Юрій Козурак рекомендує цей магазин
13 липня 2022

Купив: Катридж MicroJet для HP №56 Black

Швидко, зручно і не дорого

Купив: Внешний жёсткий диск 1 тб

Anatoliy67 рекомендує цей магазин

Купив: Кулер для жорстких дисків

Додам інформацію до свого відгука - вентилятор одразу почав давати великий шум і був викинутий в смітник! Ніколи не купуйте це!!
11 вересня 2022 Відповісти
Дмитро Сосновський рекомендує цей магазин

Купив: МФУ HP LJ Pro M428dw c Wi-Fi (W1A28A), Замовлення №alprs-7491

Замовив МФУ HP LJ Pro M428dw c Wi-Fi (W1A28A). Вчора оплатив на картку аванс 500грн. Сьогодні вже отримав МФУ у відділенні Нової пошти. Швидко надійшло з Володимира до Київа. Гарантійку та Товарний чек отримав сканом. МФУ працює якісно. Дякую.
Андрій не рекомендує цей магазин
24 червня 2022

Купив: AW02-G300 DiGi

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

16/12/2021 ця компанія отримала оплату за товар, під замовлення, однак замовлення не виконане до сьогодні, на дзвінки та листи не відповідають, передаю справу до поліції. Категорично не рекомендую ризикувати і щось купувати в цієї компанії.
Анна Лазоренко рекомендує цей магазин
8 червня 2022

Купив: Картридж Canon PG-46 Black (9059B001), Замовлення №nbpl-24225

Спасибо за вашу работу в это непростое время. Порадовала низкая цена на картридж. Быстрое оформление. Связались быстро, подтвердили. Отправили. Уже попробовали, все замечательно работает. Буду к вам ещё обращаться, т.к. печатаю я много. Дай Бог нам всем мира и благополучия! Спасибо
Ivan Filin рекомендує цей магазин
13 травня 2022

Купив: Harman Kardon Onyx Studio 7 Grey (HKOS7GRYEP)

Ціна одна з найнижчих та й було в наявності - не чекав поки замовлять у постачальників. Відправили товар наложеним платіжем (як я просив, не по 100% передплаті). Все гарно запакували, товар без пошкоджень, не відкритий. Дякую!
VladimirK рекомендує цей магазин
12 травня 2022

Купив: SSD накопитель Western Digital BLACK SN850 2 TB (WDS200T1X0E), Замовлення №1sr-19042

Заказывал два SSD накопителя. Попросили предопалут 500 грн вперед, в целом ожидаемо учитывая цену товара (более 10000 каждая). Отправили в тот-же день, приехало на следующий. В целом по текущему опыту (не сталкивался с возвратом и сервисом) магаин рекомендую.
Korzunov4ik рекомендує цей магазин
12 травня 2022

Купив: Блок живлення chieftec 650w (csn-650c), Замовлення №24160

Tezcatlipoca рекомендує цей магазин
4 травня 2022

Купив: Wi-Fi-маршрутизатор Keenetic Extra (KN-1711)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Одні з небагатьох, хто працювали на початку квітня, за це окремий респект, товарами задоволений. Не знаю як раніше, але потрібно аванс хоча б 200 грн. для оформлення замовлення.