Наталья Кузуб не рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Арт. №578449 60384 Конструктор Веселий фургон пінгвіна, Замовлення №148166445

Відповідь представника «Будинок іграшок»
Доброго дня! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок. Нам дуже шкода, що з Вами трапилася така ситуація :( Проте ми вже передали інформацію відповідальному співробітнику для її вирішення.
Serhii не рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: Shantou Jinxing Mini stunt car, Замовлення №24083830

Дуже розчарований цим магазином. Якість деяких іграшок жахлива або невиправдано дорога ціна. Купив дитині подарунок на ДР і довелося повернути несправну іграшку. Рекомендую уважно перевіряти товари при отриманні.
Відповідь представника «Будинок іграшок»
Дякуємо за відгук! Нам прикро, що були незручності в сервісі. Ваше зауваження ми взяли до уваги та відкоригуємо сервіс, аби таких помилок більше не траплялось. Будемо раді вас бачити в Бі знову!
Наташа Лопатюк рекомендує цей магазин
18 квітня 2023

Купив: Nickelodeon Щенячий патруль, тканинний, 26*26*6 см (PL82114), Замовлення №23789066

Чудовий магазин, великий вибір товарів та дуже привітні люди там працюють. Забирала своє замовлення в магазині не Героїв Сталінграда та залишилась задоволена обслуговуванням. Окрім того сам магазин це просто рай для малечі
Lllllllllllllllllllllllkkkkkdt не рекомендує цей магазин
17 березня 2023

Купив: Інтерактивна іграшка Hap-p-kid Робот-воин, в ассортименте (3568T-3571T), Замовлення №23742543

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Не рекомендую магазин для замовлення подарунків, коли ви за кордоном, чи де інде… Немає нормальної комунікації. Мала купу запитань, ніякої нормальної відповіді. Замовляла на подарунок, оплатила, через три дні прийшла відповідь, що немає подарункової упаковки, це коли вже товар доставили. Жодної нормальної комунікації. Не рекоменую!
Stormio рекомендує цей магазин
24 квітня 2022

Хотів купити: LEGO Minecraft Битва со стражем (21180)

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Ціна заявлена на порталі 603 грн, ціна на сайті магазину 699 грн
Відповідь представника «Будинок іграшок»
Добрий день. На жаль, виникла технічна помилка. Наразі інформація оновилася, ціна коректна. Дякуємо за ваш відгук!
Оксана Денисенко рекомендує цей магазин
8 квітня 2022

Купив: Беби Йода, Замовлення №22830003

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

20 грудня 2021

Купив: Конструктор LEGO DUPLO Town Модульный игрушечный дом, Замовлення №22479923

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Будинок іграшок»
Добрий день! Через велику кількість замовлень виникла затримка відправки вашого замовлення, а звернень на гарячу лінію так багато, що термін очікування на з'єднання оператором значно збільшився. Просимо вибачення за тимчасові незручності. Ми посилено працюємо над нашим сервісом, щоб ставати кращими для наших клієнтів, тому передамо ваше звернення керівництву. Дякуємо за ваш відгук!
Igor Luzhanskiy не рекомендує цей магазин
20 грудня 2021

Купив: Блоковий конструктор LEGO Star Wars Сокол Тысячелетия (75257), Замовлення №22496208

Товар который есть на сайте, его нет в наличии. Процессы не настроены. Все что предлагает сотрудник контакт центра это вернуть товар. после 5й попытки пригласили к телефону руководителя
Відповідь представника «Будинок іграшок»
Добрий день! Просимо вибачення за ситуацію, що склалася. Ми робимо все можливе для того, щоб наші клієнти бачили актуальну інформацію про товар, але через велику кількість замовлень дані про доступність можуть оновлюватися трохи довше. Прикро, що вам не вдалося зробити у нас покупку. Візьмемо до уваги ваше звернення для розробки та покращення нашого сервісу. Дякуємо за ваш відгук!
Mexanik рекомендує цей магазин
8 грудня 2021

Купив: Набір для творчості Nebulous магічні шедеври, Замовлення №22237790

Задоволений після покупки в цьому інтернет-магазині Будинок іграшок, замовлення було відправлено на наступний день, доставка безкоштовно на відділення пошти. Зауважень не виявлено.
Відповідь представника «Будинок іграшок»
Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук. Ваша думка дуже важлива для нас, адже вона допомагає та мотивує робити наш сервіс Бі ще кращим і радувати Вас ще більше! Бажаємо гарного дня ;)
Разочарованный не рекомендує цей магазин
17 листопада 2021

Купив: Іграшковий набір Spinner M.A.D. бластер Мегахвиля (86304) Джерело: https://bi.ua/ukr/product/igrush, Замовлення №22241645

Відповідь представника «Будинок іграшок»
Доброго дня! Просимо вибачення за таку ситуацію. Працюємо над тим щоб більше не траплялося таких випадків. Дякуємо за відгук. Гарного дня!