Сергей Швачко рекомендує цей магазин
17 жовтня 2022

Купив: Makita setDF333 BL1021, Замовлення №2455874956

Відповідь представника «MOYO»
Добрий день! Щиро вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами. Нам дуже приємно працювати для Вас. Будемо раді бачити Вас знову! з повагою, команда MOYO!
Roman Hrechylo не рекомендує цей магазин
16 жовтня 2022

Купив: Ноутбук ASUS Vivobook Pro 15 M3500QC-L1320W OLED (90NB0UT2-M003D0), Замовлення №2464580779

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «MOYO»
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. В обов'язковому порядку зробимо детальний аналіз ситуації, що склалася і проведемо роботу над помилками. Докладемо максимум зусиль, щоб не розчарувати Вас в майбутньому. З повагою, команда MOYO
Протягом 5х днів від публікації коментаря, єдине що зробив магазин, це не допустив мій відгук про комплектацію на платформі MOYO. Мало того, що ваша команда взагалі не збирається нічого виправляти, так наступних клієнтів ви теж можете ввести в оману. Це непрозоре, безвідповідальне і нечесне відношення до клієнтів заслуговуватиме додаткового розголосу. Дякую сервісу Hotline за можливість заявити тут про проблему.
21 жовтня 2022 Відповісти
0955948808 не рекомендує цей магазин
16 жовтня 2022

Купив: Мобільний телефон ALCATEL 2019 Single SIM Metallic Silver (2019G-3BALUA1)

Ще в липні купила телефон і через 1 годину зателефонувала про повернення. Так як дуже сильно грівся. І вот сьогодні вже 15 жовтня і я досі без телефона, гроші відмовились повертати, інший телефон теж, сказали віддати на ремонт , і вот я досі чекаю з ремонта,навіщо мені телефон з ремонта ?? Поверніть мені гроші,я вже не можу чекати!!Скільи чекати !!Не купуйте нічого в МОYО. Кажуть війна,чекайте,допоможіть
Відповідь представника «MOYO»
Добрий день! Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар. Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг. з повагою, команда MOYO
2389375369 замовлення номер від 19 липня. Де мій телефон? ВЕРНІТЬ ГОРОШІ! НЕ КУПУЙТЕ ТУТ НІЧОГО,
17 жовтня 2022 Відповісти
SergeyProud рекомендує цей магазин
14 жовтня 2022

Купив: Кабель НАМА Optical ODT 1.5 m Black (00205134), Замовлення №2462625480

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару

Сначала доставка должна была быть 12го, потом перенесли на 14го, ну и в итоге перенесли на 13) Короче какой-то квест с доставкой. Потом ещё ждал сдачу, пока нашли, точнее наскребли 13грн.) мелочью)) Ну и сам товар, на сайте в блистере, а по факту коробка! И это ещё не считая глюки сайта при оформлении заказа!( Понятно всё, время такое, но сервис мог бы быть и по лучше) но радует что хотяб 1 Мойо снова раб. в городе) Ну спс за скидку и товар)
Відповідь представника «MOYO»
Курков Андрій не рекомендує цей магазин
12 жовтня 2022

Купив: Ігрова консоль PlayStation 5 + Demons Souls + Ghost of Tsushima Director\'s Cut + GTA Trilogy, Замовлення №2461883789

Не сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «MOYO»
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. Нажаль, в зв'язку з відключенням світла відвантаження було неможливим, але це не виправдання і ми в обов'язковому порядку зробимо детальний аналіз ситуації, що склалася і проведемо роботу над помилками. Докладемо максимум зусиль, щоб не розчарувати Вас в майбутньому. З повагою, команда MOYO
відмінив замовлення Перше і останнє замовлення в даному магазині Чекаю повернення коштів
12 жовтня 2022 Відповісти
Михайло Козак рекомендує цей магазин
9 жовтня 2022

Купив: Блок живлення GIGABYTE P550B (550W) 80+Bronze (GP-P550B), Замовлення №2458342575

Все отлично, простое оформление на сайте, быстрая доставка товара до точки выдачи в магазине. Самая низкая цена на рынке за товар.
RockFan рекомендує цей магазин
9 жовтня 2022

Купив: Портативний акумулятор Trust Primo 15000 mAh Blue (23899), Замовлення №2460080404

Товар забрав в магазині. Обслуговуванням та покупкою задоволений, рекомендую
Кіріл Козак рекомендує цей магазин
8 жовтня 2022

Купив: Монітор Asus VA27hal, Замовлення №2448326757

Відповідь представника «MOYO»
Підкажіть, чи вас попереджали при купівлі, що повернення буде тривати так довго?
21 жовтня 2022 Відповісти
Я взагалі-то не планував повертати, тому не уточнював цей нюанс при купівлі???? Але на мій запит щодо повернення відповіли, що діагностика може зайняти до 14 днів.
23 жовтня 2022 Відповісти
Олександр Ковальов рекомендує цей магазин
8 жовтня 2022

Купив: Кришка Ardesto Gemini 28 см (AR1928L), Замовлення №2457656932

Оригінальна продукція, фіксована вартість доставки, швидкі оформлення та доставка, наявність гарантії з мокрою печаткою.
Irrational Delusion рекомендує цей магазин
7 жовтня 2022

Купив: Sennheiser Cx 80s

Швидке оформлення, зручна доставка в поштомат. Навушники прийшли в гарному стані без подряпин, пакування було ціле. Гарантійний талон присутній але не заповнений :/