекомендує цей магазин
23 жовтня 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A33 5G 6/128GB Black (SM-A336BZKG)

Замовляв телефон. Доставка дуже швидка. Замовив і на другий день забрав з пошти.
Roman Solodovnichenko рекомендує цей магазин
21 жовтня 2022

Купив: Портативний акумулятор Primo ECO 20000 mAh Black (24676), Замовлення №2468025065

genasgv67 рекомендує цей магазин

Купив: ASUS DUAL-RX6600-8G, Замовлення №2451438928

Позвонил заказал сказали что есть в этот день и купил Киев добирался на велосипеде на промзону.
покупал 27.09. отзыв 20.10 проверял
20 жовтня 2022 Відповісти
Иван Лила рекомендує цей магазин

Купив: Чохол до смартфона, Замовлення №2466551145

Чохол під мій смартфон. Все якісно, сервіс чудовий.
Andrii Maidaniuk рекомендує цей магазин

Купив: Бездротова гарнітура Pulse 3D

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «MOYO»
Сергей Коваленко не рекомендує цей магазин
19 жовтня 2022

Купив: моноблок, Замовлення №им-034716

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «MOYO»
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. У зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, відповідно до указу Президента України від 24.02.2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року по всій Україні введений воєнний стан. Пунктом 3 вищевказаного Указу передбачено, що у зв'язку із введенням в Україні воєнного стану тимчасово, на період дії правового режиму воєнного стану, можуть обмежуватися законні інтереси, конституційні права і свободи людини і громадянина. Листом від 28 лютого 2022 року Торгово-Промислова Палата України засвідчила як форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили): військову агресію Російської Федерації проти України. Враховуючи це, ТПП України підтвердила, що зазначені обставини з 24 лютого 2022 року до їх офіційного закінчення є надзвичайними, невідворотними та об’єктивними обставинами для суб’єктів господарської діяльності та/або фізичних осіб по договору. Положеннями ч. 2 ст. 14-1 ЗУ «Про торгово-промислові палати в Україні» форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили) визначено як надзвичайні та невідворотні обставини, які об'єктивно унеможливлюють виконання зобов'язань, передбачених умовами договору (контракту, угоди тощо), обов'язків відповідно до законодавчих та інших нормативних актів. Наразі більшість постачальників продукції та запасних частин припинили ведення господарської діяльності на території України та не здійснюють поставки з-за кордону. У зв’язку з чим строки проведення гарантійного обслуговування товарів можуть збільшуватись до 90 календарних днів. Під час дії воєнного стану на території України ТОВ «НРП» не здійснює видачу обмінного фонду на час проведення гарантійного ремонту. Відповідно до ч.1 ст.617 Цивільного кодексу України, особа, яка порушила зобов'язання, звільняється від відповідальності за порушення зобов'язання, якщо вона доведе, що це порушення сталося внаслідок випадку або непереборної сили. ТОВ «НРП» повідомляє, що до закінчення воєнного стану будь-які неустойки, пені, штрафні санкції за прострочення строків гарантійного обслуговування товарів або не видачу товарів з обмінного фонду клієнтам не виплачуються, у зв’язку із настанням форс-мажорних обставин. Докладемо максимум зусиль, щоб не розчарувати Вас в майбутньому. З повагою, команда MOYO