Valeriia рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Пилосос безмішковий Philips FC9334/09, Чайник Tefal K2481574, Замовлення №#1924212973

Магазин доставил товар в те сроки, в которые я запросила по личным требованиям. Проконсультировали по поводу цен за доставку, сроки, за оплату, отвечают на вопросы день в день. Заказ оправдал ожидания, цены адекватные, всё в рабочем состоянии и без дефектов. Магазин рекомендую.
masha vayn рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Корпус ZALMAN i3 Neo White (I3NEOWHITE), Замовлення №1924220196

Супер, оперативно виконали замовлення, магазин рекомендую.
nitr0 nics рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Модуль памяти G.SKILL Ripjaws S5 Matte Black DDR5 6000MHz 32GB Kit 2x16GB (F5-6000J3040F16GX2-RS5K), Замовлення №1924213306

Вдячний магазину.Замовлення отримав вчасно та за найбільш конкурентною ціною на hotline. В дорозі наступне замовлення.Дякую!
Maria Secret рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Навушники JBL Live Pro 2 TWS Silver (JBLLIVEPRO2TWSSIL), Замовлення № #1924220929

Vitaliia Shevchenko рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Планшетний сканер Canon CanoScan LIDE 400 (2996C010), Замовлення № #1924220430

Vika Kurylo рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Набор столовых приборов Ardesto Gemini Hammered 24 пр (AR1924HS) та Электрочайник Ardesto EKL-F18B, Электрочайник Ardesto EKL-F18B та Набор столовых приборов Ardesto Gemini Hammered 24 пр (AR1924HS), Замовлення № #1924189855

Найнижча ціна на вищезгадані товари. Все прийшло гарно запаковано. Товари хорошої якості.
Belyavsky рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Картридж ColorWay Pantum PC-211EV, P2200/2207/2506/M6500/M6607 (CW-PPC211EVM), Замовлення №1924214367

Vladyslav_P рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Корпус для компьютера Vinga , Корпус Vinga CS316B, Замовлення №1924200756

Товар отримав швидко, у пункті видачі НП. Єдине що засмутило це те, що менеджер сказав, що до сплати буде 1099 грн, а по факту я ще сплатив комісію нової пошти за накладний платіж (обирав спосіб оплати самовивіз з точки видачі).Можливо оператор забув повідомити про цю деталь В цілому все чітко!
Відповідь представника «EXE.ua»
Подяка, Vladyslav, і за замовлення і за відгук. Щодо комісії за "накладений" платіж, то все вірно, її сплачує отримувач, про це зазначено на нашому сайті на сторінці "Доставка та оплата" і додатково зазначено в кошику, при виборі способу доставки: "Безкоштовний самовивіз можливий лише для передплачених замовлень, при оплаті готівкою комісію за переказ грошей сплачує отримувач". Вибачте що наш співробітник додатково Вам це не пояснив. Всього Вам найкращого.
esca рекомендує цей магазин
7 квітня 2024

Купив: JBL Wave Flex Black (JBLWFLEXBLK), Навушники TWS JBL Wave Flex Black (JBLWFLEXBLK), Замовлення №1924208252

Добрий день, вперше купував в магазині, задоволенний досвідом покупки
Свегер рекомендує цей магазин
7 квітня 2024

Купив: Відеокарта ASUS ROG-STRIX-RX560-4G-V2-GAMING, Замовлення №1923756463

Купував, цю бюджетну відео карту, дитині в комп'ютер, для простеньких ігор (Minecraft, Roblox). В користуванні, близько 5-ти місяців, від себе можу рекомендувати до придбання... На самому сайті - EXE.UA, вже неодноразово купував товари, в основному, комп'ютерні комплектуючі, все чудово працює... Ну якось так!