Bragcustom рекомендує цей магазин
5 липня 2017

Купив: Cooler Master Hyper 212X, Замовлення №35185

Заказывал кулер. Отправили в день заказа. Товар получил все в норме.
Відповідь представника «KOBA.ua»
стандартна ситуація ))) Дякуємо за відгук!
Ivan Danilov рекомендує цей магазин
3 липня 2017

Купив: Ноутбук Lenovo ThinkPad E470 (20H1S00A00)

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

На сайте товар был, но в наличии не оказалось. Но персонал смог подобрать аналог, сбросить цену за то, что нужного мне товара не оказалось и доставили примерно через 4 часа после заказа. Я доволен и обслуживанием и скоростью доставки.
Відповідь представника «KOBA.ua»
Спасибо Вам за покупку! Ждем от вас новых запросов ! :)
Vadim Smirnov рекомендує цей магазин
22 червня 2017

Купив: MPPT (Maximum power point tracking) Schneider Electric Conext XW-MPPT80-600 (865-1032), Замовлення №34854

Хороший сервис, адекватные люди, низкая цена. Приятно удивлён.
Відповідь представника «KOBA.ua»
Спасибо, что выбрали наш магазин! Обращайтесь пожалуйста еще! :)
Maksym Denysenko рекомендує цей магазин
16 червня 2017

Купив: Ультрабук Xiaomi Mi Notebook Air 13.3 8/256 Silver (JYU4003CN)

Брав ноут xiaomi air 13" забирав товар сам, нажаль, довелося трохи зачекати, зате ноут із нормальною віндою, а не китайською та наявна гравіровочка українською та російською) Дуже порадував сервіс! Дякую! Рекомендую)
Відповідь представника «KOBA.ua»
Дякую вам за очiкування та вiдгук! На майбутнє, за будь якою електронікою ви можете звертатись до нас!
6 червня 2017

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Mi Power Bank 10000mAh Pro (PLM01ZM)

Отличный магазин! Нужна была довольно срочная доставка товара по Киеву (заказ в примерно 17:30, товар нужен был в тот же день) и даже не верилось, что магазин успеет доставить товар без переноса сроков. Однако товар прибыл точно в срок, за что большое спасибо сотрудникам магазина Koba.ua!
Відповідь представника «KOBA.ua»
Спасибо Вам за обращение ! Быстрая доставка - это наш профиль :) За любым товаром обращайтесь пожалуйста еще!
Юрій Петрук рекомендує цей магазин
26 травня 2017

Купив: фотоаппарат Nikon Coolpix B500 Black

Продавнць приємний в спілкуванні, відповів на усі задані мною питання. Товар в повній комплектації. (Навіть батарейки не витягнули). Гарантія 24 місяці. Відправка відбулася в день замовлення. Дякую за якісний товар. Рекомендую!
Відповідь представника «KOBA.ua»
Дякуємо Вам за відгук! З нетерпінням чекаємо на Ваші нові запити!
13 травня 2017

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP lite classic (RB941-2nD), Замовлення №34271

Все отлично, оперативно связались, в тот же день отправили товар.
Відповідь представника «KOBA.ua»
Дякуємо за відгук! Завжди раді старатись, аби зробити комфортну та швидку доставку!
5 травня 2017

Купив: power bank mi

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, сервісна підтримка

Замовлення оператор виконав швидко, швидка доставка товару. Я задоволений. Рекомендую.
Відповідь представника «KOBA.ua»
Дякуємо за вiдгук! Швидкicть - наш козир :)
4 травня 2017

Купив: Мікрофон петличний BOYA BY-M1, Замовлення №210006

Відповідь представника «KOBA.ua»
Тарасе, дякуємо Вам за теплий відгук! Будь ласка, з приводу будь якого товару звертайтесь i надалi! Ми завжди робимо все ,аби надати нашим клiєнтам найкращий сервic!
Павло Пузир рекомендує цей магазин
26 квітня 2017

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP lite classic (RB941-2nD)

Вперше купував по передоплаті. Все пройшло добре, бо інколи чув від знайомих, що коли ти все заплатив, то це вже твої проблеми. Ціна найнижча і відповідна як на сайті хотлайну, наявність. Рекомендую. Дякую.
Відповідь представника «KOBA.ua»
Дякуємо Вам за відгук! Звертайтесь і надалі!